horní řada zleva: Vlčan Miroslav, Svoboda Martin, Trojan Dušan, Hort Jaromír(trenér), Chromý Martin, Linhart Jiří, Cícha Radek, Murár David, Heralecký Lukáš, Jelínek Pavel

dolní řada zleva: Kašiar Dominik, Fogaš Milan, Janoušek Tomáš, Vlčan Zdeněk, Štěpánek Marek, Bednář Petr, Křivánek Filip, Kříž Pavel

chybějící hráči: Bednář Jan, Fekiač Zdeněk, Kopeček Petr, Kovář Petr, Němec Ladislav, Radkovský Roman, Seifert Jan, Smolík Lukáš, Tomek Lukáš

Obrazek

Od sezóny 2013/2014 se může střídat 5 hráčů

Od sezóny 2013/2014 povolen Junior start(hráči do 23 let mohou hrát za dva týmy)

Odchody: Smejkal Vladimír(konec hostování Sokol Stařeč)

Příchody: Kašiar Dominik(Junior start Stařeč)

SK Slavice - FC Police 5:2(4:1)

branky: 14´Svoboda Martin, 23´Svoboda Martin, 27´Heralecký Lukáš, 38´Cícha Radek, 64´Svoboda Martin

žk: Bednář P., Chromý

sestava: Kříž - Janoušek, Bednář P., Linhart, Kašiar - Štěpánek, Chromý, Cícha, Svoboda(C) - Heralecký Lu., Fogaš

střídání:

61´Murár - Heralecký Lu.

65´Vlčan M. - Linhart(svalové zranění)

74´Vlčan Z. - Štěpánek

78´Křivánek - Cícha

85´Jelínek - Fogaš

náhradníci: Murár, Vlčan M., Vlčan Z., Křivánek, Jelínek

rozhodčí: Rygl

komentář:

K poslednímu utkání podzimu zavítalo na naše hřiště družstvo z Police. Hned na začátku utkání měl velkou příležitost Fogaš, když sám před brankařem hostí netrefil bránu. Hosté hrozili rychlými protiútoky, které naše obrana stihla vždy včas zlikvidovat. Z naší strany zaměstnával hostující obranu hlavně aktivně hrající Fogaš, který svými průniky po pravém křídle dělal soupeři velké problémy. Ve 14. minutě se opět uvolnil Fogaš, přihrál Heraleckému, ten přiťukl Svobodovi a ten podél brankaře vsítil první branku 1:0. Ve 20. minutě udeřili hosté, když tvrdá střela z asi 20 metrů zapadla přesně k tyči 1:1.Ve 23. minutě sebral odražený míč Linhart, vystřelil křížnou střelu, kterou brankař jen vyrazil a dobíhající Svoboda dorazil míč do brány 2:1. Za 4. minuty poté se na hranici ofsajdu uvolnil Heralecký a prostřelil brankaře hostů 3:1. Police měla velkou šanci, když centrovaný míč propadl naším vápnem a hostující hráč otřel střelu o břevno. Ve 38. minutě vystřelil pohotově Cícha z poza vápna a střela zapadla do brány 4:1. Další naše šance jsme už nedokázali proměnit, a tak skončil poločas výsledkem 4:1.
Do druhé půle jsme nastoupili trochu vlažně a hosté nás hned potrestali, kdy se trefili krásnou střelou z přímého kopu z asi 20 metrů. 4:2. Poté jsme zabrali a začali opět kontrolovat hru, ale naše další šance jsme nedokázali proměnit. Ve 64. minutě vyzval krásnou přihrávkou mezi obránci Cícha Svobody a ten nezaváhal 5:2. Po této brance jsme prostřídali sestavu. Na hřiště se postupně dostalo všech pět náhradníků. Branka ani na jedné straně nepadla, zápas tak skončil naší zaslouženou výhrou 5:2.
Dnes podal celý tým velmi dobrý výkon. Velkým pozitivem utkání je návrat do sestavy Filipa Křivánka.
Příští týden máme volný los a tak pro nás skončil podzimní část soutěže. Budeme ještě čekat na výsledky posledního kola, abychom se dozvěděli umístění po podzimní části.

Obrazek

7. kolo 6.10.2013 v 10:15 hřiště Jakubov

TJ Družstevník Jakubov - SK Slavice 2:1(0:1)

branka: 35´Svoboda Martin(PK)

žk: Chromý, Svoboda

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Linhart, Vlčan Z. - Štěpánek, Bednář P., Chromý, Seifert - Svoboda(C), Fogaš

střídání:

60´Trojan - Seifert

69´Vlčan M. - Vlčan Z.

náhradníci: Trojan, Vlčan Z., Murár, Jelínek

rozhodčí: Kovář

komentář:

