Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim 2017

21. 8. 2017

sestava-podzim-2017-web-aaa.jpg

horní řada zleva: Mitáš Milan(trenér), Dokulil Jakub, Dvořák Jiří, Novotný Jiří, Kopeček Petr, Trojan Dušan, Tomek Lukáš, Fogaš Milan, Bede Pavel, Linhart Jiří

dolní řada zleva: Heralecký Lukáš, Zima Petr, Kratochvíl Jakub, Vlčan Zdeněk, Kříž Pavel, Tomek Štěpán, Janoušek Tomáš, Němec Tomáš

chybějící hráči: Bláha Libor, Cícha Radek, Fekiač Zdeněk, Helísek Michal, Holý Petr, Jonáš Petr, Kutina Ondřej, Picmaus Pavel, Vlčan Miroslav

oddelovac-podzim-2017.gif

10. kolo 22.10.2017 v 14:30 hřiště Rouchovany

(mistrovské utkání)

1. SK Rouchovany - SK Slavice 7:1(5:0)

branky:  2´Holoubek Marek, 21´Holoubek Marek, 44´Maša Jiří, 47´Roubec Stanislav, 51´Vrtěna Zdeněk, 54´Polášek Dominik, 59´Salák Miloslav - 77´Tomek Lukáš

žk: 88´Holoubek Marek

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kratochvíl J. - Jonáš P., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Bede P., Němec T. /Vlčan Z., Linhart J.

rozhodčí: Kalášek Martin

komentář:

Na dnešní zápas jsme jen těžko dávali dohromady tým, a tak jsme na hřiště vedoucího týmu tabulky jeli v dosti okleštěné sestavě.

​Na velmi dobrém terénu bylo hned od začátku jasné, kdo je pánem na hřišti. Už v druhé minutě jsme obdrželi první branku. Po této brance jsme měli i my nějaké náznaky šancí, ale nepodařilo se nám je proměnit. V pohodě hrající domácí přidali ještě do konce poločasu další dva góly a do kabin se šlo za stavu 3:0.

​Začátek druhého poločasu byl z naší strany katastrofální a během 12. minut jsme obdrželi další čtyři branky. Za tohoto stavu (7:0) jsme takticky vysunuli našeho stopera Lukáše Tomka na hrot útoku a stáhli obranu na tři obránce. Tento tah se nám vydařil, když Lukáš zaznamenal při úniku po levém křídle náš čestný úspěch. Zápas tak skončil jasným vítězstvím domácího týmu.

​Ke konci zápasu přišel ještě jeden sportovní okamžik. Domácí hráč Standa Roubec přiznal teč rukou při střele na bránu a následná branka tak nebyla uznána - Stando dík!!!

​Tento zápas byl letos poslední, na další si musíme počkat až do jarní části soutěže.

10.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Trnava - Pyšel "B" 3:2(1:1)

Hodov - Svatoslav 3:0(K)

Třebenice "B" - Ocmanice 8:2(5:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

9. kolo 15.10.2017 v 14:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - TJ Trnava 5:0(2:0)

branky:  3´Fogaš Milan, 31´Novotný Jiří, 48´Dokulil Jakub, 70´Dokulil Jakub, 74´Fogaš Milan

žk: 80´Heralecký Lukáš - 52´Fiala David

sestava: Kříž P. - Kratochvíl J., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Dvořák J., Fogaš M.(C), Novotný J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P., Janoušek T., Heralecký L., Němec T., Vlčan Z.

rozhodčí: Vévoda Jiří

komentář:

V dnešním zápase jsme po dlouhé době nastoupili v plné sestavě. Dva hráči se ještě nevešli na soupisku. Naopak soupeř dorazil pouze s deseti hráči. Hned ve 3. minutě se nám podařilo skórovat, když se ve skrumáži na velkém vápně prosadil Milan Fogaš, 1:0. Hosté hráli hodně zataženi a nám se nedařilo jejich obranu překonat. Až přišla 31. minuta, kdy napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti Jirka Novotný a míč zapadl za brankaře Trnavy, 2:0. Hosté měli jednu velikou příležitost, kdy po chybě našeho obránce běžel trnavský útočník sám na branku, pozorný Pavel Kříž dokázal  ale míč vytěsnit nohou mimo nebezpečí.  Nám se ještě nepodařilo proměnit několik dalších šancí a do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

 

​Ve druhé půli začali hosté díky nízkému stavu hráčů a nemožnosti prostřídat fyzicky odpadat a hrálo s v podstatě jen na jednu bránu. Dvakrát se trefil po ideálních nahrávkách Kuba Dokulil a poslední branku vsítil náš kapitán Milan Fogaš. Tato trefa byla gól číslo 2000 v historii SK Slavice a Milan to bude mít asi pěkně drahé.

