Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim 2012 - muži

26. 8. 2012

sestava-podzim-2012.jpg

horní řada zleva: Fogaš Milan, Tomek Lukáš, Heralecký Lukáš, Meczl Antonín, Němec Ladislav, Chromý Martin, Tomek Vlastimil, Hort Jaromír(trenér)

dolní řada zleva: Svoboda Martin, Bednář Petr, Vlčan Zdeněk, Smejkal Vladimír, Janoušek Tomáš, Trojan Dušan, Křivánek Filip, Kříž Pavel

chybějící hráči: Bednář Jan, Cícha Radek, Fekiač Zdeněk, Juránek Jan, Kopeček Petr, Kovář Petr, Linhart Jiří, Murár David, Radkovský Roman, Vidlák Michal

Obrazek 

9. kolo 20.10.2012 v 14:30 hřiště Chlístov

(mistrovské utkání)

TJ Sokol Heraltice - SK Slavice 0:0

žk: Trojan, Smejkal, Chromý

sestava: Kříž - Linhart, Němec, Tomek L. Smejkal - Trojan, Chromý, Svoboda(C),Křivánek - Dokulil, Bednář P.

střídání:

75´Seifert - Křivánek

náhradníci: Seifert, Janoušek

rozhodčí: Neuman

komentář:

Poslední zápas podzimní části sezóny jsme zavítali do Heraltic. Hrálo se na velmi nerovném terénu.
Po počátečním tlaku domácích se hra vyrovnala. K ohrožení brány docházelo většinou nákopy do vápna a po rohových kopech. Při jednom takovém, měl naši obrovskou příležitost Bednář, ale v bezprostřední blízkosti, zády k bráně, nedokázal skórovat. Další šanci měli domácí, když po rychlém výpadu proskákal míč naším malým vápnem. Další veliká šance na naší straně byla nastřelená tyč domácí brány, odražený míč posunul hlavou do "ohně" Linhart a následnou Bednářovu hlavičku vyrazil domácí brankař.
Ve druhé půli jsme postupně přebrali iniciativu a snažili se o vstřelení branky. Ovšem předvedli jsme domácím divákům jen festival neproměněných šancí. Dokulil nastřelil tyč, Linhart hlavičkoval do náruče brankaře, Svoboda netrefil hlavou odkrytou bránu, Bednář střelou z první nastřelil domácího obránce, Dokulil neproměnil 2 samostatné úniky na bránu atd. Domácí hrozili jen z rychlých protiútoků a přímých kopů, které však končily vysoko nad bránou. Zápas tak skončil remízou 0:0.
V dnešním zápase podali všichni borci velmi bojovný výkon. Ovšem naše střelecká forma je na bodě mrazu, snad se to do jara zlepší.

tabulka-9.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

8. kolo 14.10.2012 v 15:00 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - FC Police 1:2(0:0)

branka: 77´Trojan

žk: Trojan

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Tomek L., Smejkal - Trojan,Chromý, Bednář P.,Křivánek- Svoboda(C), Heralecký

střídání:

58´Dokulil - Tomek L.

64´Vlčan Z. - Křivánek

náhradníci: Dokulil, Vlčan Z., Seifert, Murár, Linhart

rozhodčí: Svoboda

komentář:

Ze začátku zápasu jsme se snažili o aktivní hru do útoku. Hosté našemu počátečnímu tlaku odolali, hra se začala vyrovnávat a odehrávala se většinou mezi vápny. Ve 40. minutě si na centr naběhl Heralecký a hlavou skóroval. Proti tomu byl ale hostující pomezní rozhodčí, a tak se pískal ofsajd. Toto byl jeden z rozhodujících okamžiků utkání.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná bez větších šanci. Až v 60. minutě zatáhli hosté míč do našeho velkého vápna a po sérii odrazů se dostal míč do naší sítě 0:1. Za dvě minuty přišel smolný gól do naší brány, kdy po střele z poza vápna, míč na nerovném terénu skončil před naším brankařem a bylo to 0:2. Od této chvíle se hosté zatáhli do hluboké defenzivy a hrálo se na jednu bránu. Z našeho tlaku jsme vytěžili branku na 1:2, z rohového kopu, který zahrával Trojan a obránce si jej srazil do brány. Další branku se nám už vstřelit nepodařilo, i když pokračoval náš tlak.

