Nykl Aleš - Kopeček Petr,Tomek Vlastimil, Němec Ladislav,Trojan Dušan - Meczl Antonín, Cícha Radek, Janeček Jiří- Vlčan Zdeněk, Svoboda Martin, Křivánek Filip

Obrazek

Náhradníci: -

Rozhodčí: Malena Martin

Komentář:

Do Kralic jelo pouze 11 hráčů a trenér. Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním důstojně se rozloučit se třetí třídou. Zápas se hrál za horkého, slunečného počasí. Prvních deset minut bylo oboustraně opatrných bez větších příležitostí. Domácí měli častěji balon pod kotrolou a my zase hrozili z rychlých protiútoků. Z jednoho brejku jsme se ujali vedení. Po pravé straně se prosadil J. Janeček a přízemní střelou nedal domácímu brankaři šanci 0:1. Poté se domácí začali více tlačit do zakončení a hrozili zejména ze standartních situací. Z jednoho rohového kopu, po nedůrazném bránění, jsme inkasovali 1:1. O pár minut později se do dobré příležitosti dostal R. Cícha. Postupoval sám na domácího brankaře, ten ale dobře vyběhl a šanci zneškodnil. Za pár okamžiků rozhodčí už poněkolikáté v zápase neviděli, že balon opustil hřiště. Naši obránci na chvíli přestali hrát. Toho využil domácí hráč a z levé strany prostřelil A. Nykla k bližší tyči 2:1. Poločas se už dohrál bez větších šancí. Hned po přestávce jsme měli možnost zahrávat pokutový kop po faulu na J. Janečka. K balonu se postavil R. Cícha a s jistotou proměnil 2:2. Od tohoto okamžiku panovalo na hřišti slavické mužstvo. J. Janeček se prokličkoval z vlastní poloviny až do velkého vápna a nastřelil tyč. Chvíli nato překvapil vyběhnutého brankaře D. Trojan. Svůj oblouček nasměroval přímo do levé šibenice 2:3. O několik minut později se nechal zbytečně vyloučit domácí hráč. Nejprve po odpískání zakopl balon a chvíli nato fauloval ze zadu - červená karta. To byla voda na slavický mlýn. Mužstvo hýřilo pohybem a svého soupeře jasně přehrávalo. Další gól přidal A. Meczl, když z 30 metrů znovu přeloboval vyběhnutého brankaře 2:4. Bylo rozhodnuto. Naše obrana podala soustředěný výkon a nepouštěla domácí hráče do žádných šancí. My jsme měli ještě několik dobrých příležitostí, ale skóre se již nezměnilo. Po nejlepším výkonu sezóny jsme zaslouženě porazili soupeře, který obsadil třetí místo v tabulce. Podaný výkon může být příslibem do nadcházející sezóny.

Obrazek

tabulka ČMFS                                                                           výsledky.com

Obrazek

Obrazek

25. kolo 14.6.2008 v 16:30 hřiště Slavice (mistrovské utkání)

Střídaní:

45´ObrazekStuchlík PavelObrazek Janoušek Tomáš

73'ObrazekKřivánek FilipObrazek Tengeri Josef

Sestava:

Nykl Aleš - Janoušek Tomáš,Tomek Vlastimil, Kopeček Petr,Trojan Dušan - Meczl Antonín, Cícha Radek, Janeček Jiří- Vlčan Zdeněk, Tengeri Josef, Svoboda MartinObrazek

Náhradníci:  Stuchlík Pavel, Křivánek Filip

Rozhodčí: Vídeňský Bohumil

Diváci:  35

Komentář:

V dalším utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti celku ze Smrku. Naše hra v prvním poločase byla velmi špatná a bylo jen otázkou času kdy inkasujeme. Branky přišli v 32 a 33. minutě. První branka padla po chybě brankaře Nykla, při druhé chybovala naše obrana. A tak se šlo do kabin za stavu 0:2.Hosté v druhém poločase přidali třetí branku a kotrolovali výsledek. Náš výkon v druhém poločase byl o poznání lepší, ovšem chyběl nám klid a přesnost v koncovce. Až v 80 minutě po ruce hostujícího obránce proměnil Svoboda penaltu. Za další dvě minuty přidali ale hosté pojistku v podobě 4 branky.

Příští týden zajíždíme do Kralic, jde o poslední kolo.