 

​V dnešním zápase to nebyl proti oslabenému soupeři z naší strany moc pěkný fotbal. Hráči Trnavy podali, zejména v prvním poločase velmi bojovný a sympatický výkon.

 

​V neděli hrajeme poslední zápas podzimu v Rouchovanech.

 

9.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Rouchovany 2:1(1:1)

Třebenice "B" - Hodov 4:0(1:0)

Pyšel "B" - Ocmanice 1:4(1:2)

oddelovac-podzim-2017.gif

8. kolo 8.10.2017 v 10:15 hřiště Ocmanice

(mistrovské utkání)

SK Ocmanice - SK Slavice 2:1(1:1)

branky:  28´Vildomec Roman, 47´Vildomec Roman - 22´Dvořák Jiří

žk: 61´Kopeček Petr, 72´Dvořák Jiří, 77´Zima Petr

sestava: Trojan D. - Vlčan Z., Tomek L., Jonáš P., Kopeček P. - Dvořák J., Fogaš M.(C), Novotný J., Tomek Š. - Zima P., Bláha L. /Janoušek T., Kutina O.

rozhodčí: Šimek Milan

komentář:

Ve vyrovnaném zápase jsme promarnili několik šancí a domácí byli nakonec o branku lepší. Velmi dobrý výkon podal Jirka Dvořák

​Příští zápas hrajeme doma s Trnavou.

8.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Hodov - Rouchovany 1:5(0:2)

Třebenice "B" - Pyšel "B" 1:1(1:0)

Trnava - Svatoslav 2:3(1:3)

oddelovac-podzim-2017.gif

7. kolo 30.9.2017 v 15:00 hřiště Třebenice

(mistrovské utkání)

Třebenice "B" - SK Slavice 1:2(0:0)

branky:  59´HnízdilLeoš (PK) - 50´Dokulil Jakub, 81´Tomek Lukáš

žk: 57´Dokulil Jakub

sestava: Trojan D. - Kratochvíl J., Svoboda M., Tomek L., Kopeček P. - Vlčan M., Fogaš M.(C), Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P., Bláha L., Helísek M.,  Janoušek T, Kutina O.

rozhodčí: Ján Jiří

komentář:

V první půli jsme hráli proti silnému větru a domácí nás postupně zatlačili na naší polovinu hřiště. Měli několik závarů ve velkém vápně, nastřelili tyč a břevno naší brány, ale branku nedali. Odpovídali jsme rychlými protiútoky, ale vázla nám finální nahrávka. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0

 

​Hned na začátku druhé půle, utekl po pěkném pasu Fogaše Kuba Dokulil a otevřel skóre zápasu, 0:1. V 59. minutě po chybě naší obrany se dostal nekrytý hráč Třebenic do našeho velkého vápna, byl faulovaný a nařízený pokutový kop domácí s přehledem proměnili, 1:1. Od této chvíle se hrál fotbal plný nepřesností na obou stranách. V 81. minutě přišel faul domácích na polovině hřiště, přímý kop zahrával Štěpán Tomek, který poslal ideální centr do vápna a naběhnutý Lukáš Tomek nekompromisně zavěsil, 1:2. Konec zápasu jsme si už pohlídali a zápas tak skončil naší těsnou výhrou 2:1.

​Příští kolo hrajeme opět na venkovním hřišti a to v Ocmanicích.

7.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Trnava - Rouchovany 1:4(0:2)

Ocmanice - Svatoslav 3:3(0:2)

Pyšel "B" - Hodov 4:2(0:1)

oddelovac-podzim-2017.gif6. kolo 24.9.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - TJ Sokol Pyšel "B" 3:4(0:1)

branky:  58´Zima Petr, 65´Dokulil Jakub, 67´Dokulil Jakub - 4´Hadraba Lukáš, 47´Chaloupka David, 82´Rohovský Miroslav, 89´Dvořák Pavel

žk: 76´Vlčan Miroslav, 81´Trojan Dušan

sestava: Trojan D. - Janoušek T., Tomek L., Jonáš P., Helíšek M. - Vlčan Z., Fogaš M.(C), Novotný J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P., Fekiač Z., Vlčan M.

rozhodčí: Svoboda Libor

komentář:

V tomto zápase jsme se museli opět obejít bez našeho brankaře Pavla Kříže. Další dva hráči chyběli do obrany.

