horní řada zleva: Hort Jaromír(trenér), Chromý Martin, Cícha Radek, Novotný Jiří, Němec Ladislav, Marek Martin, Kutina Ondřej, Svoboda Martin

dolní řada zleva: Vlčan Zdeněk, Janoušek Tomáš, Tomek Štěpán, Holý Petr, Jelínek Pavel II., Fogaš Milan

chybějící hráči: Bartušek Pavel, Daňhel Jaroslav, Dokulil Jakub, Fekiač Zdeněk, Heralecký Lukáš, Jelínek Pavel I., Kopeček Petr, Křivánek Filip, Kříž Pavel, Seifert Jan, Trojan Dušan, Vlčan Miroslav

10. kolo 25.10.2015 v 14:30 hřiště Domamil

branky:  9´Cícha Radek, 54´Tomek Štěpán

žk: Jelínek P. II., Heralecký Lukáš, Chromý Martin

sestava: Trojan - Jelínek P. II., Němec, Chromý, Kopeček - Bartušek, Cícha, Daňhel, Fogaš - Heralecký, Svoboda(C)

střídání:

30´Tomek Š. - Bartušek

61´Kutina - Heralecký

72´Marek - Kopeček

náhradníci: Tomek Š., Kutina, Marek

rozhodčí: Ošmera František

komentář:

Ze začátku zápasu jsme byli lepším týmem a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí. Branku jsme vstřelili po rohovém kopu, kdy Jarda Daňhel lízl míč hlavou a Radek Cícha zakončoval z malého vápna do prázdné brány. Dvě velké příležitosti měl Pavel Bartušek, ale nedokázal se prosadit. Přímý kop Lukáše Heráleckého asi z 25. metrů se odrazil od břevna brány. Postupně se hra začala vyrovnávat a hrálo se většinou mezi vápny.

Druhý poločas začal stejně jako první, především urputnou hrou ve středu hřiště plnou osobních soubojů. Až v 54. minutě poslal ideální kolmici Martin Chromý na Štěpána Tomka a ten prostřelil domácího brankaře, 0:2. Zbytek zápasu měl stejný obrázek jako průběh druhého poločasu. Domácí se sice snažili o vstřelení branky, ale naše obrana je k ničemu nepustila.

Dnes jsme podali dobrý výkon ve všech řadách a pochvalu si zaslouží všichni hráči.

Tímto zápasem skončila podzimní část soutěže. Příští zápas hrajeme na jaře s týmem Police.

Výsledky soupeřů:

Štěměchy - Police 3:2(2:2)

Blatnice "B" - Rokytnice n. R. "B" 6:1(2:0)

9. kolo 17.10.2015 v 14:30 hřiště Slavice

SK Slavice - SK Blatnice "B" 7:0(7:0)

branky:  12´Heralecký Lukáš, 19´Svoboda Martin, 28´Svoboda Martin, 32´Cícha Radek, 34´Svoboda Martin, 36´Heralecký Lukáš, 41´Dokulil Jakub

sestava: Trojan - Jelínek P. II., Němec, Chromý, Kopeček - Fogaš, Cícha, Daňhel, Dokulil - Heralecký, Svoboda(C)

náhradníci: Marek Martin, Novotný Jiří, Vlčan Zdeněk, Jelínek Pavel I., Kutina Ondřej, Vlčan Miroslav

rozhodčí: Vévoda Jiří

komentář:

Hosté přijeli pouze v deseti hráčích a nastoupili zcela odevzdaně. Celý první poločas se hrálo na jednu bránu a po prvních několika nepřesnostech jsme začali dávat branky. Lukáš Heralecký se prosadil dvěma góly, Martin Svoboda dal tři branky a po jedné přidali Radek Cícha a Kuba Dokulil. Postupně se zranili někteří hráči Blatnice a druhý poločas se již nekonal pro malý počet hráčů hostujícího týmu.

Dnešní zápas nelze ani nijak hodnotit, škoda jen, že si nemohli zahrát všichni hráči z lavičky.

Příští kolo je poslední kolo podzimu a hrajeme ho v Domamili.

Jakubov "B" - Štěměchy 4:3(2:2)

Police - Domamil 1:2(0:1)

8. kolo Volný los

Štěměchy - Domamil 2:0(1:0)

Blatnice "B" - Police 2:1(1:0)

Jakubov "B" - Rokytnice n. R. "B" 3:2(2:1)

7. kolo 4.10.2015 v 10:15 hřiště Jakubov

TJ Družstevník Jakubov "B" - SK Slavice 0:2(0:2)

branky:  29´Heralecký Lukáš, 36´Heralecký Lukáš

žk: Heralecký

sestava: Kříž - Jelínek P. II., Němec, Chromý, Kopeček - Bartušek, Cícha, Daňhel, Fogaš - Heralecký, Svoboda(C)

střídání:

46´Tomek Š. - Cícha

79´Vlčan Z. - Svoboda

90´Jelínek P.I. - Bartušek

náhradníci: Tomek Š., Vlčan Z., Vlčan M., Marek, Jelínek P. I., Janoušek, Trojan

rozhodčí: Vrzal Vlastimil

komentář:

Z počátku zápasu se odehrávala hra jen mezi vápny. Ve 29. minutě dostal Heralecký míč za obránce a křížnou střelou nedal domácímu brankaři šanci, 0:1. Ta samá akce se opakovala v 36. minutě. Branka padla úplně stejným způsobem jen s tím rozdílem, že tentokrát Heralecký svoji tvrdou střelou ke vzdálenější tyči, vyrval síť z háčků na konstrukci brány, 0:2. Domácí měli v první půli jednu velkou šanci, když nastřelili z přímého kopu tyč naší brány.

