horní řada zleva: Nykl Aleš, Cícha Radek, Němec Ladislav, Trojan Dušan, Chromý Martin, Svoboda Martin, Horák Petr

dolní řada zleva: Kovář Petr, Picmaus Aleš, Janoušek Tomáš, Vlčan Zdeněk, Smejkal Vladimír

chybějící hráči: Bednář Jan, Janeček Jiří, Juránek Jan, Kopeček Petr, Křivánek Filip, Linhart Jiří, Meczl Antonín, Ondráček Jiří, Tomek Vlastimil

13. kolo 31.10.2010 v 14:30, hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - 1.SK Rokytnice "B" 3:3(1:2)

branky:

18´Horák Petr, 68´Heralecký Lukáš, 89´Cícha Radek

karty:

Obrazek-

Obrazek

střídání:

45´Svoboda Martin - Kopeček Petr

60´Heralecký Lukáš - Němec Ladislav

sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr - Trojan Dušan, Cícha Radek(C), Křivánek Filip - Němec Ladislav, Horák Petr, Janeček Jiří

komentář:

V posledním zápase podzimní části, jsme nastoupili proti celku Rokytnice "B"

Po úvodním oťukávání, které trvalo asi do 14. minuty, udeřili hosté, když jejich rychlý útočník prosvištěl kolem naší obrany a poslal míč do naši brány. V poslední chvíli jsi ho srazil do brány náš obránce, když se snažil zasáhnout 0:1. O dvě minuty později bylo ještě hůře, když ten samý útočník, skóroval podruhé. Nás tento průběžný výsledek však nepoložil a dál jsme hráli svoji hru. O další dvě minuty jsme dokázali Horákem snížit. Ten dostal ideální nahrávku mezi obránci a s přispěním hostujícího obránce skóroval 1:2.

Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání. Naše snaha byla korunována úspěchem, když po centru Cíchy hlavičkoval Heralecký 2:2. I nadále jsme byli aktivní a snažili se strhnout vítězství na naši stranu. V 81. minutě jsme si ale vybrali pořádný kopec smůly, když nepodařenou střelu hostí, tečoval do vlastní sítě Cícha 2:3. Po této brance jsme hosty zatlačili do hluboké defenzívy a v 89. minutě vstřelil Cícha po chybě hostujícího brankaře vyrovnávací gól 3:3. Ještě na konci zápasu jsme sahali po vítězné brance, ovšem skóre se už neměnilo.

V tomto utkání jsme narazili na velmi zdatného soupeře, zápas probíhal ve svižném tempu a byl plný osobních soubojů. Bod byl nakonec spravedlivý. Musíme ještě vyzdvihnout naší bojovnost, kdy jsme již podruhé v této sezóně prohrávali o dvě branky a dokázali srovnat.

Příští zápas hrajeme až na jaře se Štěměchy

tabulka ČMFS

tabulka výsledky.com

8. kolo 16.10.2010 v 14:30, hřiště Svatoslav(dohrávka)

FC Svatoslav - SK Slavice 2:4(0:1)

branka:

39´Horák Petr, 68´Cícha Radek, 76´Cícha Radek, 79´Heralecký Lukáš

karty:

Obrazek- Smejkal Vladimír, Heralecký Lukáš

Obrazek -

střídání:

60´Picmaus Aleš - Chromý Martin

67´Heralecký Lukáš - Svoboda Martin

sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr- Trojan Dušan, Cícha Radek, Křivánek Filip - Němec Ladislav, Horák Petr, Svoboda Martin(C)

rozhodčí :

Pintér

náhradníci:

Picmaus Aleš, Heralecký Lukáš, Vlčan Zdeněk, Ondráček Jiří

komentář:

K dohrávce 8. kola jsme cestovali na hřiště Svatoslavy

Domácí hráči hned od začátku zápasu na nás vyvinuli velký tlak a gól doslova visel ve vzduchu, naštěstí domácí nedokázali své šance využít. Tento tlak trval asi do 20. minuty kdy se hra začala postupně vyrovnávat a i my jsme se tlačili do útoku. Na malém hřišti byla hra plná osobních soubojů a přelévala se z jedné strany na druhou. V 39. minutě dostal ideální nahrávku pohyblivý Horák a hokejovým blafákem obelstil domácího brankaře a otevřelo skóre 0:1. Dokonce poločasu se již nic vážnějšího nestalo.

