Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim 2017

21. 8. 2017

 

 

 

oddelovac-podzim-2017.gif

5. kolo 17.9.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Hodov 2:2(0:1)

branky:  50´Dukulil Jakub, 58´Dokulil Jakub - 3´Jura Lubomír, 53´Žitník Jan

žk: 16´Janoušek Tomáš, 85´Zima Petr - Průša František

sestava: Trojan D. - Janoušek T., Tomek L., Kopeček P., Picmaus P. - Vlčan Z., Fogaš M.(C), Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P., Bláha L., Jonáš Z., Kutina O., Vlčan M.

rozhodčí: Nováček Ivo

komentář:

V dnešním zápase jsme nastoupili v dosti kombinované sestavě. Pro nemoc chyběl náš brankař Pavel Kříž a do brány musel Dušan Trojan. Také chyběl vykartovaný Jirka Novotný. Šance na vstřelení branky se střídaly na obou stranách a zápas tak nakonec skončil spravedlivou remízou.

​Příští kolo hrajeme opět doma s celkem Pyšel "B".

4.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Rouchovany - Třebenice "B" 11:3(4:1)

Ocmanice - Trnava 15:1(7:0)

Pyšel "B" - Svatoslav 3:3(2:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

4. kolo 10.9.2017 v 16:00 hřiště Svatoslav

(mistrovské utkání)

FC Svatoslav - SK Slavice 4:2(2:2)

branky:  10´Rada Milan,´45´Rada Milan (PK), 61´Rada Milan (PK), 78´Šimek Marcel - 8´Novotný Jiří (PK), 14´Zima Petr 

žk: 35´Novák Bohumír, 52´Šimek Marcel - 20´Kopeček Petr, 28´ a 60´Novotný Jiří, 83´Picmaus Pavel

čk:: 28´a 60´ Novotný Jiří

sestava: Kříž P. - Helísek M., Trojan D.(C), Tomek L., Kopeček P. - Vlčan Z., Novotný J.., Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Bede P. /Fekiač Z., Janoušek T., Kutina O., Němec T., Picmaus P.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Od začátku zápasu se hrál fotbal nahoru dolů. Naší obraně dělal největší problémy hráč číslo 15, Marcel Šimek. Dařilo se nám ho zastavovat jen s velkým vypětím a často za cenu faulů. V 8. minutě přišel zákrok ve vápně na Štěpána Tomka a rozhodčí Vala nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Jirka Novotný, 0:1. Nutno sportovně přiznat, že nařízená penalta byla z kategorie přísnějších. To ovšem domácí nemuselo mrzet, protože stejně spornou penaltu jim daroval rozhodčí na konci poločasu. Hned v 10. minutě domácí srovnali, když se hlavičkou prosadil Milan Rada, 1:1. Ve 14. minutě poslal krásný pas za obranu domácích Jirka Novotný a rozběhnutý Petr Zima obstřelil vyběhnutého brankaře Svatoslavi, 1:2. Na konci poločasu přišla už avizovaná penalta a do kabin se šlo za stavu 2:2.

Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný, až přišla 60. minuta a osud utkání vzal do rukou pan rozhodčí. Opět odpískal pokutový kop, který vznikl tím, že útočící hráč si naskočil do našeho obránce, spadnul a mohutně zařval. Domácí penaltu proměnili a navíc tento moment neunesl Jirka Novotný a po kritice rozhodčího uviděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Po obdržené brance a vypadnutí klíčového hráče z naší sestavy už nás domácí přehrávali a v 78. minutě zvýšili na 4:2. Přízemní střelou se prosadil Marcel Šimek. Z naší strany stojí ještě za zmínku břevno Petra Zimy ke konci zápasu.

​Musím ještě reagovat na ohlasy ze zápasů Trnavy a Rouchovan proti Svatoslavi. Jejich zprávy se potvrdily, domácí hráči od začátku zápasu vulgárně nadávají, vyhrožují a plivou na protihráče. Svaz toto bohužel zatím neřeší a nedeleguje na zápasy Svatoslavi rozhodčího, který by si sjednal na hřišti pořádek a respekt. Utkání jsou tak plné nervozity a emocí.

​Příští kolo hrajeme doma s Hodovem.                            J.L.

4.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Hodov - Ocmanice 2:6(0:2)

Rouchovany - Pyšel "B" 8:0(6:0)

Trnava - Třebenice "B" 2:2(2:2)

oddelovac-podzim-2017.gif

3. kolo 3.9.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - 1. SK Rouchovany 1:4(1:2)

branky:  4´Heralecký Lukáš - 25´Salák Miloslav, 37´Salák Miloslav, 49´Furiš Patrik, 54´Holoubek Zdeněk

žk: 18´Heralecký Lukáš, 39´Zima Petr - 23´Havelka Robin, 66´Salák Miloslav

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Zima P., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil J., Heralecký L. /Bede P., Jonáš Z., Kutina O., Picmaus P., Vlčan Z., 

rozhodčí: Syrový Ondřej

komentář:

V tomto zápase jsme přivítali velmi silný celek z Rouchovan. V úvodu zápasu se dokázal individuálně prosadit Lukáš Heralecký, který obešel dva hráče hostí a zakončil do protipohybu brankaře, 1:0. Soupeř začal postupně ukazovat svoje fotbalové kvality a tlačil se do koncovky. Do konce poločasu jsme obdrželi dvě branky a mohli jsme být rádi, že skóre nebylo vyšší. 