​Z počátku zápasu jsme byli aktivní a tlačili se do koncovky. Hned na začátku nevyužil Milan Fogaš velkou šanci, kdy nedokázal centr do vápna dostat mezi tři tyče. Prakticky hned z následující akce udeřili hosté, když neatakovaný hráč soupeře, zamířil z hranice velkého vápna k levé tyči, 0:1. Náš tlak pokračoval dále, ale bohužel pokračovalo i naše neproměňování šancí. Dvakrát měl smůlu Jirka Novotný, když jednou trefil tvrdou střelou bránícího hráče na brankové čáře a podruhé nastřelil tyč. Hlavou se neprosadil Lukáš Tomek a po samostatném úniku, ani Štěpán Tomek. V závěru poločasu, měli ještě po zmatcích v naší obraně velkou šanci hosté, trefili ovšem pouze tyč.

 

​Ve druhé půlce nás hosté hned na začátku zmrazili, když technickou střelou na vzdálenější tyč zvýšili svoje vedení na 2:0. Po této brance se naše aktivní hra vytratila, byla plná nepřesností a zmatků. V 55. minutě se ještě navíc zranil Jirka Novotný a musel odstoupit ze zápasu. Přišla 58. minuta a po veliké chybě hostující obrany utekl Petr Zima a po obhození vyběhnutého brankaře zasunul míč do prázdné brány, 1:2. Po této brance jsme ožili. V 65. minutě vyrovnal Jakub Dokulil. V 67. minutě strhl Kuba Dokulil vedení na naší stranu, když vypíchl míč brankaři a zavěsil do prázdné brány. O chvíli později se mohl Kuba prosadit znovu, když šel sám na gólmana, ale v rozhodující chvíli ho chytla křeč a nedokázal míč dopravit do sítě. Tento náš tlak, kterým jsme otočili zápas, nás stal hodně sil a po odstoupení Novotného, musel odstoupit i Kuba Dokulil. Soupeř dokázal našeho oslabení využít a po našem nedůsledném bránění v 82. minutě vyrovnal a minutu před koncem zápasu strhl vítězství na svoji stranu. V tomto zápase jsme nebyli horším týmem, ale neproměňování šancí, zejména v prvním poločase a chyby v naší obraně nás stály všechny body.

​Příští kolo zajíždíme do Třebenic.

6.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Třebenice "B" 6:4(3:3)

Hodov - Trnava 2:2(1:1)

Rouchovany - Ocmanice 3:1(2:0)

oddelovac-podzim-2017.gif

5. kolo 17.9.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Hodov 2:2(0:1)

branky:  50´Dukulil Jakub, 58´Dokulil Jakub - 3´Jura Lubomír, 53´Žitník Jan

žk: 16´Janoušek Tomáš, 85´Zima Petr - Průša František

sestava: Trojan D. - Janoušek T., Tomek L., Kopeček P., Picmaus P. - Vlčan Z., Fogaš M.(C), Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P., Bláha L., Jonáš Z., Kutina O., Vlčan M.

rozhodčí: Nováček Ivo

komentář:

V dnešním zápase jsme nastoupili v dosti kombinované sestavě. Pro nemoc chyběl náš brankař Pavel Kříž a do brány musel Dušan Trojan. Také chyběl vykartovaný Jirka Novotný. Šance na vstřelení branky se střídaly na obou stranách a zápas tak nakonec skončil spravedlivou remízou.

​Příští kolo hrajeme opět doma s celkem Pyšel "B".

