horní řada zleva: Švihálek Josef, Daňhel Jaroslav, Mařan Otto, Kutina Ondřej, Trojan Dušan, Tomek Lukáš, Chromý Martin, Svoboda Martin, Němec Ladislav, Hort Jaromír(trenér)

dolní řada zleva: Martenek Michal, Bláha Libor, Jelínek Pavel I., Zima Petr, Tomek Štěpán, Kříž Pavel, Jelínek Pavel II., Stonáček Martin, Janoušek Tomáš, Fogaš Milan

chybějící hráči: Bartušek Pavel, Cícha Radek, Fekiač Zdeněk,  Holý Petr, Kopeček Petr, Linhart Jiří, Novotný Jiří, Vlčan Miroslav, Vlčan Zdeněk

10. kolo 22.10.2016 v 14:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - FK Opatov 1:4(0:1)

branky:  48´Svoboda Martin - 8´Konečný Aleš, 60´Daniel Zdeněk, 75´Kabelka Ladislav, 89´Daniel Zdeněk

žk: 35´Daňhel Jaroslav - 40´Daniel Zdeněk, 60´Šinkovský Filip

sestava: Kříž - Trojan D., Trojan Z., Němec, Tomek L. - Bartušek, Vlčan M., Mařan, Tomek Š. - Daňhel, Svoboda(C)

střídání:

68´Vlčan Z. - Tomek Š.

75´Stonáček - Vlčan M.

80´Bláha - Daňhel

87´Kutina - Svoboda

náhradníci: Vlčan Z., Stonáček, Bláha, Kutina, Janoušek

rozhodčí: Kaňka Josef

komentář:

Úvod zápasu patřil hostům, kteří byli aktivnější a už vedení po tečované střele z poza velkého vápna. Ve druhé půli poločasu se hra vyrovnala a přišli velké šance na obou stranách. Tu naši neproměnil Štěpán Tomek, když ostrý centr z pravé strany od Bartuška poslal z bezprostřední blízkosti nad bránu. Hosté zahrozili po rohovém kopu, kdy ostrou střelu vyrazil reflexivně náš brankař Pavel kříž.

​Začátek druhého poločasu jsme začali aktivně a odměnou nám bylo vyrovnání z kopačky Martina Svobody, který křížnou střelou překonal brankaře hostí. V 60. minutě udeřili hosté, když po naší chybě v obraně upravili na 1:2. Postupně nám docházely síly a hosté začali potvrzovat svoje postavení v tabulce. V 75. minutě po centru před bránu skórovali potřetí. V samém závěru ještě přidali čtvrtou branku po centru a následné hlavičce. Zápas tak skončil naší dosti krutou porážkou 1:4.

​V dnešním zápase jsme měli pár světlých okamžiků, ale hosté byli celkově lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

​Dnešním utkáním skončila podzimní část soutěže a do jara máme co zlepšovat.

výsledky soupeřů:

Nové Syrovice "B" - Myslibořice 2:2(1:1)

Radotice - Litohoř 2:3(1:1)

Jakubov - Domamil 2:2(1:2)

Šebkovice "B" - Přibyslavice "B" 1:0(1:0)

Kouty "B" - Podhorácko 2:2(1:2)

9. kolo 16.10.2016 v 10:15 hřiště Litohoř

TJ Litohoř - SK Slavice 6:3(3:2)

branky:  7´Bouda David, 14´Šibor David, 36´Svoboda Kamil, 56´Šibor David, 76´Šibor David, 85´Grün Jan - 32´Martenek Michal, 39´Martenek Michal(PK), 89´Bartušek Pavel

žk: 54´Svoboda Karel, 78´Klejdus Lukáš

sestava: Kříž - Tomek L., Němec, Chromý, Jelínek P. II.  - Stonáček, Fogaš, Martenek, Tomek Š. -  Svoboda(C), Bartušek

střídání:

60´Trojan - Martenek

​73´Janoušek - Tomek Š.

náhradníci: Trojan, Janoušek, Linhart

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Domácí začali aktivně a hrozili zejména po rychlých útocích po křídlech. V 7. minutě otevřeli skóre, když centr z pravé strany proměnil hlavou domácí hráč stojící na hranici ofsajdu, 1:0. V 8. minutě vyslal Fogaš nebezpečnou střelu na domácího brankaře, ale ten ji vyrazil na roh. Ve 14. minutě po hezké kombinaci domácích to bylo 2:0. V 32. minutě jsme zahrávali přímý kop asi z 18 metrů a Michal Martenek trefil šibenici domácí branky, 2:1. Jenže za chvíli se opět prosadili domácí nechytatelnou střelu z poza vápna, 3:1. V 39. minutě jsme zahrávali pokutový kop po faulu na Milana Fogaše, ten s přehledem proměnil Michal Martenek, 3:2.

​Z počátku druhého poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, jenže přišla 56. minuta. Po pěkné kombinaci a následné střele, kterou náš brankař vyrazil, doklepl do brány nepokrytý hráč domácích, 4:2. Po této brance domácí již zcela ovládli zápas a v pohodovém tempu nám vstřelili ještě dvě branky. První po přetaženém centru na zadní tyč a druhou po úniku z pravé strany a nahrávce na osamoceného spoluhráče. V závěru zápasu ještě vyslal Fogaš pěknou přihrávkou do úniku Pavla Bartuška, který obstřelil domácího brankaře. Zápas tak skončil výsledkem 6:3.

V dnešním zápase jsme narazili na soupeře z popředí tabulky, který svoje kvality potvrdil.

Naším nejlepším hráčem byl zvolen Michal Martenek.

