spodní řada zleva: Křivánek Filip, Meczl Antonín, Cícha Radek, Svoboda Martin, Vlčan Zdenek, Janoušek Tomáš

horní řada zleva: Kopeček Petr, Tengeri Josef, Janeček Jiří, Tomek Vlastimil, Trojan Dušan, Linhart Jiří, Nykl Aleš, Václavek Ladislav - trenér

1-2 1 hlasů
3-4 27 hlasů
5-6 7 hlasů
7-8 4 hlasů

Většina hlasujícíh správně tipovala, že se umístíme po podzimu 2008 na 4 místě. Obrazek

11. kolo 19.10.2008 v 14:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Ocmanice 5:0(2:0)

Branky:

Obrazek 24´Janeček Jiří, 39´Svoboda Martin, 52´Němec Ladislav, 72´Svoboda Martin, 78´Svoboda Martin

Karty:

Obrazek-Linhart Jiří

Obrazek

Střídaní:

56'ObrazekLinhart Jiří   Obrazek Kopeček Petr

72'ObrazekKřivánek Filip ObrazekVlčan Miroslav

78'ObrazekStuchlík Pavel ObrazekJaneček Jiří

Sestava:

Nykl Aleš - Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Kopeček Petr,Němec Ladislav - Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav- Janeček Jiří, Svoboda Martin(C), Vlčan Zdeněk

Obrazek

Náhradníci: Linhart Jiří, Křivánek Filip, Heralecký Leoš, Stuchlík Pavel

Rozhodčí: Ján Jiří

Diváci:  30

Komentář:

V dalším domácí utkání jsme přivítali celek z Ocmanic. Od začátku utkání jsme si vytvořili mírnou převahu. Po několika nevyužitých šancí se ve 24 minutě dokázal prosadit Janeček, který pronikl do šestnáctky a tvrdou střelou vsítil branku. I nadále byla hra v naší režii, hosté hrozili hlavně dlouhými nakopávanými míči, ale naše obrana spolu s výborně chytajícím brankařem Nyklem všechny náznaky šancí hostů zlikvidovala. V 39 minutě se po kolmé nahrávce prosadil přesnou střelou o tyč Svoboda a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

I ve druhé půli trvala naše stálá převaha a hosté postupně fyzicky odpadávali. V 52 minutě vstřelil po centru a následně tečovaném míči třetí branku Němec, když doklepával z bezprostřední blízkosti branky. V 56 minutě musel střídat obránce Kopeček(únava po nemoci), místo něho nastoupil Linhart. V 65 minutě vstřelil Meczl z 20 metrů krásnou střelou branku, ale bohužel po odpískání rozhodčího Jána. Po té si  vzal sólo Svoboda, kdy krásnými střelami z poza vápna zvýšil nejprve v 72 minutě na 4:0 a v 78 minutě na 5:0. Poté jsme trochu polevili v pozorném bránění a hosté toho mohli využít, jenže v cestě jim stál skvěle chytající brankař Nykl a tak se skóre  už neměnilo. V posledním podzimním utkání jsme podali velmi dobrý výkon a pochvalu zaslouží všichni hráči a v neposlední řadě i naši diváci.

Obrazek

tabulka ČMFS                                                                        výsledky.com

Střídaní:

73'ObrazekJanoušek TomášObrazek Heralecký Leoš

Sestava:

Heralecký Lukáš - Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Smejkal Vladimír, Němec Ladislav - Vlčan Miroslav, Janeček Jiří, Kovář Petr - Heralecký Leoš, Svoboda Martin(C), Vlčan Zdeněk

Obrazek

Náhradníci:  Janoušek Tomáš

Rozhodčí: Vídeňský Buhumil st.

Komentář:

Od začátku utkání měli domácí hráči převahu a vytvořily si několik dobrých příležitostí. V 8.minutě utekl po levé straně domácí útočník, proti němu ještě zasáhl náš brankář, ale střelu vyrazil jen před dobíhajícího domácího hráče, který zakončoval do prázdné branky. Od této chvíle jsme se začali osmělovat i my. Několikrát jsme unikly po stranách hřiště ale nedařila se nám finální přihrávka. Až ve 28.minutě dostal Svoboda míč do velkého vápna kde ho úplně zbytečně podrazil domácí stoper - penalta. Sám faulovaný hráč penaltu s velkým štěstím(pod padajícím brankářem) proměnil. O pár minut později mohl Svoboda otočit zápas. Na hranici velkého vápna ho skvělou přihrávkou našel Petr Kovář, ale domácí brankař slabou střelu zneškodnil. Až do poločasu se přelévala hra z jedné strany na druhou ale skóre se už neměnilo.

