14. 8. 2018

8.kolo 23.9.2018 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Valeč 2:5(0:2)

branky:   57´Bednář Milan, 72´Tomek Lukáš(PK) - 11´Kárník Michal, 44´Cabejšek David, 60´Ludvík Jan, 72´Chládek Pavel, 90´Vitámvás Josef(PK)

sestava: Kříž P. - Trojan D., Němec L., Svoboda T., Tomek L.(C), - Janoušek T., Pohořilský M., Bednář M., Tomek Š. - Slabý J., Bednář P.

žk: 76´Němec L., 89´Vlčan Z.

střídání:

59´Vlčan Z. - Janoušek |T.

81´Dokulil D. - Pohořilský M.

85´Linhart M. - Svoboda T.

rozhodčí: Mitáš Milan

komentář:

Hosté byli po celý zápas lepším týmem a nám se nedařila rozehrávka. Vždy, když jsme snížili na rozdíl jedné branky, odpověděli hosté dalším navýšením skóre. Naše branky padly po hlavičce Milana Bednáře a penaltě, po faulu na Jardy Slabého, kterou kopal Lukáš Tomek.

branky:   26´Franěk Vít, 41´Ptáček Pavel, 80´Franěk Vít

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Němec L., Tomek L.(C), Patočka J. - Linhart M., Pohořilský M., Slabý J., Tomek Š. - Dokulil D., Soural M.

žk: 59´Vlčan Z.

střídání:

26´Vlčan Z. - Patočka J.

82´Linhart J. - Slabý J.

rozhodčí: Syrový Ondřej

komentář:

Na dnešní zápas jsme se vůbec nesešli. Chybělo sedm hráčů základní sestavy. Jen velmi těžko jsme dávali dohromady základní jedenáctku. Zápas tak měl jednoznačný průběh a prohra 0:3 je pro nás ještě milosrdná.

Díky patří všem hráčům, kteří nastoupili a zápas odbojovali.

Příští kolo hrajeme opět doma s celkem z Valče.

6.kolo 9.9.2018 v 16:00 hřiště Nárameč

FC Budišov-Nárameč "B" - SK Slavice 2:2(1:2)

branky:   45´Dvořák Zbyněk, 48´Sedláček Jan - 13´Bednář Milan, 28´Tomek Lukáš(PK)

sestava: Kříž P. - Trojan D., Tomek L., Papirník A., Kratochvíl J.. - Novotný T., Bednář M., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Bednář P., Slabý J.

žk: 70´Fogaš M., 85´Vaníček M.

střídání:

37´Němec L. - Novotný T.

70´Dukulil D. - Bednář P.

72´Vaníček M. - Papirník A.

88´Janoušek T. - Kratochvíl J.

rozhodčí: Vévoda Jiří

komentář:

První branka padla po faulu na Štěpána Tomka. Jarda Slabý zahrával přímý kop, našel Milana Bednáře a ten hlavou umístil míč na zadní tyč. Druhá branka padla po faulu na Jardy Slabého ve velkém vápně. Pokutový kop se štěstím proměnil Lukáš Tomek. Domácí se nepoložili a postupně zvyšovali tlak na naší bránu. V poslední minutě prvního poločasu se dočkali snížení stavu po vyražené střele a pohotové dorážce.

Tlak domácích pokračoval i po přestávce a hned po třech minutách vyrovnali stav po centru do vápna a  následném pohotovém zakončení. Teprve po této brance jsme se dokázali vymanit z tlaku domácích a vyrovnat hru se soupeřem. Přišli i naše veliké šance. Střelu Kuby Kratochvíla brankař jen s obtížemi vyrazil a následná střela Lukáše Tomka z bezprostřední blízkosti šla jen do brankaře. Jarda Slabý křížnou střelou minul bránu. V 60. minutě nařídil rozhodčí po kontaktu našeho hráče se soupeřem dosti sporný pokutový kop. Zahrávající hráč však poslal míč vysoko nad bránu. Do konce zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale i díky dobrému výkonu obou brankařů už gól nepadl.

V dnešním běhavém a bojovném utkaní jsme podali proti silnému soupeři dobrý výkon a remíza byla nakonec spravedlivá pro oba týmy.

branka:   32´Fogaš Milan

sestava: Kříž P. - Trojan D., Němec L., Janoušek T. - Novotný T., Fogaš M., Pohořilský M., Tomek L., Tomek Š. - Bednář P., Slabý J.

střídání:

75´Vlčan Z. - Tomek Š.

84´Soural M. - Slabá J.

rozhodčí: Kudlík Radim

komentář:

První poločas byl zpočátku vyrovnaný, postupně jsme získali mírnou převahu, kterou se nám podařilo ve 32. minutě i gólově vyjádřit. Tomáš Novotný zatáhl míč po levé straně, poslal přízemní centr do vápna, kde si ho po odrazu našel Milan Fogaš a prostřelil hostujícího brankaře. Ve 33. minutě přišla červená karta hostů po faulu na unikajícího Štěpána Tomka. Před koncem poločasu přišla velká šance hostů, když nastřelili břevno naší brány.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Hosté několikrát pohrozili pěknými střelami ze střední vzdálenosti, které Pavel Kříž skvělými zákroky zlikvidoval. Naše šance se rodily hlavně úniky po stranách. Dokonce zápasu už gól nepadl a tak zápas skončil naší těsnou výhrou 1:0.

Dnes jsme podali proti kvalitnímu soupeři dobrý výkon a díky perfektnímu výkonu Pavla Kříže v bráně udrželi čisté konto.

TJ Trnava - SK Slavice 1:5(1:4)

branky:   33´Mezlík Miloš(PK) - 7´Bednář Petr, 22´Slabý Jaroslav, 26´Slabý Jaroslav, 36´Pohořilský Marek, 73´Čudrnák Radim

sestava: Kříž P. - Trojan D., Tomek L., Čudrnák R. - Němec T., Fogaš M., Pohořilský M., Papirník A., Tomek Š. - Bednář P., Slabý J.

střídání:

55´Janoušek T. - Němec T.

73´Dokulil D. - Bednář P.

76´Němec L. - Slabý J.

78´Linhart M. - Tomek Š.