4.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Rouchovany - Třebenice "B" 11:3(4:1)

Ocmanice - Trnava 15:1(7:0)

Pyšel "B" - Svatoslav 3:3(2:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

4. kolo 10.9.2017 v 16:00 hřiště Svatoslav

(mistrovské utkání)

FC Svatoslav - SK Slavice 4:2(2:2)

branky:  10´Rada Milan,´45´Rada Milan (PK), 61´Rada Milan (PK), 78´Šimek Marcel - 8´Novotný Jiří (PK), 14´Zima Petr 

žk: 35´Novák Bohumír, 52´Šimek Marcel - 20´Kopeček Petr, 28´ a 60´Novotný Jiří, 83´Picmaus Pavel

čk:: 28´a 60´ Novotný Jiří

sestava: Kříž P. - Helísek M., Trojan D.(C), Tomek L., Kopeček P. - Vlčan Z., Novotný J.., Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Bede P. /Fekiač Z., Janoušek T., Kutina O., Němec T., Picmaus P.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Od začátku zápasu se hrál fotbal nahoru dolů. Naší obraně dělal největší problémy hráč číslo 15, Marcel Šimek. Dařilo se nám ho zastavovat jen s velkým vypětím a často za cenu faulů. V 8. minutě přišel zákrok ve vápně na Štěpána Tomka a rozhodčí Vala nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Jirka Novotný, 0:1. Nutno sportovně přiznat, že nařízená penalta byla z kategorie přísnějších. To ovšem domácí nemuselo mrzet, protože stejně spornou penaltu jim daroval rozhodčí na konci poločasu. Hned v 10. minutě domácí srovnali, když se hlavičkou prosadil Milan Rada, 1:1. Ve 14. minutě poslal krásný pas za obranu domácích Jirka Novotný a rozběhnutý Petr Zima obstřelil vyběhnutého brankaře Svatoslavi, 1:2. Na konci poločasu přišla už avizovaná penalta a do kabin se šlo za stavu 2:2.

Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný, až přišla 60. minuta a osud utkání vzal do rukou pan rozhodčí. Opět odpískal pokutový kop, který vznikl tím, že útočící hráč si naskočil do našeho obránce, spadnul a mohutně zařval. Domácí penaltu proměnili a navíc tento moment neunesl Jirka Novotný a po kritice rozhodčího uviděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Po obdržené brance a vypadnutí klíčového hráče z naší sestavy už nás domácí přehrávali a v 78. minutě zvýšili na 4:2. Přízemní střelou se prosadil Marcel Šimek. Z naší strany stojí ještě za zmínku břevno Petra Zimy ke konci zápasu.

​Musím ještě reagovat na ohlasy ze zápasů Trnavy a Rouchovan proti Svatoslavi. Jejich zprávy se potvrdily, domácí hráči od začátku zápasu vulgárně nadávají, vyhrožují a plivou na protihráče. Svaz toto bohužel zatím neřeší a nedeleguje na zápasy Svatoslavi rozhodčího, který by si sjednal na hřišti pořádek a respekt. Utkání jsou tak plné nervozity a emocí.

​Příští kolo hrajeme doma s Hodovem.                            J.L.

4.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Hodov - Ocmanice 2:6(0:2)

Rouchovany - Pyšel "B" 8:0(6:0)

Trnava - Třebenice "B" 2:2(2:2)

oddelovac-podzim-2017.gif

3. kolo 3.9.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - 1. SK Rouchovany 1:4(1:2)

branky:  4´Heralecký Lukáš - 25´Salák Miloslav, 37´Salák Miloslav, 49´Furiš Patrik, 54´Holoubek Zdeněk

žk: 18´Heralecký Lukáš, 39´Zima Petr - 23´Havelka Robin, 66´Salák Miloslav

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Zima P., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil J., Heralecký L. /Bede P., Jonáš Z., Kutina O., Picmaus P., Vlčan Z., 

rozhodčí: Syrový Ondřej

komentář:

V tomto zápase jsme přivítali velmi silný celek z Rouchovan. V úvodu zápasu se dokázal individuálně prosadit Lukáš Heralecký, který obešel dva hráče hostí a zakončil do protipohybu brankaře, 1:0. Soupeř začal postupně ukazovat svoje fotbalové kvality a tlačil se do koncovky. Do konce poločasu jsme obdrželi dvě branky a mohli jsme být rádi, že skóre nebylo vyšší. 

 

​Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu, obdrželi jsme další dvě branky a můžeme děkovat našemu brankaři Pavlu Křížovi, že zápas skončil jen 1:4.

 

Příští zápas hrajeme venku s celkem Svatoslav.

