Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim 2011 - muži

30. 7. 2011

 foto-podzim-2011.jpg

horní řada zleva: Hort Jaromír(trenér), Svoboda Martin, Cícha Radek, Tomek Vlastimil, Tengeri Jaroslav, Brada Stanislav, Juránek Jan, Fekiač Zdeněk, Tengeri Josef 

dolní řada zleva: Němec Ladislav, Janoušek Tomáš, Bednář Petr, Vlčan Zdeněk, Nykl Aleš, Křivánek Filip, Bednář Jan

chybějící hráči: Bačo Luboš, Kopeček Petr, Linhart Jiří, Meczl Antonín, Picmaus Aleš, Radkovský Roman, Štěpánek Marek

 muzi-podzim-2011-odd.gif

13. kolo  30.10.2011 v 13:30 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Nové Syrovice "B" 2:2(0:0)

branky: 69´Linhart Jiří, 86´Kovář Petr

žk: Vlčan, Bačo

sestava: Švihálek - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan Z., Svoboda, Bednář P., Křivánek - Fekiač, Linhart

střídání:

30´Bačo - Vlčan Z.(zranění kolene)

45´Kovář - Bačo (únava po nemoci)

63´Radkovský - Fekiač

náhradníci: Bačo, Kovář, Radkovský

rozhodčí: Vala

komentář:

K poslednímu utkání podzimu jsme nastoupili doma proti celku Nových Syrovic. Do brány se postavil náš dřívější brankař Pepa Švihálek

Prvních 20 minut zápasu patřilo nám, ale z několika slibných šancí se nám nepodařilo skórovat. Poté se začala hra vyrovnávat a hrozili i hosté rychlými výpady do naší obrany. Poločas skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu jsme si opět vybrali oddechový čas a hosté trestali. Nejprve se z úhlu prosadil pěknou střelou hostující útočník 0:1. Druhou branku jsme obdrželi z rohového kopu po nedorozumění našich bránících hráčů 0:2. Naše hra byla po této studené sprše neurovnaná a plná nepřesných přihrávek. Je nutno říct, že hosté měli z protiútoků i další šance, které naše obrana v čele s brankářem Švihálkem zdárně zlikvidovala. Asi v 69. minutě zahrával Tomek přímý kop a Linhart hlavičkou posunul míč do brány 1:2. Od této branky jsme hosty zatlačili na jejich polovinu a snažili se o vyrovnání. To nakonec přišlo, asi v 86. minutě po centru Svobody do vápna prostřelil gólmana hostů Kovář 2:2. Na další branku se nám už nedostávalo času, i když náš tlak neustal a snažili jsme se o rozhodující branku. Zápas skončil remízou 2:2.

Dnes jsme nehráli špatný fotbal, škoda jen neproměněných šancí v první půlce a zranění(asi ve 30. minutě) Vlčana, který hrál velmi aktivně + naše "pauza" na začátku druhého poločasu. A je z toho remíza, která je pro nás určitě ztrátou.

Příští kolo hrajeme až na jaře proti celku Stařeč "B". 

výsledky soupeřů

Blatnice "B" - Police 1:2

Kouty "B" - Stařeč "B" 4:1

Přibyslavice "B" - Štěměchy 2:2

Domamil - Svatoslav 1:4

 tabulka-13.kolo-2011.jpg

muzi-podzim-2011-odd.gif

 12. kolo  9.10.2011 v 10:15 hřiště Police

  (mistrovské utkání)

FC Svatoslav - SK Slavice 5:0(1:0)

žk: Svoboda

sestava: Juránek - Janoušek, Tomek, Němec, Linhart - Fekiač, Svoboda - Křivánek

rozhodčí: Voneš

komentář:

K zápasu jsme nastoupili pouze v osmi lidech.

První poločas jsme se dlouho urputně bránili a domácí nevěděli jak překonat naší obranu, to se jim povedlo až v 33. minutě 1:0

Ve druhé půlce domácí vystřídali a jejich hra byla pestřejší a rychlejší a mezi 60. a 65. minutou nám v rychlém sledu dali 3 branky  a poté ještě z penalty další. K šanci jsme se dostal i náš tým, kdy z velké dálky nastřelil Tomek břevno.