Do druhé půlky nastoupili domácí ve stejném stylu jako do první. Než jsme se stačili probudit, bylo to po důrazu domácího útočníka a zmatcích v našem malém vápně 1:1. Domácí dál útočili a v 55. minutě po pěkné křížné střele upravili na 2:1. Tato branka nás teprve probudila a začali jsme konečně hrát svoji hru. Ještě v 59. minutě měli domácí velkou příležitost, ale dobře zakročil Nykl. V 68. minutě trefil Cícha z rohového kopu krásně, z voleje k tyči 2:2. V 76. minutě využil opět, Cícha, nedorozumění brankaře s obráncem a sebral jim míč, který ani jeden z nich nechtěl a pohodlně skóroval 2:3. V 79. minutě dostal Heralecký ideální přihrávku, prošel až před brankaře a s jistotou zvýšil náš náskok 2:4.

Když si odmyslíme prvních 15 až 20 minut obou poločasů podali jsme perfektní výkon. Hlavně škoda našich začátků druhých poločasů, kdy často inkasujeme. Ale i přesto zaslouží všichni hráči pochvalu za předvedený výkon.

Příští kolo je poslední na podzim a hrajeme doma s celkem Rokytnice "B"

12. kolo 24.10.2010 v 14:30, hřiště Slavice

SK Slavice - Družstevník Radotice 1:0(1:0)

branky:

13´Chromý Martin

karty:

Obrazek- Chromý Martin

Obrazek

střídání:

69´Kovář Petr - Svoboda Martin

81´Picmaus Aleš - Janeček Jiří

88´Vlčan Zdeněk - Němec Ladislav

sestava:

Nykl Aleš - Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr - Horák Petr, Cícha Radek, Křivánek Filip - Němec Ladislav, Janeček Jiří, Svoboda Martin(C)

komentář:

V tomto domácím zápase jsme přivítali celek Radotic, s kterým jsme na jeho hřišti prohráli 4:1

Na začátku utkání se hra odehrála povětšinou mezi vápny až ve 13. minutě vystřelil z poza vápna Chromý a ztuhlý brankař hostů jen ztlumil míč, který se mu dokutálel do brány 1:0. Ve 34. minutě se osmělili i hosté když, z úhlu prověřil našeho gólmana hostující útočník. Hned vzápětí na druhé straně nastřelil Horák tyč. Ve 37. minutě po našem rohovém kopu hlavičkoval dobře Horák a brankař hostů míč vyrazil.

Ve druhé půlce byl obraz hry podobný s naší mírnou převahou. Hned ve 47 minutě hlavičkoval dobře Cícha po rohovém kopu, ale míč vyrazil obránce. V 79. minutě měl obrovskou šanci aktivně hrající Horák, ale sám před brankařem přestřelil. Ještě ke konci zápasu měli hosté nebezpečnou křížnou střelu, která šla naštěstí těsně vedle levé tyče. A tak zápas skončil naší těsnou výhrou 1:0

V tomto zápase jsme vycházeli zejména z naší velmi dobře pracující obrany a tři body zůstali zaslouženě doma.

Ve čtvrtek hrajeme dohrávku ve Svatoslavy a v neděli zakončíme podzimní část domácím zápasem s celkem Rokytnice "B"

11. kolo 16.10.2010 v 14:30, hřiště Blatnice

SK Blatnice"B" - SK Slavice 0:1(0:0)

branka:

73´Svoboda Martin

karty:

Obrazek- Tomek Vlastimil, Chromý Martin

Obrazek -

střídání:

63´Kovář Petr - Němec Ladislav

75´Janoušek Tomáš - Svoboda Martin

89´Vlčan Zdeněk - Křivánek Filip

sestava:

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr- Trojan Dušan, Cícha Radek, Horák Petr, Křivánek Filip - Němec Ladislav, Svoboda Martin(C)

rozhodčí :