3.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Hodov 5:2(1:1)

Pyšel "B" - Trnava 0:0(0:0)

Ocmanice - Třebenice "B" 11:3(4:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

2. kolo 27.8.2017 v 16:30 hřiště Trnava

(mistrovské utkání)

TJ Trnava - SK Slavice 0:1(0:1)

branky:  20´Zima Petr

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Kratochvíl J., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil J., Zima P. /Bede P., Fekiač Z., Jonáš Z., Picmaus P., Vlčan Z.

rozhodčí: Ján Jiří

komentář:

Nastoupili jsme bez čtyř hráčů z minulého zápasu. Naopak jsme mezi námi mohli přivítat staronové hráče Jakuba Dokulila, Jakuba Kratochvíla a Tomáše Němce. Z počátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou a domácí hned v úvodu spálili velikou šanci, když osamocený hráč z velkého vápna vysoko přestřelil. Ve 20. minutě kopal z levé strany přímý kop Milan Fogaš. Petr Zima se natlačil mezi obránce a nadzvedl míč nad bezmocného brankaře domácích, 0:1. Domácí postupně přebírali iniciativu a do konce poločasu byli lepším týmem.

​Ve druhém poločase nás domácí zatlačili do hluboké defenzívy, ale ze svého tlaku nedokázali nic vytěžit. Buď je zastavila naše obrana anebo šly jejich střely mimo naší bránu. My jsme hrozili jen z brejků, které jsme ovšem nedokázali využít. Zápas tak skončil naší těsnou výhrou 1:0.

 

​Dnes musíme sportovně přiznat, že jsme rozhodně nebyli lepším týmem, vázla nám rozehrávka a naše hra byla plná nepřesností. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost. V příštím kole musíme rozhodně zlepšit naši hru, už jen proto, že nás čeká velmi těžký soupeř z Rouchovan.

2.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Hodov - Třebenice "B" 5:2(2:1)

Ocmanice - Pyšel "B" 3:0(0:0)

Rouchovany - Svatoslav 14:1(6:0)

oddelovac-podzim-2017.gif

1. kolo 20.8.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Ocmanice 7:2(4:0)

branky:  3´Dvořák Jiří, 8´Fogaš Milan, 10´Novotný Jiří, 21´Heralecký Lukáš, 56´Heralecký Lukáš, 62´Heralecký Lukáš, 74´Zima Petr - 80´Havlíček Radek, 86´Havlíček Radek

žk: 52´Tomek Lukáš - 40´Chalupa Ludvík

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Kutina O., Novotný J., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Heralecký Lu., Zima P. /Bede P., Dvořák J., Jonáš Z., Picmaus P., Vlčan Z.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a už ve 3. minutě po centru Novotného otevřel skóre hlavičkou Jirka Dvořák, 1:0. V 8. minutě nejprve střílel z pravé strany Kutina a vyražený míč vrátil do brány Milan Fogaš, 2:0. V 10. minutě přiťukl Zima míč Jirkovi Novotnému a ten nechytatelnou střelou asi z18 metrů zvýšil na 3:0. V 21. minutě se prosadil Lukáš Heralecký, když dostal přihrávku za obranu od Štěpána Tomka, udělal kličku brankaři a zasunul míč do prázdné branky, 4:0. Po tomto gólu jsme prostřídali a hra se trochu vyrovnala, ale i přesto jsme měli ještě minimálně čtyři velké šance.

​Ve druhém poločase jsme opět hráli s chutí a ohrožovali soupeřovu bránu. v 56. minutě byl na hranici velkého vápna faulován Ondra Kutina a nařízený přímý kop nekompromisně tvrdou střelou o břevno uklidil do brány Lukáš Heralecký, 5:0. V 62. minutě po naší pěkné kombinaci, přihrál Petr Zima Lukáši Heráleckému a ten zvýšil na 6:0. Po této brance jsme opět prostřídali. V 74. minutě utekl po levém křídle Pavel Bede, pěknou patičkou poslal míč na Petra Zimu a ten upravil na 7:0. Ke konci zápasu se prosadili i hosté, nejprve si hráč, Havlíček  Radek zpracoval míč ve vápně a z otočky propálil našeho brankaře a o chvíli později proměnil rychlý protiútok. Zápas tak skončil 7:2.

​Za dnešní zápas zaslouží pochvalu všichni hráči, škoda jen závěru zápasu, kdy jsme už nehráli koncentrovaně a neudrželi čisté konto.

Příští kolo hrajeme v neděli v Trnavě.

1.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Trnava 5:2(1:1)

Rouchovany - Hodov 10:2(4:2)

Pyšel "B" - Třebenice "B" 0:4(0:3)