Dnes vytěžili hosté z minima maximum a doslova utrpěli vítězství, to ale nic nemění na tom, že se nám nedaří, chybí nám finální přihrávka, nedaří se střelecky a celkově je naše hra špatná.

Příští kolo je kolo poslední a zajíždíme do Heraltic.

 tabulka-8.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

7. kolo 6.10.2012 v 15:00 hřiště Chlístov

(mistrovské utkání)

TJ Štěměchy - SK Slavice 1:0(0:0)

žk: Trojan

sestava: Kříž - Linhart, Němec, Smejkal - Trojan, Chromý, Tomek V.(C), Fogaš - Murár, Dokulil, Svoboda

střídání:

12´Křivánek - Fogaš(zranění)

54´Janoušek - Linhart(zranění)

70´Seifert - Murár

náhradníci: Křivánek, Janoušek, Seifert, Vlčan Z., Tomek L.

rozhodčí: Mitáš

komentář: 

Dnešní komentář sepsal Petr Holý.
K utkání přijel náš tým s odhodláním bodovat. Od úvodního hvizdu pana Mitáše se hrál fotbal mezi vápny bez brankových možností.
Naše hra měla spoustu nepřesnosti a již ve 12. min. se zranil Fogaš( natažené vazy v koleně). Jedinou dobrou příležitostí v I.poločase byla hlavička Trojana, která však po rohovém kopu mířila mimo domácí svatyni. Po změně stran se naše hra vůbec nezlepšila, chyběl hlavě pohyb. Domácí měli často nebezpečné akce, které buď končily mimo naši branku a nebo v rukavicích Pavla Kříže. Během II.půle se nám nepodařilo vytvořit si pořádnou brankovou možnost a tak přišel trest. V 80.min. po centru od rohového praporku hlavou trefil domácí Růžička. Naše snaha o získání bodu byla marná. Jednu větu k rozhodčímu - ve prospěch našeho celku měl odpískat tři pokutové kopy, který byly zcela jasné. Tím nechci zlehčovat špatný výkon našich borců
.

 tabulka-7.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

6. kolo 30.9.2012 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Domamil 1:1(0:0)

branka: 90+2 Chromý

žk: Chromý

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Smejkal - Trojan, Tomek V.(C), Bednář P., Fogaš - Heralecký, Svoboda

střídání:

53´Seifert - Fogaš

73´Murár - Bednář P.

79´Vlčan Z. - Heralecký Lu.

náhradníci: Seifert, Murár, Vlčan Z., Tomek L., Linhart

rozhodčí: Vala

komentář:

Hned od začátku utkání jsme hosty zatlačili a snažili se o vstřelení branky. Ve 12. minutě nastřelil břevno Bednář. V 15. minutě šel Heralecký sám na brankaře, ten jeho střelu vyrazil nad. Ve 30 minutě nastřelil Bednář opět břevno hostující brány. Hosté měli šanci ve 40. minutě, kdy zahrávali ve vápně nepřímý kop po naší "malé domů". Hostující hráč přestřelil naší bránu.

Ve druhém poločase se hosté zatáhli hlouběji do obrany a nám se nepodařilo najít recept na vstřelení branky. Hosté hrozili z rychlých výpadů do naší obrany, poprvé zahrozili v 72. minutě, kdy pronikli po naší levé straně a následný centr přes naše malé vápno naštěstí nikdo z hostů nedokázal dorazit do brány. V 81. minutě se už hosté radovali ze vstřelené branky, kdy postupovali z naší levé strany a po nepovedené střele útočníka hostů dorazil další hráč Domamile míč do brány 0:1. Po této brance jsme vrhli vše do útoku a nakonec se nám podařilo na poslední chvíli vyrovnat. Bylo to po rohovém kopu, kdy odražený míč dorážel Němec, nastřeli tyč a další dorážka Chromého už skončila v síti 1:1.

V dnešním zápase jsme nedokázali využít šance v první půli a druhá půle už byla z naší strany velmi špatná, opustilo nás střelecké štěstí a strašně se nadřeme na gól.