V tomto zápase zaslouží pochvalu všichni zúčastnění hráči za velmi obětavý a  bojovný výkon.

Příští kolo se hraje ve Slavicích s celkem Nových Sýrovic a je to už naštěstí poslední kolo podzimu.

muzi-podzim-2011-odd.gif

11. kolo 15.10.2011 v 14:30 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - TJ Štěměchy 0:4(0:3)

žk: Křivánek Filip

sestava: Juránek - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan Z., Cícha, Meczl, Křivánek - Linhart, Svoboda

střídání:

17´Fekiač - Vlčan Z.(zranění hlavy)

21´Tengeri Jos. - Cícha (svalové zranění)

55´Radkovský - Fekiač

náhradníci: Fekiač, Tengeri Jos., Radkovský

rozhodčí: Coufal

komentář:

Tragický výkon celého mužstva, kdy jsme už v 13. minutě prohrávali 0:2. Poté se zranil při hlavičkovém souboji Zdeněk Vlčan(tržná rána na hlavě) a musela být zavolána záchranka. Naštěstí to zpravily 2 stehy a Zdeněk je v pořádku. Hned následovně si přivodil svalové zranění Cícha a musel odstoupit. Poločas byl 0:3.

Na začátku druhé půle upravili hosté na 0:4.

V tomto zápase jsme předvedli nejhorší výkon v tomto ročníku soutěže. Než jsme si uvědomili, že zápas už začal, prohrávali jsme 0:2, pak přišla dvě zranění klíčových hráčů a bylo prakticky po zápase.

V příštím kole hrajeme s celkem Svatoslav na jejich hřišti.

muzi-podzim-2011-odd.gif

  10. kolo  9.10.2011 v 10:15 hřiště Police

  (mistrovské utkání)

FC Police - SK Slavice 3:0(1:0)

sestava: Juránek - Janoušek, Bednář P., Němec, Brada - Vlčan Z., Cícha, Svoboda, Křivánek - Linhart, Fekiač

rozhodčí: Navrkal

komentář:

V prvním kole odvetné části jsme zajížděli do Police. S tímto soupeřem jsme v prvním kole prohráli na domácím hřišti 1:3.

V první půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, s nebezpečnými situacemi na obou stranách. Domácí se v 15 minutě ujali vedení křížnou střelou "bodlem" z poza vápna 1:0. Naši největší šanci nevyužil Fekiač, když měl míč na dlouhou nohu. Další šanci neproměnil Křivánek, když jeho střelu z bezprostřední blízkosti zablokoval domácí obránce. Domácí měli také svoje příležitosti, kdy míč nebezpečně putoval naším pokutovým územím.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem co nejdříve srovnat skóre utkání. Zhruba prvních 10 minut jsme domácí zatlačili na jejich polovinu hřiště. Měli jsme šance a sérii rohových kopů, které jsme nedokázali proměnit. Své šance neproměnily Cícha a poté i Linhart. Zhruba v 75 minutě přišla druhá branka domácích, kdy asi z 22 metrů vyslal domácí hráč prudkou střelu po odskoku míče 2:0. I nadále jsme hráli aktivně a snažili se o vstřelení branky, ta nám ovšem v tomto zápase nebyla souzena. Ke konci zápasu jsme vše vrhli dopředu a z rychlého protiútoku jsme obdrželi třetí branku, kdy si domácí útočník zřejmě rukou zpracoval míč na malém vápně a jeho spoluhráč jej dorazil do brány 3:0. Na konci měli ještě domácí velikou šanci, kdy nedokázali dostat míč do opuštěné brány a nastřelili pouze břevno.

Tento zápas se nám herně dařilo, ovšem opět jsme nedokázali využít brankové příležitosti. Domácí se prosadili dvěma povedenými střelami ze střední vzdálenosti a to rozhodlo.