Do druhé půle nastoupily domácí s odhodláním zvrátit zápas na svoji stranu. Vytvořily si několik dobrých příležitostí, ale nás podržel výborným výkonem Lukáš Heralecký. My jsme hrozily především z rychlých brejků. Po jednom takovém přestřelil jen těsně Leoš Heralecký domácí bránu. Chvíli na to se prokličkoval Jirka Janeček až k velkému vápnu vystřelil ale trefil pouze břevno. V 78. minutě se nechal zbytečně za oplácení vyloučit Smejkal. Od této chvíle jsme se soustředili pouze na bránění. Domácí si vytvořili trvalou převahu ale pozorná a obětavá obrana už změnu skóre nedovolila. Tak tento, v závěru velmi nervózní, zápas skončil dělbou bodů. Velké díky patří našim dorostencům a jejich trenérovi za velice dobrý výkon.

Příští týden nás čeká poslední utkání podzimu, kdy na našem hřišti přivítáme celek z Ocmanic.

Střídaní:

55'ObrazekVlčan Zdeněk Obrazek Vlčan Miroslav

68'ObrazekLinhart Jiří   ObrazekTrojan Dušan

77'ObrazekStuchlík Pavel ObrazekJaneček Jiří

Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Kopeček Petr,Němec Ladislav - Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav- Trojan Dušan, Svoboda Martin(C), Janeček Jiří

Obrazek

Náhradníci:  Vlčan Zdeněk, Linhart Jiří, Stuchlík Pavel

Rozhodčí: Kovář Antonín

Diváci:  30

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme přivítali celek z Koněšína.

Hned od začátku utkání jsme si vytvořili územní převahu a postupně si začali vytvářet brankové příležitosti, které jsme ovšem nedokázali proměnit.A tak jako již několikráte měli ze začátku utkání největší šanci hosté, kdy se nám ze štěstím podařilo zablokovat několik opakovaných střel z velkého vápna. Naše převaha a nevyužívání brankových příležitostí i nadále pokračovaly. Až 31 minutě vstřelil naši první branku po samostatném průniku Janeček. Po té jsme nevyužili další příležitosti, kdy chybělo i trochu štěstí.

V druhém poločase se hrálo v podstatě jen na jednu bránu. Hned v úvodu zvýšil po nepřehledné situaci ve velkém vápně Cícha na 2:0. V 61 minutě přidal třetí branku Svoboda po přihrávce Cíchy, kdy byl Svoboda sám před hostujícím brankařem a s přehledem proměnil. Až do konce zapasu jsme i nadále měli trvalou převahu, kdy jsme nedokázali proměňovat šance. Výsledek 3:0 je pro hosty milosrdný, díky naší špatné koncovce.

V příštím kole zavítáme na hřiště Pyšele.

Střídaní:

57'ObrazekVlčan ZdeněkObrazek Linhart Jiří

72'ObrazekKřivánek FilipObrazek Trojan Dušan

Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Kopeček Petr, Němec Ladislav- Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav- Trojan Dušan, Svoboda Martin(C), Linhart Jiří

Obrazek

Náhradníci:  Vlčan Zdeněk, Křivánek Filip, Bednář Jan, Stuchlík Pavel

Rozhodčí: Vobůrka Zdeněk

Diváci:  30

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme přivítali celek z Lipníka, kterému jsme měli co oplácet, když jsme na jeho hřišti prohráli vysoko 6:0.

Od úvodu jsme se tlačili do útoku, ale chyběla nám přesná finální přihrávka. Paradoxně při našem úvodním náporu měli největší šanci hosté, to když nejprve trefili spojnici břevna a tyče a hned z odraženého míče břevno.Poté jsme se ale už dokázali prosadit. Svoboda, po důrazném napadání, získal míč pro Trojana a ten zakončoval do prázdné brány. Hosté ale odpověděli za pár minut. Po nevydařeném odkopu našeho stopera vyrovnal hostující hráč přesnou střelou k bližší tyči. Asi v 38 minutě našel přízemní centr z levého křídla Svobody, který vstřelil branku na 2:1.

Ve druhé půli jsme opět hráli aktivně a snažili se vstřelit pojišťovací gól. Jenže ze spousty šancí se ujala až hlavička Cíchy v 78 minutě 3:1.Poté jsme i nadále kontrolovali hru a dovedli zápas do vítězného konce. Podařilo se nám po dobrém výkonu všech hráčů porazit vedoucí mužstvo naší skupiny.

Příští zápas hrajeme opět doma, a to s celkem Koněšína.