Příští zápas hrajeme v Chlístově s celkem Štěměchy.

 tabulka-6.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

5. kolo 23.9.2012 v 15:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Blatnice "B" 1:1(0:0)

branka: 87´Svoboda Martin

žk: Smejkal

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Smejkal - Trojan, Tomek V., Seifert, Křivánek - Dokulil, Svoboda(C)

střídání:

45´Bednář - Křivánek

53´Heralecký Lu. - Seifert

77´Murár - Dokulil

náhradníci: Bednář, Heralecký Lu., Murár, Linhart

rozhodčí: Vrtal

komentář:

V prvním poločase byla hra z počátku vyrovnaná, postupem času drželi více míč na svých kopačkách hráči hostů. Gólových příležitosti bylo ovšem více na naší straně. V 15. minutě Dokulilovu střelu vyráží brankař nad bránu, v 17. minutě hlavičkuje z rohu Chromý, brankař opět vyráží. Hosté v 29.minutě nedokázali v bezprostřední blízkosti dotlačit míč do brány. Ještě v 38. minutě postupoval Dokulil sám na brankaře, jeho lob však přelétl bránu. Poločas 0:0.

Do druhé půlky jsme nastoupili s cílem rozhodnout utkání Křivánka vystřídal Bednář P. a naši hru směrem dopředu oživil. Zatlačili jsme hosty na jejich polovinu, ale nedokázali jsme využít ani ty největší šance, které měli Heralecký, Svoboda, hlavou Bednář. Hosté se dostávali k naší bráně jen výjimečně, po jednom takovém útoku kopali roh, odražený míč se dostal k hostujícímu útočníkovi a ten z bezprostřední blízskoti dorazil míč do brány 0:1. Po této brance jsme se i nadále snažili o nátlakovou hru a byli jsme odměněni vyrovnávací brankou v 87. minutě kdy dostal kolmou nahrávku Bednář, nacentroval přízemní centr před bránu, kde osamocený Svoboda uklidil míč do brány 1:1.

V dnešním zápase podali hráči velmi dobrý a bojovný výkon, škoda jen neproměněných šancí. V našem dresu nastoupil nový hráč Seifert Jan, který se ukázal v dobrém světle a bude pro slavický fotbal určitě přínosem.

Příští kolo hrajeme opět na domácím hříšti proti celku Domamil.

 

 tabulka-5.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

4. kolo 15.9.2012 v 15:30 hřiště Nové Syrovice

(mistrovské utkání)

SK Nové Syrovice "B" - SK Slavice 6:0(3:0)

žk: Smejkal, Křivánek, Fogaš, Němec, Linhart

sestava: Juránek - Janoušek, Němec(C), Chromý, Smejkal - Fekiač, Trojan, Tomek L., Křivánek - Heralecký Lu., Dokulil

střídání:

40´Fogaš - Fekiač

65´Murár - Heralecký Lu.

73´Linhart - Janoušek

náhradníci: Fogaš, Murár, Linhart

rozhodčí: Fryč

komentář:

Do tohoto utkání jsme nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy, včetně brankaře (Bednář P., Svoboda, Tomek V., Kříž). Domácí naopak posílili tým o několik hráčů z A-týmu. Celý zapas měli pod kontrolou domácí a byli jednoznačně lepším týmem. Náš výkon byl velmi špatný. Z naší strany stojí za zmínku jen šance Heraleckého v 34. minutě, kdy obhazoval domácí brankáře, ovšem střela mířila vedle pravé tyče. Poločas skončil 3:0.

Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný v 54. minutě neproměnil Heralecký penaltu a domácí dál s chutí kombinovali. Zápas skončil naší vysokou porážkou 6:0

Na tento zápas bude lepší, co nejrychleji zapomenou a soustředit se na další utkání.

V neděli od 15:30 přivítáme celek Blatnice "B".

tabulka-4.-kolo-podzim-2012.jpg

 

Obrazek

3. kolo 9.9.2012 v 16:00 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Stařeč "B" 2:0(1:0)

branky: 34´Heralecký Lukáš, 82´Svoboda Martin

žk: Bednář P., Smejkal, Fogaš

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Smejkal - Fogaš, Bednář P., Tomek V., Vlčan Z. - Heralecký Lu., Svoboda(C)

střídání:

20´Křivánek - Vlčan Z.

52´Trojan - Tomek V.