Příští zápas hrajeme doma s celkem Štěměch.

  muzi-podzim-2011-odd.gif

 9. kolo  2.10.2011 v 10:15 hřiště Chlum

  (mistrovské utkání)

Sokol Kouty "B"- SK Slavice 2:0(2:0)

žk: Vlčan Zdeněk, Bednář Petr

sestava: Nykl - Janoušek, Bednář P., Němec, Brada - Vlčan Z., Cícha, Tomek, Křivánek - Svoboda, Fekiač

střídání:

45´Meczl - Tomek (nemoc)

62´Tengeri Jos. - Fekiač

náhradníci: Meczl, Tengeri Jos., Linhart, Bednář J., Juránek

rozhodčí: Sedláček

komentář:

V neděli dopoledne jsme hráli na hřišti na Chlumu s celkem Kouty "B". Do zápasu nastoupil silně nachlazený Tomek, který musel o poločase střídat.

Hned na začátku utkáni si po dlouhém nákopu domácích neporozuměl Bednář Petr s Nyklem a domácí útočník doklepl míč do naší opuštěné brány 1:0. Naše šance přišla asi v půlce poločasu, kdy Tomek hlavičkoval po našem rohovém kopu a domácí brankař reflexivně vyrazil. Jinak byl domácí tým v první půli lepším celkem a to potvrdil na konci poločasu. Domácí hráč se ocitl v ofsajdovém postavení, ale nejevil zájem o hru. Ze zadních řad si naběhl domácí hráč a sám před Nyklem nezaváhal 2:0.

Ve druhé půli střídal Meczl Tomka a naši hru oživil, začali jsme vyrovnávat hru a chvílemi jsme byli i lepším týmem. Naneštěstí jsme ani svoji druhou šanci neproměnili, když běžel sám na brankaře Jožka Tengeri. Další šance už nepřišly ani na jedné straně a tak zápas skončil naší prohrou 2:0.

V tomto zápase měli Kouty tři brankové příležitosti a Slavice dvě. Kouty dvě proměnily, Slavice nic. Podle toho vypadá výsledek, i když je pravda že domácí byli v prvním poločase lepším týmem.

Příští týden začínají odvety a zajíždíme do Police.

    muzi-podzim-2011-odd.gif

8. kolo  25.9.2011 v 15:30 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Blatnice "B" 2:4(1:1)

branky: 30´Tomek Vlastimil, 58´Svoboda Martin

žk: Křivánek Filip, Svoboda Martin

sestava: Juránek - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan Z., Křivánek, Bednář P., Fekiač - Tengeri Jar., Svoboda

střídání:

51´Tengeri Jos. - Fekiač

74´Bednář J. - Němec (zranění)

86´Linhart - Janoušek

náhradníci: Tengeri Jos., Bednář J., Linhart

rozhodčí: Klein

komentář:

Tuto neděli jsme přivítali celek z Blatnice.

Hosté posilněni hráči A - týmu, byly od začátku aktivnějším týmem, zvláště poté, kdy jsme už v druhé minutě dostali lacinou branku. Hostující hráč nakopl míč z velké dálky a ten zapadl našemu brankaři po břevno 0:1. Snažili jsme se o vyrovnání, ale vázla nám rozehrávka. V 30 minutě jsme zahrávali přímý kop, na hranici velkého vápna byl stažen náš útočník Jarda Tengeri a kopal se pokutový kop. Vlasta Tomek tvrdou střelou na levou stranu proměnil 1:1. Do konce poločasu se hrál fotbal plný nepřesností a další branka už nepadla.

Ve druhé půli měli hosté opět navrch, ale gól se podařilo v 58. minutě vstřelit nám. Svoboda na rohu velkého vápna křížnou střelou překvapil hostujícího brankaře a upravil na 2:1. Poté jsme ještě měli velikou šanci, kdy Tomek kopal přímý kop ze 17 metrů a trefil tyč. Po této neproměněné šanci nás hosté zatlačili a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí. To se jim podařilo v 68 minutě, kdy z rychlého protiútoku vyrovnali na 2:2. Po této brance se obrázek hry nezměnil a hosté byli i nadále aktivnějším týmem. V 80 minutě vstřelili vítěznou branku 2:3 a v 85 minutě přidali ještě jednu 2:4.

