13. kolo 1.11.2009 v 13:30 hřiště Slavice

Karty:
Obrazek-
Obrazek
Střídaní:
81´ObrazekPicmaus AlešObrazek Ondráček Jiří
Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Kopeček Petr - Vlčan Zdeněk, Trojan Dušan, Cícha Radek, Meczl Antonín - Ondráček Jiří, Svoboda Martin(C)

Obrazek

Náhradníci:  Linhart Jiří, Picmaus Aleš, Bednář Jan
Rozhodčí: Sobotka
Diváci:  30
Komentář:

V posledním utkání na podzim, jsme přivítali celek Heraltic
Z počátku utkání byla hra vyrovnaná se spoustou nepřesností na obou stranách. Hosté začali postupně získávat územní převahu. Asi v 32 minutě poprvé udeřili. Nadále se nám nedařilo si vypracovat brankovou příležitost a hosté ještě ke konci poločasu zvýšili na 2:0
Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně se snahou zvrátit výsledek. To se nám dařilo a zatlačili jsme hosty na jejich polovinu. Asi v 60 minutě byl po průniku do velkého vápna faulován Meczl a kopali jsme pokutový kop. Ten však Svoboda nedokázal proměnit. I nadále jsme byli v náporu a po odraženém míči snížil na 1:2 Trojan, když prostřelil vše co mu stálo v cestě. To hosty probudilo a z rychlého brejku vzápětí zvýšili na 3:1. Poté se už zápas dohrál bez větších šancí.
V tomto zápase se nám nevydařil první poločas a to ovlivnilo celé utkání.
V podzimní části sezóny se nám dařilo střídavě a nakonec nám patří 4.místo. Bohužel máme velkou bodovou ztrátu na třetí místo , a tak budeme na jaře zřejmě hrát jen ve skupině o umístění.

Střídaní:
75´ObrazekPicmaus Aleš    Obrazek Křivánek Filip
89´ObrazekJanoušek TomášObrazek Cícha Radek(zranění)
Sestava:
Linhart Jiří - Smejkal Vladimír, Svoboda Martin(C), Němec Ladislav, Kopeček Petr - Vlčan Zdeněk, Trojan Dušan, Cícha Radek, Křivánek Filip - Ondráček Jiří, Janeček Jiří

Obrazek

Náhradníci:  Picmaus Aleš, Janoušek Tomáš
Rozhodčí: Mahel
Komentář:

V dalším utkání jsme hráli na hřišti Lesonic "B"

Opět nám chyběl brankař a chyběl i tradiční zástup Vlasta Tomek. Do brány se musel postavit Linhart.
Od začátku utkání jsme hráli velmi aktivně a soupeře zatlačili. V první půli jsme nevyužili několik našich šancí a domácí branku v podstatě neohrozili. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Ve druhé půli byl obraz hry stejný, stále jsme byli aktivnějším týmem a pokusy hostů zastavovala naše dobře fungující obrana. V 60 minutě unikal po pravém křídle Janeček a po jeho odražené střele skóroval z voleje Ondráček. Veliké problémy domácí obraně dělal Vlčan Zdeněk, který po levé straně podnikal nebezpečné průniky. Po jednom takovém se z velkého úhlu trefil do odkryté brány. Poté se už zápas dohrál.
Podali jsme velmi dobrý a bojovný výkon a velmi usnadnili brankaři Linhartovi první vychytanou nulu v kariéře.
Příští kolo je poslední na podzim a přivítáme v něm celek Heraltic.

Střídaní:
78´ObrazekJanoušek TomášObrazek Vlčan Zdeněk
Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil(C), Němec Ladislav, Kopeček Petr - Trojan Dušan, Meczl Antonín, Křivánek Filip- Vlčan Zdeněk, Janeček Jiří, Picmaus Aleš

Obrazek

Náhradníci:  Linhart Jiří, Janoušek Tomáš, Heralecký Leoš
Rozhodčí: Vídeňský st.
Diváci:  30
Komentář:
V tomto domácím utkání jsme hostili celek Blatnice "B"
První poločas byl vyrovnaný s naší mírnou územní převahou. Hra se odehrávala většinu času ve středu pole bez větších šancí.
Ve druhém poločase byl obraz hry stejný, až se v 59 minutě dokázal prosadit střelou po zemi, přes vyběhnuvšího brankaře hostí, Picmaus. V 75 minutě dostal Janeček ideální nahrávku za obranu hostí a s přehledem překonal hostujícího brankaře. Poté se hosté snažili alespoň o zkorigování výsledku, ale naše obrana odolala. Zápas skončil naším vítězstvím 2:0
Náš tým zaslouží pochvalu, který přestože nastoupil v dosti kombinované sestavě, podal velmi dobrý výkon.
V příštím kole hrajeme  na hřišti Lesonic "B"