Ján

náhradníci:

Kovář Petr, Janoušek Tomáš, Vlčan Zdeněk, Juránek Jan

komentář:

k dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Blatnice

Zápas začal naším tlakem a už v 2. minutě měl Horák velkou šanci, když byl sám před brankařem domácích, ale nedokázal proměnit. Náš tlak pomalu polevoval a asi od 15 minuty se hra vyrovnala. Domácím nabídl šanci rozhodčí Ján, když s půlky hřiště zakopnutý míč naším záložníkem vyhodnotil jako malou domů, domácí naštěstí z následného nepřímého kopu přestřelili. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě velké šance, které ale pokaždé zlikvidoval náš brankař Heralecký. My jsme měli několik střel na bránu ze střední vzdálenosti a velkou šanci Cíchy, když hlavou těsně minul bránu.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná bez větších šancí, až v 73 minutě, se probíjel obranou domácích Chromý společně s Kovářem, míč propadl na zcela osamoceného Svobody a ten nezaváhal 0:1. Poté se domácí snažili o závěrečný tlak, ale naši hráči jim nic nepovolili, naopak měl ještě obrovskou šanci Kovář, po, když po ideální nahrávce Cíchy, z malého vápna přestřelil.

Hráči podali dobrý výkon a za aktivitu hlavně v první půlce jsme si vítězství zasloužili.

Příští zápas hrajeme doma s Radoticemi

10. kolo 19.9.2010 v 15:30, hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Domamil 5:0(3:0)

branky:

13´Janeček Jiří, 19´Svoboda Martin, 44´Cícha Radek, 73´Svoboda Martin, 82´Heralecký Lukáš (PK)

karty:

Obrazek-

Obrazek

střídání:

45´Picmaus Aleš - Janeček Jiří

67´Vlčan Zdeněk - Horák Petr

sestava:

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Kopeček Petr - Trojan Dušan, Křivánek Filip, Cícha Radek - Svoboda Martin(C), Horák Petr, Janeček Jiří

komentář:

odvetné zápasy jsme začali doma proti Domamili, na jejich půdě jsme na začátku sezóny prohráli 1:3

Asi prvních 10 minut zápasu patřilo hostům, kteří byli aktivnější a drželi míč na svých kopačkách. Ve 13. minutě udělal hostující hráč hrubku. Míče se zmocnil Svoboda a perfektním centrem našel nabíhajícího Janečka a ten s přehledem otevřel skóre 1:0. V 19 minutě udělal pro změnu chybu hostující brankař , když špatně vyběhl a Svoboda svým důrazem přes něj protlačil míč do brány 2:0. Ve 44. minutě zatáhl míč Svoboda do vápna a ideálně našel zpětnou přihrávkou Cíchy a ten se nemýlil 3:0

Ve druhém poločase, se obrázek hry nezměnil a byli jsme to mi kdo byl aktivnějším týmem. V 73 minutě vyrazil hostující golman tvrdou ránu Tomka z přímého kopu a dobře dobíhající Svoboda ho dorazil za záda bezmocného brankaře 4:0. Asi v 78 minutě se nechal po druhé žluté vyloučit hostující hráč (je pravda, že přes svoji hru plnou faulů vydržel na hřišti ještě dost dlouho). V 82 minutě fauloval hostující obránce ve vápně pronikajícího Picmause a pokutový kop s přehledem proměnil Heralecký Lukáš 5:0

Tento zápas se nám velmi podařil, pochvalu zaslouží všichni hráči a zejména bezchybná obrana a také s velkou chutí hrající Svoboda, který byl u 4 branek.

Příští kolo zajíždíme na hřiště Blatnice "B"

9. kolo 19.9.2010 v 15:30, hřiště Slavice

SK Slavice - Kouty "B" 2:2(0:1)

branky:

62´Křivánek Filip, 84´Cícha Radek

karty:

Obrazek- Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil

Obrazek

střídání:

45´Němec Ladislav - Kovář Petr

59´Picmaus Aleš - Chromý Martin

78´Vlčan Zdeněk - Svoboda Martin