V tomto zápase nebylo zcela jasné, jestli jsme nastoupili proti B - týmu hostí. To však nic nemění na tom že, jsme hráli velmi špatně, vázla nám rozehrávka a i v důrazu byli hosté lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

muzi-podzim-2011-odd.gif

7. kolo  18.9.2011 v 15:30 hřiště Čechtín

  (mistrovské utkání)

JIPAP Přibyslavice "B"- SK Slavice 1:0(1:0)

žk: Vlčan Zdeněk, Svoboda Martin, Bednář Jan

sestava: Nykl - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Meczl, Cícha, Bednář P., Vlčan Z. - Tengeri Jos., Svoboda

střídání:

37´Bednář J. - Janoušek

64´Fekiač - Vlčan Z.

86´Kopeček - Tengeri Jos.

náhradníci: Bednář J., Fekiač, Kopeček, Juránek

rozhodčí: Jílek

komentář:

V tomto kole jsme nastoupili na hřišti v Čechtíně proti rezervnímu týmu Přibyslavic

Hned na začátku zápasu se smolně zranil domácí brankář a do brány musel jít hráč z pole. Z počátku se hra přelévala z jedné strany na druhou. Domácí měli velikou šanci, když nastřelili břevno a poté zase Jožka Tengeri z úrovně pokutového kopu přestřelil. Domácí se začali postupně dostávat do tempa a začali nás přehrávat. Po několika zmařených šancích domácích se nakonec v 34 minutě prosadili, když náš brankař Nykl neudržel ostrý centr a domácí útočník doklepával do prázdné brány 1:0.

Ve druhé půlce se hrál nezáživný a nehezký fotbal, kdy jsme se sice snažili něco s výsledkem udělat, ale domácí nás k ničemu nepustili a naopak hrozili z rychlých protiútoků. Nutno ještě dodat, že během druhé půlky zápasu přišla průtrž mračen a zmáčený trávník ubral na kvalitě zápasu. Domácí ještě v závěru zápasu nastřelili tyč, ale jinak se už nic nezměnilo. Zápas skončil naší porážkou 1:0.

Tento zápas se nám nepovedl, domácí byli fotbalovějším týmem a tři body si zasloužili.

Další kolo hrajeme doma proti celku Blatnice "B".

muzi-podzim-2011-odd.gif

6. kolo  11.9.2011 v 16:00 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Domamil 4:3(2:0)

branky: 10´Svoboda Martin,40´Tomek Vlastimil(PK), 50´Tengeri Jaroslav, 51´Tengeri Jaroslav

sestava: Juránek - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan Z., Cícha, Bednář P., Křivánek - Tengeri Jar., Svoboda

střídání:

39´Kopeček - Brada (zranění)

59´Tengeri Jos. - Tengeri Jar.

86´Fekiač - Svoboda

náhradníci: Kopeček, Tengeri Jos., Fekiač,

rozhodčí: Mitáš

komentář:

Další utkání jsme hráli opět na domácím hřišti s týmem Domamil

Ze začátku zápasu se hra odehrávala většinou mezi vápny, snažili jsme se o nátlak a hosté hrozili z rychlých brejků. V 10. minutě se dostal k odraženému míči Svoboda a z velkého úhlu s pomocí tyče vstřelil první branku 1:0. Nadále byla hra dosti nepřesná. I přesto byly náznaky šancí na obou stranách. V 39´minutě si Svoboda šikovně pokop míč před brankařem, byl faulován a kopal se pokutový kop, ten s přehledem proměnil Tomek 2:0.

Začátek druhé půle jsme opět zaspali a hosté snížili v 47 minutě na 2:1. V 50 minutě se Jarda Tengeri krásně dostal do velkého vápna hostí a podél brankaře zavěsil 3:1. O minutu později centroval z pravé strany Křivánek a opět Jarda Tengeri zvýšil hlavou na 4:1. Po této brance jsme se uspokojili a nechali aktivitu hostím. To se nám nevyplatilo, když hosté v 56´minutě dorazili přímý kop, který náš brankař jen vyrazil 4:2. Po této brance nás hosté zatlačili a začali jsme se bát o výsledek. V 80´minutě se podařilo hostům snížit na 4:3. Nakonec jsme byli rádi, že se nám podařilo hubený náskok udržet a zápas skončil naší výhrou.