SK Slavice - TJ Myslibořice 2:4(1:1)

branky:  42´Cícha Radek, 57´Stonáček Martin - 45´Melán Zdeněk, 61´Mezlík Miloš, 81´Mencák Bohumil, 84´Čapoun Martin

žk: 70´Chromý Martin

sestava: Jelínek P. II. - Stonáček, Němec(C), Chromý, Tomek L. - Bartušek, Cícha, Mařan, Tomek Š. - Daňhel, Fogaš

střídání:

46´Svoboda - Daňhel

64´Kutina - Tomek Š.

80´Bláha - Bartušek

87´Trojan - Mařan

náhradníci: Svoboda, Kutina, Bláha, Trojan, Martenek

rozhodčí: Pintér Štefan

komentář:

První poločas byl vyrovnaný a většinou se hrálo mezi vápny. Více možností ke vstřelení branky jsme měli my. Branku se nám podařilo vstřelit až v závěru poločasu, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Daňhel, brankař míč vyrazil před sebe a Cícha dorážel z bezprostřední blízkosti do brány, 1:0. Ovšem již za tři minuty zůstal za obranou nekrytý hráč hostí a po nejistém zákroku našeho brankaře vyrovnal na 1:1.

Druhou půlku byla hra podobná a nám se podařilo v 57. minutě vstřelit branku, když si několikrát vyměnili míč Cícha se Stonáčkem a posledně jmenovaný se prosadil střelou na bližší tyč, 2:1. Za čtyři minuty, přišla fatální chyba našeho hráče, kdy zcela nesmyslně nahrál míč do vápna na volného hráče hostí a ten již neměl problém uklidit míč do brány, 2:2. Obě mužstva se snažila rozhodnout zápas pro sebe. Přišla 81. minuta a nenápadná střela ze střední vzdálenosti, kterou si náš brankař nešťastně srazil do vlastní brány, 2:3. Po této brance jsme se již nedokázali zvednout a v závěru ještě obdrželi po krásné střele čtvrtou branku,2:4.

Dnes jsme rozhodně nebyli horším týmem a vítězství jsme darovali hostům svými obrovskými chybami. Jak to zhodnotil trenér hostů těsně po zápase: "dneska jsme upletli z hovna bič".

Hráčem zápasu byl zvolen Radek Cícha.

Příští kolo hrajeme v Litohoři.

Domamil - Litohoř 0:2(0:1)

Radotice - Podhorácko 1:4(1:3)

Jakubov - Opatov 1:4(1:1)

Kouty "B" - Šebkovice "B" 4:1(1:0)

Nové syrovice "B" - Přibyslavice "B" 3:3(2:1)

7. kolo 2.10.2016 v 15:00 hřiště Lesonice

FK Podhorácko 2015 - SK Slavice 3:0(0:0)

branky:  53´Veselský Jaroslav, 65´Ferdan Lukáš, 73´Bulička Pavel

žk: 58´Janoušek Tomáš

sestava: Jelínek P. II. - Janoušek, Dvořák, Němec, Tomek L.  - Trojan, Fogaš, Zima, Vlčan Z. -  Svoboda(C), Tomek Š.

střídání:

70´Linhart J. - Janoušek

náhradníci: Linhart

rozhodčí: Rygl Antonín

komentář:

Na těžkém terénu byl první poločas vyrovnaný a odehrával se většinou mezi vápny.

Ve druhé půli zpřesnili domácí hru a postupně byli lepším týmem. V 53. minutě se uvolnil na hranici ofsajdu domácí útočník a pěknou střelou o břevno otevřel skóre zápasu, 1:0. My jsme mohli odpovědět o pár minut později, když se na rohu velkého vápna uvolnil s míčem Martin Svoboda. K naší smůle se jeho křížná střela odrazila od tyče ven z brány. Domácí dál hráli svoji hru a nám postupně docházely síly. V 65. minutě se uvolnil na levé straně domácí hráč a předložil míč Lukáši Ferdanovi, který technickou střelou do protipohybu nedal našemu brankaři šanci, 2:0.  V 73. minutě se ještě prosadil Bulička pěknou střelou z poza vápna do naší šibenice, 3:0. Domácí prostřídali a zápas se už jen dohrával, v závěru nastřelili hráči soupeře ještě břevno naší brány.

Do zápasu jsme nastoupili v dosti poslepované sestavě. S domácími hráči jsme dokázali držet krok pouze první poločas.

Naším nejlepším hráčem byl zvolen Milan Fogaš.

Příští kolo přivítáme doma celek z Myslibořic.

Litohoř - Opatov 2:2(2:0)

Kouty "B" - Jakubov 1:2(1:2)

Myslibořice - Domamil 5:1(3:0)

Přibyslavice "B" - Radotice 3:2(2:1)

Šebkovice "B" - Nové syrovice "B" 4:2(1:1)

6. kolo 24.9.2016 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Sokol Přibyslavice "B" 2:7(0:2)

branky:  61´Vlčan Zdeněk, 69´Zima Petr - 18´Mícek Pavel, 38´Rambousek Jakub, 51´Lopatář Luboš, 77´Lopatář Luboš, 79´Lopatář Luboš, 87´Pacal Josef, 89´Pacal Josef

žk: 70´Vlčan Miroslav - 40´Pojer Jiří, 60´Packa Jan

sestava: Jelínek P. II. - Janoušek, Martenek, Chromý(C), Kopeček - Bartušek, Fogaš, Mařan, Tomek Š. - Daňhel, Zima

střídání:

27´Jelínek P. I. - Daňhel(zranění)

55´Vlčan Z. - Bartušek

58´Vlčan M. - Janoušek