 

​Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu, obdrželi jsme další dvě branky a můžeme děkovat našemu brankaři Pavlu Křížovi, že zápas skončil jen 1:4.

 

Příští zápas hrajeme venku s celkem Svatoslav.

3.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Hodov 5:2(1:1)

Pyšel "B" - Trnava 0:0(0:0)

Ocmanice - Třebenice "B" 11:3(4:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

2. kolo 27.8.2017 v 16:30 hřiště Trnava

(mistrovské utkání)

TJ Trnava - SK Slavice 0:1(0:1)

branky:  20´Zima Petr

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Kratochvíl J., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil J., Zima P. /Bede P., Fekiač Z., Jonáš Z., Picmaus P., Vlčan Z.

rozhodčí: Ján Jiří

komentář:

Nastoupili jsme bez čtyř hráčů z minulého zápasu. Naopak jsme mezi námi mohli přivítat staronové hráče Jakuba Dokulila, Jakuba Kratochvíla a Tomáše Němce. Z počátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou a domácí hned v úvodu spálili velikou šanci, když osamocený hráč z velkého vápna vysoko přestřelil. Ve 20. minutě kopal z levé strany přímý kop Milan Fogaš. Petr Zima se natlačil mezi obránce a nadzvedl míč nad bezmocného brankaře domácích, 0:1. Domácí postupně přebírali iniciativu a do konce poločasu byli lepším týmem.

​Ve druhém poločase nás domácí zatlačili do hluboké defenzívy, ale ze svého tlaku nedokázali nic vytěžit. Buď je zastavila naše obrana anebo šly jejich střely mimo naší bránu. My jsme hrozili jen z brejků, které jsme ovšem nedokázali využít. Zápas tak skončil naší těsnou výhrou 1:0.

 

​Dnes musíme sportovně přiznat, že jsme rozhodně nebyli lepším týmem, vázla nám rozehrávka a naše hra byla plná nepřesností. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost. V příštím kole musíme rozhodně zlepšit naši hru, už jen proto, že nás čeká velmi těžký soupeř z Rouchovan.

2.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Hodov - Třebenice "B" 5:2(2:1)

Ocmanice - Pyšel "B" 3:0(0:0)

Rouchovany - Svatoslav 14:1(6:0)

oddelovac-podzim-2017.gif

1. kolo 20.8.2017 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Ocmanice 7:2(4:0)

branky:  3´Dvořák Jiří, 8´Fogaš Milan, 10´Novotný Jiří, 21´Heralecký Lukáš, 56´Heralecký Lukáš, 62´Heralecký Lukáš, 74´Zima Petr - 80´Havlíček Radek, 86´Havlíček Radek

žk: 52´Tomek Lukáš - 40´Chalupa Ludvík

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Kutina O., Novotný J., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Heralecký Lu., Zima P. /Bede P., Dvořák J., Jonáš Z., Picmaus P., Vlčan Z.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a už ve 3. minutě po centru Novotného otevřel skóre hlavičkou Jirka Dvořák, 1:0. V 8. minutě nejprve střílel z pravé strany Kutina a vyražený míč vrátil do brány Milan Fogaš, 2:0. V 10. minutě přiťukl Zima míč Jirkovi Novotnému a ten nechytatelnou střelou asi z18 metrů zvýšil na 3:0. V 21. minutě se prosadil Lukáš Heralecký, když dostal přihrávku za obranu od Štěpána Tomka, udělal kličku brankaři a zasunul míč do prázdné branky, 4:0. Po tomto gólu jsme prostřídali a hra se trochu vyrovnala, ale i přesto jsme měli ještě minimálně čtyři velké šance.

​Ve druhém poločase jsme opět hráli s chutí a ohrožovali soupeřovu bránu. v 56. minutě byl na hranici velkého vápna faulován Ondra Kutina a nařízený přímý kop nekompromisně tvrdou střelou o břevno uklidil do brány Lukáš Heralecký, 5:0. V 62. minutě po naší pěkné kombinaci, přihrál Petr Zima Lukáši Heráleckému a ten zvýšil na 6:0. Po této brance jsme opět prostřídali. V 74. minutě utekl po levém křídle Pavel Bede, pěknou patičkou poslal míč na Petra Zimu a ten upravil na 7:0. Ke konci zápasu se prosadili i hosté, nejprve si hráč, Havlíček  Radek zpracoval míč ve vápně a z otočky propálil našeho brankaře a o chvíli později proměnil rychlý protiútok. Zápas tak skončil 7:2.

​Za dnešní zápas zaslouží pochvalu všichni hráči, škoda jen závěru zápasu, kdy jsme už nehráli koncentrovaně a neudrželi čisté konto.

Příští kolo hrajeme v neděli v Trnavě.

1.-kolo-podzim-2017.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Trnava 5:2(1:1)

Rouchovany - Hodov 10:2(4:2)

Pyšel "B" - Třebenice "B" 0:4(0:3)