Tento zápas jsme hráli vcelku dobře, ale jen asi do 55 minuty, poté nás hosté zcela zatlačili a mi se museli bát o výsledek až do samého závěru. Je pravda, že jsme dvakrát zahrozili z brejků, ale jinak jsme byli v hluboké defenzivě

Příští zápas hrajeme v Čechtíně s celkem Přibyslavice "B"

muzi-podzim-2011-odd.gif

5. kolo  4.9.2011 v 16:00 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Stařeč "B" 3:2(1:0)

branky: 7´Svoboda Martin, 84´Svoboda Martin, 87´Bednář Petr

sestava: Nykl - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan Z., Cícha, Bednář P., Křivánek - Tengeri Jar., Svoboda

střídání:

59´Tengeri Jos. -Vlčan Z.(zranění)

náhradníci: Tengeri Jos., Fekiač, Bednář J., Juránek

rozhodčí: Ošmera

komentář:

Další utkání na domácím hřišti jsme sehráli s celkem Stařeč "B"

Hned od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a postupně jsme si začali vytvářet brankové příležitosti. Hned v 7. minutě po pěkné akci předložil Bednář Petr míč Svobodovi a ten o tyč uklidil míč do brány 1:0. Poté začal festival našich neproměněných šancí. Sám před brankařem neproměnil Jarda Tengeri, při úniku dva na jednoho nepřesně zakončil Svoboda a ani Cíchova a Svobodova hlavička se neujala. Stařeč měla jednu velkou šanci, kdy hostující hráč ve vápně střelou po zemi jen těsně minul, jinak hrozila jen sporadicky a až ke konci poločasu se na delší čas usadili hráči hostí před naší bránou.

Do druhé půlky jsme nastoupili dosti vlažně a hned jsme byli potrestání brankou, když Jarda Daňhel prostřelil z úhlu brankaře Nykla 1:1. Po této brance se hra odehrávala většinou mezi vápny. V 76. minutě si hostující hráč naběhl na rohový kop a hlavou nekompromisně zavěsil 1:2. Už to vypadalo, že opět prohrajeme na domácím hřišti, ale v 84´minutě si naběhl na dlouhý nákop Svoboda a křížnou střelou překonal hostujícího brankaře 2:2. I nadále jsme  se snažili o aktivní hru. A tato snaha byla odměněna úspěchem, když v 87´minutě rozehrával Tomek přímý kop a Petr Bednář krásnou hlavičkou upravil na konečných 3:2.

Zápas skončil naší šťastnou výhrou a za dobrý výkon, hlavně v prvním poločase, jsme si vyhrát zasloužili.

Příští zápas hrajeme doma s celkem Domamil 

muzi-podzim-2011-odd.gif 

4. kolo  27.8.2011 v 16:30 hřiště Nové Syrovice

  (mistrovské utkání)

SK Nové Syrovice "B"- SK Slavice 1:2(1:0)

branky: 49´Tengeri Jaroslav, 70´Svoboda Martin

žk: Němec Ladislav

sestava: Juránek - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Vlčan, Cícha, Svoboda, Křivánek - Tengeri Jos., Tengeri Jar.

rozhodčí: Tormová

komentář:

Tuto sobotu jsme hráli na hřišti Nových Syrovic s místním "béčkem". Na zápas bylo pouze 11 hráčů a do brány musel Juránek, který předvedl velmi dobrý výkon.

Hrálo se na dobrém terénu za silného větru. První půlka se přelévala z jedné strany na druhou a šance byly na obou stranách. První branka padla hned v 7. minutě naneštěstí do naší sítě. Domácí nás poté tlačili a vytvářeli si brankové příležitosti, ale i mi jsme nezůstávali pozadu a zle zavářeli domácí obraně. Po spoustě nevyužitých šancí na obou stranách se šlo do kabin za stavu 1:0

Ve druhé půli jsme nastoupili proti silnému větru, ale kupodivu to naší hře prospělo a od začátku poločasu jsme byli lepším týmem. Domácí se zmohli jen na nakopávané míče, které jim odnášel vítr do zámezí. Ve 49. minutě šel Jarda Tengeri sám na brankaře domácích, přehodil ho a srovnal skóre 1:1. V 55. minutě byl stažen ve vápně Jarda Tengeri, nařízený pokutový kop, ale nedokázal proměnit Svoboda. Domácí brankař vystihl směr střely a míč vyrazil. Nadále jsme byli aktivnějším týmem a v 70 minutě zužitkoval nahrávku Jožky Tengeriho  Svoboda, když z úhlu překonal brankaře 1:2. Po druhé brance jsme se trochu zatáhli a bránili výsledek, to se nám podařilo a vybojovali jsme tak cenné 3. body.