Ve druhé půli se začala hra odvíjet stejně jako v první, jen mezi vápny. Postupně ovšem domácí přidávali a asi od 60. minuty  nás zatlačili na naší polovinu a byli lepším týmem. Ze svého tlaku si vypracovali sérii rohových kopů a jednu velkou brankovou příležitost, kterou Kříž vytlačil na tyč. Branku nedokázal vstřelit ani střídající Matušina, který měl pár nadějných situací. Zápas tak skončil naší výhrou 2:0.

Dnešní zápas rozhodl neomylný střelec Lukáš Heralecký a především dobrý výkon všech hráčů. Velkou bojovnost a nasazení předvedli zejména Fogaš a Bartušek.

Příští kolo máme volný los.                                                       J.L.

Rokytnice n/R "B" - Štěměchy 1:2(1:1)

Blatnice "B"  - Domamil 0:6(0:0)

6. kolo 26.9.2015 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - 1.SK Rokytnice n/R "B" 4:3(1:2)

branky:  6´Heralecký Lukáš, 50´Daňhel Jaroslav, 82´Chromý Martin, 85´Kutina Ondřej - 7´Zerzánek Ivo, 17´Vojtíšek Jan, 66´Vranka Pavel

sestava: Trojan - Jelínek P. II., Němec(C), Chromý, Kopeček - Bartušek, Dokulil, Fogaš, Tomek Š. - Daňhel, Heralecký

střídání:

62´Kutina - Tomek Š.

71´Vlčan M. - Dokulil

77´Marek - Kopeček

náhradníci: Kutina, Vlčan M., Marek, Holý, Janoušek, Vlčan Z.

rozhodčí: Tormová Vlasta

komentář:

Další utkání jsme opět odehráli na vlastním hřišti, ale tentokrát nás čekal daleko těžší soupeř než v kole minulém. Od začátku utkání bylo vidět, že hosté k nám nepřijeli prohrát. To bylo znát od úvodního hvizdu rozhodčí Tormové, kdy hosté udávali rytmus utkání. Ovšem, přišla 6.min. individuální akce L. Heraleckého a jeho slabá střela skončila v síti 1:0. Naše radost vydržela pouze minutu a hosté vyrovnali. I další průběh zápasu ovládli hráči z Rokytnice. Nejprve D. Trojan chytil tutovku, ale v 16.min.  po naší chybě jsme obdrželi druhou branku. V druhé polovině I.poločasu si hosté vytvořili ještě několik dobrých možnosti, ale ty se jim nepodařilo zužitkovat.  Na přestávku se tedy odcházelo za stavu 1:2. Hned po návratu do II. poločasu měli hosté další brankovou příležitost, ale opět nedali. V 50.min. se nám podařilo vyrovnat, když střelcem branky byl J. Daňhel.  Od té chvíle se hra přece jenom vyrovnala. V 66.min. však přišla minela  D. Trojana, kterou hostující zkušený hráč Vranka využil 2:3. V tuto chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře. Hosté však již nebyli tolik nebezpeční a nám vyšlo střídání, když nevýrazného Š. Tomka vyměnil O. Kutina a J. Dokulila vystřídal M. Vlčan.  V 82.min.  zahrával M. Fogaš rohový kop a míč směřoval k J. Daňhelovi, jeho hlavička skončila na břevně, ale z dorážky se prosadil, opět hlavou, M. Chromý. Další rána pro hosty přišla v 85.min., kdy se po chybě brankáře hostů dostal k míči O. Kutina a dorazil míč do sítě 4:3. Obrat zápasu byl dokončen. Snaha hostů o vyrovnání byla marná. V utkání byli hosté lepší, ale zápas vyhrálo mužstvo šťastnější.                                       P.H.

Štěměchy - Blatnice "B" 6:0(2:0)

Police - Jakubov "B" 3:1(1:0)

5. kolo 19.9.2015 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Štěměchy 4:1(3:0)

branky:  3´Němec Ladislav(PK), 6´Svoboda Martin, 8´Cícha Radek, 83´Daňhel Jaroslav - 86´Kovář Pavel

žk: Holý, Novotný

sestava: Holý - Janoušek, Němec, Chromý, Jelínek P. II. - Vlčan Z., Cícha, Novotný, Tomek Š. - Fogaš, Svoboda(C)

střídání:

50´Marek - Janoušek

65´Kutina - Vlčan Z.