Střídaní:

73'ObrazekNěmec LadislavObrazek Křivánek Filip

83'ObrazekJanoušek TomášObrazekTengeri Josef

Sestava:

Nykl Aleš - Svoboda Martin,Tomek Vlastimil, Bednář Jan,Trojan Dušan - Meczl Antonín, Janeček Jiří, Křivánek Filip - Linhart Jiří, Tengeri Josef, Vlčan Zdeněk

Komentář:

V dalším utkání na domácím hřišti jsme přivítali celek z Koněšína, který se na jaře značně zlepšil. Z počátku byla hra vyrovnaná a dokonce jsme měli i mírně navrch. Tuto převahu jsme vyjádřili vedoucí brankou už ve 14 minutě, kterou dal Tengeri. Poté se začala hra vyrovnávat a hosté hrozili z rychlých protiútoků, které jsme bohužel nedokázali zastavit. A tak hosté dali do poločasu postupně tři branky. Na začátku druhé půlky, zbytečně fauloval ve vápně hostujícího útočníka Linhart a hosté z pokutového kopu zvýšili na 4:1. Poté se hra odehrávala především mezi vápny s několika šancemi na obou stranách. V 75 minutě přidali hosté ještě pátou branku. Náš výkon byl opět mizerný a se soupeřem jsme dokázali držet krok jen asi 30 minut. Utrpěli jsme vysokou porážku, která nebýt brankaře Nykla mohla být ještě větší.

V příštím zápase přivítáme celek ze Smrku.

Střídaní:

45'ObrazekJanoušek TomášObrazek Stuchlík Pavel

Sestava:

Svoboda Martin- Linhart Jiří, Trojan Dušan, Bednář Jan, Němec Ladislav- Vlčan Zdeněk, Janeček Jiří, Cícha Radek, Křivánek Filip - Stuchlík Pavel, Kopeček Petr

Obrazek

Náhradníci: Janoušek Tomáš

Rozhodčí: Bulička Antonín

Komentář:

V dalším utkání jsme opět nastoupili značně oslabeni, chyběli - Tomek, Nykl, Meczl, Szabó a Pavlík. S domácími jsme dokázali držet krok jen asi 30 minut, poté jsme dostali dvě branky po standartních situacích a těsně před koncem poločasu zvýšïli domácí už na 3:0. Ve druhé půli jsme měli hned na začátku poločasu dobrou příležitost, kterou neproměnil Janoušek. Poté postupně převzali iniciativu domácí a začali přidávat další branky.

V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti celek z Koněšína.

Střídaní:

65'ObrazekVlčan ZdeněkObrazek Kopeček Petr

71'ObrazekStuchlík Pavel ObrazekSvoboda Martin

86'ObrazekBednář Jan   ObrazekTengeri Josef

Sestava:

Heralecký Lukáš - Linhart Jiří, Svoboda Martin, Němec Ladislav, Trojan Dušan - Meczl Antonín, Cícha Radek, Janeček Jiří, Křivánek Filip - Kopeček Petr, Tengeri Josef

Obrazek

Náhradníci: Vlčan Zdeněk, Stuchlík Pavel, Bednář Jan, Janoušek Tomáš

Rozhodčí: Vrtal Miroslav

Diváci:  80

Komentář:

V dalším utkání na domácím hřišti jsme přivítali druhý celek tabulky Lipník. Hosté roli favorita potvrzovali od samého začátku utkání. Do přestávky jsme inkasovali dvě branky,  v 23 minutě a v 34 minutě. Druhá branka byla z jasného ofsajdu. Hosté měli trvalou územní převahu. Po přestávce se obraz hry nezměnil, v 71 minutě musel střídat po zranění kotníku Svoboda a kapitánskou pásku převzal brankař Heralecký, který byl naším nejlepším  hráčem. V 75. minutě hosté přidali třetí branku a v 85. minutě po nedorozumění stopera s brankařem čtvrtou. Výsledek jsme korigovali v 88. minutě, kdy Meczl ideálně našel Cíchy a ten nabídnutou šanci proměnil.

Náš výkon byl opět mizerný, nedaří se nám navázat na dobré výkony ze začátku jarní části soutěže. Za zmínku stojí 100 gól Radka Cíchy za SK Slavice a v neposlední řadě výborný výkon brankaře Heraleckého, který ač v žákovském věku odchytal zápas s přehledem a svými zákroky zabránil ještě vyšší porážce. V dalším utkání zajíždíme do Valče.