Dnes zaslouží pochvalu celý tým, zejména za druhý poločas, kdy předváděl fotbalový a bojovný výkon.

Příští týden hrajeme doma s celkem Stařeč "B"

muzi-podzim-2011-odd.gif

3. kolo  21.8.2011 v 16:30 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - FC Svatoslav 0:2(0:1)

žk:Svoboda Martin, Meczl Antonín

sestava: Nykl - Janoušek, Bednář P., Němec, Linhart - Meczl, Cícha, Svoboda - Tengeri Jos., Tengeri Jar., Křivánek

střídání:

45´Fekiač - Tengeri Jos.

63´Brada - Křivánek

70´Bednář J. - Linhart(svalové zranění)

náhradníci: Fekiač, Brada, Bednář J., Juránek

rozhodčí: Neumann

komentář:

Druhé utkání na domácím hřišti v této sezóně jsme sehráli s celkem Svatoslavy.

Od začátku utkání byla hra vyrovnaná a odehrávala se většinou mezi vápny. Slavice více drželi míč, ale přes spoustu nepřesností neohrozili soupeřovu branku. Hosté zase hrozili z rychlých protiútoků. Asi v 35. minutě pouštěl domácí brankař Nykl míč za brankovou čáru, rozhodčí hru nepřerušil, i když byl míč v autu. Hostující útočník nesportovně pokračoval v akci, nahrál před prázdnou bránu a prohrávali jsme 0:1.

Ve druhé půli jsme se snažili o vyrovnání, ale vázla nám rozehrávka a v podstatě jsme branku soupeře neohrozili. V 60. minutě navíc utekl útočník hostů po křídle a střelou po zemi k bližší tyči dal na 0:2. Po této brance to byla z naší strany už jen křeč a nedokázali jsme nic kloudného vymyslet.

Tento zápas se nám vůbec nepodařil, hrajeme velmi špatně, chybí nám finální přihrávka a hlavně zakončení. Za celý zápas jsme jednou vystřelili na bránu. Hosté měli asi tři brankové příležitosti a dvě využili.

Příští zápas hrajeme s celkem Nových Syrovic 

 muzi-podzim-2011-odd.gif

2. kolo  13.8.2011 v 16:30 hřiště Chlístov

  (mistrovské utkání)

TJ Štěměchy - SK Slavice 2:1(2:1)

branka: 31´Fekiač Zdeněk

žk: Brada Stanislav, Svoboda Martin, Meczl Antonín

sestava: Linhart - Janoušek, Tomek, Němec, Brada - Meczl, Tengeri Jar., Svoboda, Picmaus - Fekiač, Příkazský(od 15. min.)

střídání:

64´Tengeri Jos. - Příkazský

náhradníci: Tengeri Jos.

rozhodčí: Kotrba

komentář:

Další utkání jsme sehráli s celkem Štěměch na hřišti v Chlístově. K zápasu nás dorazilo jen 10 hráčů a jelikož nebyl brankař, musel jít do brány Linhart.

Hned od začátku nás domácí zatlačili a ve 3. minutě vstřelili po přízemním centru první branku 1:0. Asi v 15. minutě dorazil doplnit naše řady Lukáš Příkazský a naši hru oživil. V 30. minutě po chybě naší obrany dali domácí druhou branku 2:0. Hned po rozehrávce jsme rozvinuli pěknou akci, kdy na konci nahrával Picmaus Fekiačovi a ten podél brankaře skóroval 2:1. Nutno dodat, že domácí měli ještě jednu šanci, kdy propadl míč do vápna a střelu útočníka vyrazil nohou brankař Linhart.