78´Tomek L. - Bednář P.

náhradníci: Křivánek, Trojan, Tomek L., Murár, Radkovský, Juránek

rozhodčí: Vídeňský st.

komentář:

Po počátečním oťukávání se nejprve osmělili hosté, když se zjevil sám před naším golmanem hostující útočník, zamířil však vedle pravé tyče. Poté z úhlu neprostřelil, na druhé straně, brankaře hostů Heralecký. Hra byla vcelku vyrovnaná, ale gólové šance měli hosté, ty však nevyužili. Ve 34. minutě jsme kopali přímý kop asi ze 17. metrů. Míč si postavil Heralecký a přesnou střelou okolo zdi otevřel skóre 1:0. Hosté měli do poločasu ještě jednu velikou příležitost, ale střela skončila naštěstí nad bránou.

Ve druhé půli se hosté hned od počátku snažili o vyrovnání a zatlačili nás do defenzivy. Soupeř hrozil zejména po centrech do vápna a po rohových kopech. Naši hráči se soustředili na zajištěnou obranu a snažili se podnikat rychlé výpady. V 78. minutě šel sám z úhlu na brankaře Heralecký, ovšem minul bránu. Ke konci zápasu vrhli stařečtí vše do útoku a nám se naskytla možnost rychlých protiútoků do otevřené obrany. V 82. minutě šli sami na jediného obránce Starče Heralecký a Svoboda. Heralecký předal míč Svobodovi a ten prostřelil vyběhnuté brankaře mezi nohama 2:0. Ke konci zápasu nastřelili hosté z přímého kopu tyč naší brány, ale na skóre se už nic nezměnilo.

V tomto zápase podali všichni hráči velmi dobrý a hlavně bojovný výkon. Odměnou jim je zisk tří bodů proti velmi kvalitnímu mužstvu Starče.

V sobotu zajíždíme do Nových Syrovic.

tabulka-3.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

2. kolo 2.9.2012 v 10:15 hřiště Lesonice

(mistrovské utkání)

SK Lesonice "B" - SK Slavice 3:5(3:2)

branky: 10´Bednář Petr, 35´Heralecký Lukáš, 46´Svoboda Martin, 52´Fogaš Milan, 70´Heralecký Lukáš

žk: Smejkal, Fogaš, Janoušek

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Smejkal - Trojan, Heralecký Lu., Fogaš, Křivánek - Bednář P., Svoboda(C)

střídání:

55´Tomek L. - Smejkal

63´Radkovský - Fogaš

73´Murár - Heralecký Lu.

náhradníci: Tomek L., Radkovský, Murár, Juránek

rozhodčí: Pikart

komentář:

Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem se snahou (na dosti těžkém terénu) tvořit hru. V 10. minutě nacentroval Heralecký přesně na Bednáře, ten si míč zpracoval a uklidil ho ke vzdálenější tyči domácí branky 0:1. V 27. minutě došlo ke ztrátě míče našeho záložníka, a přízemní centr domácího hráče uklidili domácí do naší brány 1:1. Od této chvíle začala být naše hra neurovnaná se spoustou špatných přihrávek. V 33. minutě unikl naší obraně domácí útočník a nedal našemu brankaři šanci 2:1. V 35. minutě se ale po centru a následné střele okolo vyběhnutého brankaře, prosadil Heralecký 2:2. Ovšem naše nepřesná a nedůrazná obranná hra pokračovala a domácí v 37. minutě strhli vedení na svoji stranu, opět to bylo po samostatném úniku 3:2.

Do druhé půle vystřídali domácí tři hráče, kteří odjížděli na zápas A-týmu a hrálo se v podstatě už jen na jednu bránu. V 46. minutě se prosadil pěknou střelou k tyči z poza vápna Svoboda 3:3. Pak přišla série našich neproměněných šancí. V 52. minutě vystřelil z úhlu Bednář, brankař míč vyrazil a Fogaš poslal míč ke vzdálenější tyči 3:4. V 70. minutě přehlavičkoval Bednář domácího gólmana a Heralecký vsítil bez problému pátou branku 3:5. Zbytek zápasu se změnil v naše dobývání domácí branky, ovšem další zásahy už jsme nepřidali.

V dnešním zápase jsme nepodali optimální výkon, v první půli to byla naše nedůrazná obranná hra, ve druhé spousta neproměněných šancí. Zápas jsme ale zvládli a důležité jsou 3 body.