Střídaní:
60´ObrazekPicmaus Aleš    Obrazek Linhart Jiří
83´ObrazekJanoušek TomášObrazek Ondráček Jiří
Sestava:
Tomek Vlastimil - Smejkal Vladimír, Trojan Dušan, Němec Ladislav, Kopeček Petr - Meczl Antonín, Cícha Radek, Svoboda Martin(C), Křivánek Filip - Linhart Jiří, Ondráček Jiří

Střídaní:
60´ObrazekBednář Jan Obrazek Smejkal Lukáš
Sestava:
Nykl Aleš- Smejkal Vladimír, Trojan Dušan, Němec Ladislav, Kopeček Petr - Meczl Antonín, Cícha Radek, Smejkal Lukáš- Vlčan Zdeněk, Svoboda Martin(C), Picmaus Aleš

Branky:
Obrazek 31'Svoboda Martin, 36´Ondráček Jiří, 42´Křivánek Filip, 89´Ondráček Jiří, 90´Meczl Antonín
Karty:
Obrazek-Ondráček Jiří
Obrazek
Střídaní:
55´ObrazekVlčan Zdeněk  Obrazek Picmaus Aleš
67'ObrazekHeralecký LeošObrazekNěmec Ladislav(zranění)
Sestava:

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Trojan Dušan, Němec Ladislav, Linhart Jiří- Meczl Antonín, Cícha Radek, Křivánek Filip- Svoboda Martin(C), Ondráček Jiří, Picmaus Aleš

Obrazek

Náhradníci:  Vlčan Zdeněk, Heralecký Leoš
Rozhodčí: Marek
Diváci:  30

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme přivítali celek Kouty "B"
Zhruba do 30 minuty byla hra vyrovnaná z náznaky šancí na obou stranách. Největší šanci měli hosté, po zaváhání naší obrany neprostřelil hostující útočník našeho brankaře Heraleckého. V 31. minutě zahrával Svoboda přímý kop od postranní čáry a míč proletěl až do brány. Za pět minut nato dorážel Ondráček odražený míč po střele Křivánka. Před konce poločasu vyslal krásnou střelu z voleje Křivánek a stav byl 3:0.
Ve druhé půli se ještě hosté pokusili něco s výsledkem udělat, ale jejich počáteční tlak se nám podařil zvládnout. Dál se už zápas odehrával je mezi vápny bez vážnějších akcí. Ke konci zápasu jsme již odevzdanému soupeři vstřelili Ondráčkem a Meczlem dvě branky.
V dnešním zápase jsme podali velmi dobrý výkon a konečně jsme dokázali proměnit naše gólové příležitosti.

V příštím utkání hrajeme s celkem Štěměch.

Střídaní:
60´ObrazekVlčan ZdeněkObrazek Vlčan Miroslav(zranění)
79'ObrazekPicmaus Aleš ObrazekSvoboda Martin
87'ObrazekLinhart Jiří  ObrazekSmejkal Lukáš
Sestava:

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Kopeček Petr - Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav - Trojan Dušan, Svoboda Martin(C), Smejkal Lukáš

Obrazek

Náhradníci: Vlčan Zdeněk, Picmaus Aleš, Linhart Jiří
Rozhodčí: Neuman

Komentář:

V dalším utkání jsme hostovali na hřišti Rokytnice.
Hned začátek utkání se nám vydařil, když se v druhé minutě utkání po zaváhání domácího obránce prosadil Smejkal Lukáš. Po zbytek prvního poločasu byli domácí lepším týmem a nás zachraňovala jen minela domácích útočníků a hlavně výborný výkon našeho brankaře Heraleckého. My jsme zahrozili ze dvou přímých kopů, které zahrával Tomek. Tvrdé střeli z delší vzdálenosti, ale domácí brankař vyrazil.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala a zápas probíhal bez větších šancí na obou stranách. Až asi v 80 minutě hlavičkoval domácí hráč míč po rohovém kopu, ale radost z branky mu překazil bravurním zákrokem brankař Heralecký. Po té jsme udeřili my, po rychlém brejku do otevřené obrany potáhl míč Meczl a naservíroval ho Cíchovi a ten se nemýlil. Poté se už zápas dohrál, když ještě v úplném závěru mohl zvýšit po křížné střele Meczl.
Tento zápas se nám povedl, ale dobře jsme hráli až v druhém poločase, první byl z naší strany špatný.

Příští kolo hrajeme doma s celkem Kouty "B"

Obrazek
Obrazek

6. kolo 12.9.2009 v 16:00 hřiště Slavice

SK Slavice - Družstevník Radotice 1:1(0:0)
Branky:
Obrazek 72' Němec Ladislav
Karty:
Obrazek-Svoboda Martin
Obrazek
Střídaní:
60´ObrazekHeralecký LeošObrazek Bednář Jan
80'ObrazekPicmaus Aleš   ObrazekKřivánek Filip