V první půli drželi domácí více míč na svých kopačkách, ale k přímému ohrožení brány se nedostávali. My jsme podnikali rychlé výpady do domácí obrany, ale ani naše šance se neujaly. Největší šanci měl ve 20. minutě Fogaš, když sám před brankou poslal míč do náruče brankaře. V 35. minutě se uvolňoval ve vápně Bednář, domácí obránce ho srazil a kopal se pokutový kop. Svoboda penaltu s přehledem proměnil a vstřelil tak stou branku v dresu SK Slavice. Do konce poločasu se už stav nezměnil, i přes další naše šance.
Na začátku druhé půle nás domácí zatlačili a v 52. minutě se jim podařilo vyrovnat po křídelní akci a zpětné přihrávce 1:1. Domácí měli i nadále více ze hry, ale nám se dařilo všechny jejich útoky zachytávat. A tak si musel vzít hlavní slovo rozhodčí Kovář. V 69. minutě zahrál krásné divadlo ve vápně domácí hráč, kdy šel za velikého řevu do vývrtky a skácel se na zem. Rozhodčí zcela nesmyslně místo žluté za filmování odpískal pokutový kop. Ten domácí proměnili 2:1. Po této brance jsme se snažili o vyrovnání, ale domácí nás k ničemu dalšímu nepustili. Zápas tak skončil výhrou domácích a hlavně rozhodčího Kováře.
V dnešním utkání jsme podali v první půli celkem dobrý výkon, ovšem druhá půle byla z naší strany špatná. Remízu jsme si určitě zasloužili, ovšem proti byl rozhodčí.
Příští kolo hrajeme doma s Policí.

Obrazek

6. kolo 29.9.2013 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Štěměchy 2:0(1:0)

branky: 30´Heralecký Lukáš, 57´Trojan Dušan

žk: Linhart, Kašiar, Svoboda

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Linhart, Kopeček - Seifert, Vlčan M., Štěpánek, Kašiar - Heralecký Lu., Svoboda(C)

střídání:

35´Trojan - Kopeček(zranění kotníku)

62´Vlčan Z. - Vlčan M.

89´Jelínek - Heralecký

náhradníci: Trojan, Vlčan Z., Jelínek

rozhodčí: Kudlík

komentář:

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, hosté se snažili držet míč a my jsme hrozili z rychlých protiútoků. Ve velké šanci byl Svoboda, kdy obstřeloval brankaře a netrefil bránu, pak Heralecký v poslední fázi, sám před brankařem ztratil rovnováhu a ani nezakončil. Vše si vynahradil ve 30. minutě kdy dostal ideální přihrávku za obránce od Svobody a do protipohybu brankaře s přehledem zakončil 1:0. Hosté zahrávali několik rohových kopů. Z jednoho rohového kopu měli velikou šanci, kterou reflexivně zlikvidoval brankář Kříž. Na konci poločasu byl faulován ve vápně Svoboda. Stejný hráč prováděl nařízený pokutový kop. Brankař míč vyrazil a Svoboda jej dorazil do brány. Rozhodčí odpískal konec zápasu a branku neuznal, s vysvětlením, že už byla dosažena po konci poločasu. Prokazatelně ovšem zapískal, až když byl míč v bráně. Kdo neviděl, nepochopí.
Ve druhé půli se snažili hosté o vyrovnání, ale my jsme dobře bránili a soupeře nepustili do žádné vážnější akce. V 57. minutě jsme navíc zvýšili svůj náskok, když dostal Trojan křížnou přihrávku od Svobody a "kladenským nártem" upravil na 2:0. Nadále se hosté snažili se zápasem něco udělat, ale my jsme je naší bojovnou hrou k ničemu nepustili a naopak hrozili dalšími protiútoky. Zápas skončil naším vítězstvím 2:0.
Dnes chyběli tři hráči základní sestavy(Cícha, Chromý, Fogaš), ale i přesto jsme se dokázali s tímto vypořádat a bojovným výkonem jsme urvali 3 body.
V příštím kole hrajeme v Jakubově.

Obrazek

5. kolo 22.9.2013 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Třebelovice"B" 3:1(2:1)

branky: 5´Svoboda Martin, 8´Fogaš Milan, 88´Svoboda Martin

žk: Linhart

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Linhart, Kopeček - Vlčan Z., Vlčan M., Chromý, Seifert - Fogaš, Svoboda(C)

střídání:

38´Kašiar - Vlčan Z.

69´Murár - Vlčan M.

77´Fekiač - Fogaš

87´Jelínek - Seifert

náhradníci: Kašiar, Murár, Fekiač, Jelínek, Bednář J.

rozhodčí: Pintér

komentář:

Nástup do utkání jsme měli bleskový, když už v 5 minutě unikl z levé strany Svoboda a prostřelil brankaře Třebelovic 1:0. V 8 minutě vystihl Fogaš špatnou rozehrávku hostujícího stopera s brankařem a zvyšoval na 2:0. Po této brance naše aktivita opadla a hosté po naší chybě ve středu hřiště zkorigovali na 2:1. Do konce poločasu se hrál nezáživný fotbal plný nepřesností z obou stran. Hosté měli jednu velkou brankovou příležitost, kdy šli ve dvou sami na brankaře, ale hostující útočník vystřelil vedle brány. V samotném závěru měl velkou šanci Fogaš, kdy z bezprostřední blízkosti, přestřelil.
Druhá půle byla opět plná nepřesností s náznaky šancí na obou stranách. Hosté zahrávali několik rohových kopů, které však nevyužili. V 88. minutě zahrával Svoboda přímý kop a míč zapadl do brány 3:1. Zápas byl po této brance rozhodnut.
V dnešním zápase jsme podali bojovný výkon a vydřeli vítězství.
Příští zápas hrajeme opět doma s týmem Štěměch.