Příští kolo hrajeme doma s celkem Stařeč "B"

tabulka-2.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

1. kolo 26.8.2012 v 16:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - FC Svatoslav 3:1(1:0)

branky: 40´Svoboda Martin (PK), 48´Heralecký Lukáš, 80´Heralecký Lukáš

žk: Smejkal, Tomek V.

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Smejkal - Trojan, Tomek L., Tomek V., Křivánek - Heralecký Lu., Svoboda(C)

střídání:

38´Bednář P. - Tomek L.

51´Fogaš - Křivánek

73´Meczl - Tomek V.

náhradníci: Bednář P., Fogaš, Meczl, Vlčan Z.

rozhodčí: Tormová

komentář:

Hned od začátku utkání jsme se snažili o aktivní hru. V 1. minutě zaběhl za obranu hostů z levé strany Heralecký a jeho střelu brankař vytěsnil na tyč. Ve 13. minutě utekl na pravém křídle Svoboda, předložil míč Tomkovi, ale jeho střelu zablokoval domácí obránce. Náš tlak vrcholil kolem 25.minuty, kdy běžel Svoboda sám na hostujícího brankaře, ten ale vynikajícím zákrokem vyrazil míč na roh. Po této akci se osmělili i hosté, kdy zejména vysoké míče do našeho vápna nám nadělali velké problémy. Po jednom takovém míči nastřelili hosté ruku obránce Němce a kopala se penalta. Tu však perfektně zlikvidoval náš brankař Kříž. Zanedlouho se na druhé straně probíjel do šance Heralecký, byl faulován a kopal se pokutový kop i na druhé straně. Svoboda jej proměnil, tvrdou střelou k levé tyči. 1:0.

Na začátku druhé půle měli velkou šanci hosté, kdy míč z rohu propadl až na zadní tyč a nám se jej s problémy podařilo odkopnout. V 48. minutě poslal kolmou přihrávku na Heraleckého Tomek Vlasta a náš útočník s přehledem uklidil míč podél vyběhnuté brankaře do brány. 2:0 V 53. minutě byl po druhé žluté vyloučen hostující hráč. Tento okamžik nám ovšem moc nepomohl. Naopak hosté vrhli vše do útoku a byli lepším týmem. V období asi 20 hluchých minut z naší strany, jsme měli jednu šanci z protiútoku, kdy Fogaš nastřelil břevno, jinak to byli stále hosté, kdo určoval tempo hry. V 70. minutě po ztrátě míče ve středu pole prostřelil hostující hráč na bližší tyč našeho brankaře. 2:1. V 75. minutě hlavičkoval hráč hostů těsně naší brány. V 80. minutě přišel naštěstí centr z levé strany od Trojana na Heraleckého a ten uklidil hlavou míč do brány 3:1 Po této brance se hra vyrovnala a zápas skončil naší výhrou 3:1.

V tomto utkání zaslouží hráči pochvalu za první poločas, ve druhém už se nám tolik nedařilo, ale i přesto jsme dokázali vstřelit branky a získat důležité tři body. Proti dobře hrajícímu týmu a vynikajícímu výkonu hostujícího brankaře to nebylo lehké.

Příští kolo hrajeme na hřišti týmu Lesonice "B"

 

tabulka-1.-kolo-podzim-2012.jpg

Obrazek

Přátelské utkání

19.8.2012(neděle) v 17:00 hřiště Dolní Heřmanice

SK Dolní Heřmanice - SK Slavice 11:1(4:1)

branka: Heralecký Lu.

foto

Obrazek 

Přátelské utkání

17.8.2012 v 18:00 hřiště Slavice

Slavice - Střítež 6:2(3:1)

branky domácí: Heralecký Lu. 4, Cícha R. 2

branky hosté: Kočí, Bednář P.

foto

Obrazek

Přátelské utkání

27.7.2012 v 18:00 hřiště Slavice

SK Slavice - FC Čáslavice-Sádek "B" 4:3(1:0)

branky: Kovář, Svoboda, Heralecký, Bednář

sestava: Holý - Janoušek, Němec, Trojan, Kopeček - Špaček, Bednář, Heralecký, Meczl - Svoboda, Juránek (Kovář)

foto