Ve druhé půlce byla naše hra špatná, vázla kombinace a nic se nám nedařilo. domácí se snažili potvrdit svoje vedení, ale naše obrana i s brankařem, někdy i se štěstím odolávala. V druhé půli jsme měli jen jednu šanci, kdy Němec vystřelil brankař míč vyrazil a z následné dorážky z bezprostřední blízkosti trefil stejný hráč pouze tyč. I přes veliké šance domácích skončil zápas stejným výsledkem jako po prvním poločase 2:1.

V dnešním zápase nám chybělo 5 hráčů základní sestavy. Přístup některých hráčů je velmi špatný. Je škoda, že někteří hráči si v době zápasu vymění směny, někteří si berou dovolenou a někteří dávají přednost vlastním zájmům. Příští kolo hrajeme doma s celkem Svatoslavi.

muzi-podzim-2011-odd.gif

1. kolo  6.8.2011 v 16:30 hřiště Slavice

  (mistrovské utkání)

SK Slavice - FC Police 1:3(1:1)

branka: 30´Svoboda Martin (PK)

žk: Bednář Petr

sestava: Juránek - Linhart, Tomek, Tengeri Jar., Bednář J. - Vlčan Z., Meczl, Bednář P., Křivánek - Tengeri Jos., Svoboda

střídání:

70´Janoušek - Tengeri Jos.

75´Picmaus - Vlčan Z.

80´Brada - Linhart

náhradníci: Janoušek, Picmaus, Brada

rozhodčí: Kubíček

komentář:

V prvním utkání nové sezóny jsme hráli  proti celku Police, chyběli nám brankař Nykl, záložník Cícha a obránce Němec.

Ze začátku utkání nás hosté zatlačili a byli lepším týmem, z tohoto tlaku vytěžili i první branku. Běžela asi 5 minuta utkání a hosté šikovně prostrčili míč na volného útočníka, toho na poslední chvíli atakoval Křivánek, vypíchl mu míč, ale ten skončil v naší brance 0:1.

Poté měli hosté ještě asi dvě velké brankové příležitosti, při druhé skvěle zasáhl brankař Juránek, až poté se nám podařilo hru vyrovnat a šance byly i na naší straně. Ve 30. minutě pronikal do vápna Bednář Petr, byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Svoboda 1:1.

Ve druhé půlce se hra přelévala z jedné strany na druhou. Naše šance se nám nepodařilo proměnit, kdy nejprve Linhart hlavičkoval z bezprostřední blízkosti jen do golmana a poté nedokázal Křivánek dorazit do odkryté branky střelu Svobody. Hosté udeřili z přímého kopu, kdy po centru hlavičkovali do skrumáže před brankou a z bezprostřední blízkosti dopravili míč do branky 1:2. Další branku přidali hosté po přímém kopu z hranice šestnáctky 1:3. Ke konci zápasu se nám podařilo vstřelit branku, kdy dával Svoboda míč pod sebe a gól vstřelil Brada, ale asistent na pomezí nesmyslně odmával postavení mimo hru. Zápas skončil naší porážkou 1:3

V dnešním utkání nám dost chyběli hráči základní sestavy, máme problém z dobrou rozehrávkou a hlavně nám schází finální přihrávka. V příštím kole hrajeme v Chlístově s celkem Štěměch.

muzi-podzim-2011-odd.gif

 30.7.2011 hřiště Výčapy

  MORAVA CUP 2011

Sokol Výčapy - Sk Slavice 4:0(1:0)

Sokol Šebkovice - SK Slavice 7:2(5:0)

branky: Fekiač Zdeněk, Němec Ladislav

V dosti neúplné a komplikované sestavě jsme po dvou prohrách obsadili 4. místo.

Turnaje se zúčastnili: Juránek, Holý - Bednář J., Vidlák, Němec, Tomek L., Brada, Janoušek - Křivánek, Tengeri Jar., Vlčan Z. - Picmaus, Tengeri Jos., Bednář P., Fekiač, Svoboda

muzi-podzim-2011-odd.gif

23.7.2011 hřiště Koněšín

(přípravné utkání)

TJ Koněšín "B" - SK Slavice 7:1(2:1)

 branka: Fekiač zdeněk

První utkání nově se tvořícího týmu, kdy odešli 4 hráči základní sestavy + velká neúčast dalších hráčů