sestava-jaro-2018-web.jpgzleva: Fogaš Milan, Kříž Pavel, Tomek Lukáš, Zima Petr, Němec Tomáš, Soural Marian, Trojan Dušan, Tomek Štěpán, Janoušek Tomáš, Linhart Michal

21. kolo 10.6.2018 v 16:30 hřiště Třebenice

(mistrovské utkání)

Třebenice "B" - SK Slavice 5:1(3:0)

branky:   16´Smilek Pavel, 25´Čtvrtníček Jiří, 42´Čermák Martin, 86´Čtvrtníček Jiří, 90´Smilek Pavel - 75´Tomek Lukáš

žk: 42´Janoušek tomáš

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Linhart M., Soural M. - Němec T., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Dokulil J., Tomek L.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Soupeř byl od počátku aktivnější a držel se více na míči. Postupně se se začal prosazovat i brankově. Naše šance zůstali opět neproměněny. Do kabin se tak šlo za stavu 3:0.

​Ve druhé půli domácí prostřídali sestavu a my jsme nastoupili pouze v deseti lidech, protože Kuba Dokulil musel odjet do zaměstnání. Domácí byli stále aktivnější, ale naše obrana dokázala odolávat. V 75. minutě byl postrčen ve velkém vápně Štěpán Tomek a rozhodčí nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil Lukáš Tomek. Ke konci zápasu se dokázali po našich velkých chybách domácí ještě dvakrát prosadit a zápas tak skončil 5:1.

​Opět jsme doplatili na malý počet hráčů, kdy se sestava musí různě kombinovat. A další velký problém je vstřelení branky, i v těch největších šancích nedokážeme proměnit.

výsledky soupeřů:

Trnava - Rouchovany 1:9 (1:5)

Ocmanice - Svatoslav 3:0K

Pyšel "B" - Hodov 3:0 (0:0)

20. kolo 2.6.2018 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Sokol Pyšel "B" 3:0(K)

sestava: Soural M. - Trojan D., Němec L.., Tomek L., Němec T. - Vlčan Z., Zima P., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil D., Svoboda M./Holý P., Janoušek T., Linhart M.

SK Slavice - Sokol Hodov  1:5(1:3)

branky:  32´Tomek Lukáš - 18´Zahrádka Vojtěch, 38´Chlubna Bohuslav(PK), 43´Molnár Ladislav, 54´Zahrádka Vojtěch, ´Zahrádka Vojtěch

žk: 38´Svoboda Martin

sestava: Soural M. - Janoušek T.,  Svoboda M., Tomek L., Vlčan Z.  - Němec T., Dvořák J., Fogaš M.(C), Tomek Š. - Dokulil J., Zima P./Kutina O., Linhart M.

rozhodčí: Ošmera František

komentář:

Opět problémy se sestavou. Dva hráči, včetně brankaře, přišli až na druhý poločas. Neproměňování i těch největších šancí, chyby v obraně.

Dohromady domácí debakl 1:5.

​Příští kolo hrajeme doma s celkem Pyšel "B".

Ocmanice - Trnava 3:4(3:0)

Pyšel "B" - Svatoslav 2:3(1:1)

Třebenice "B" - Rouchovany 2:3 (0:2)

oddelovac-podzim-2017.gif18. kolo 20.5.2018 v 16:30 hřiště Svatoslav

FC Svatoslav - SK Slavice 4:3(0:2)

branky:  13´Tomek Štěpán, 43´Zima Petr, 50´Zima Petr - 65´Machovec Milan, 70´Jenerál Stanislav, 75´Novák Bohumír, 81´Novák Bohumír

žk: 80´Fogaš Milan - 71´Mucska Stanislav, 81´Novák Bohumír

sestava: Soural M. - Němec T.,  Trojan D., Bláha L., Bede P. - Dokulil D., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Dokulil J., Linhart M./Linhart J.

rozhodčí: Čejka Jaromír

komentář:

Na tento zápas jsme měli opět problémy se sestavou !!! Sešlo se nás pouze dvanáct a poprvé musel nastoupit na celý zápas Michal Linhart. V první půli se domácí snažili držet míč, ale jejich zakončení, až na jednu výjimku, kdy trefili břevno naší brány, bylo nepřesné. My jsme těžili z rychlých útoků. Poprvé se prosadil ve 13. minutě Štěpán Tomek, který utekl po pravé straně a křižnou střelou otevřel skóre, 0:1. Ve 20. minutě se zranil náš pravý obránce Pavel Bede a místo něj musel nastoupit Jiří Linhart. Dvakrát se dostal do veliké šance Kuba Dokulil, ale nedokázal proměnit. Ve 35. minutě se zranil do té doby velmi dobře hrající Libor Bláha a museli jsme hrát v deseti lidech. Přes tuto situaci jsme byli i nadále v útoku velmi nebezpeční. Ve 43. minutě zatáhl Kuba Dokulil míč, přihrál Fogimu, ten posunul na Petra Zimu a ten se letos poprvé konečně trefil, 0:2.

​Ve druhé půli se domácí snažili o snížení, ale my jsme byli v útoku dále nebezpeční. V 50. minutě se opět prosadil na hranici velkého vápna Petr Zima, 0:3. Potom ještě neproměnil jednu velkou šanci Kuba Dokulil. Asi v 60. minutě přišla další pohroma, kdy se zranil Jiří Linhart a do konce zápasu, už jen kulhal po hřišti. Teprve proti devíti hráčům se začali domácí prosazovat a postupně otočili zápas na konečných 4:3.

​V tomto zápase jsme si vybrali obrovský kopec smůly, když se nám postupně zranili tři hráči a ztratili jsme tak jasné tři body. Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovnost a obětavost a Vendy za pomoc zraněným hráčům.

​Příští kolo hrajeme v neděli doma s Hodovem.

Hodov - Ocmanice 4:1(2:1)

Trnava - Třebenice "B" 0:4(0:2)

Rouchovany - Pyšel "B" 4:1 (2:0)

17. kolo 13.5.2018 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - 1. SK Rouchovany 0:8(0:1)

branky:  3´Holoubek Zdeněk, 50´Salák Miloslav, 62´Salák Miloslav, 66´Roubec Stanislav, 70´Salák Miloslav, 83´Kalina René, 88´Polášek Dominik, 90´Ludvík Lubomír

sestava: Soural M. - Trojan D.,  Němec L., Tomek L., Jonáš P. - Němec T., Svoboda M.(C), Zima P., Bede P. Tomek Š. - Dokulil D. /Dokulil J., Linhart J.

komentář:

První branku se hostům podařilo vstřelit hned v úvodu zápasu. Zbytek poločasu jsme odehráli podle naší taktiky na pět záložníků a co nejmenší hřiště. Do konce poločasu jsme udrželi přijatelný stav skóre 0:1.

​Ve druhé půli jsme fyzicky odpadli a hosté se začali brankově prosazovat.

​Zápas skončil výsledkem 0:8.

​Příští kolo hrajeme venku s celkem Svatoslav.

Svatoslav - Hodov 2:1(1:1)

Pyšel "B" - Trnava 3:1(1:1)

Třebenice "B" - Ocmanice 4:5 (1:2)

11. kolo 11.5.2018 v 17:00 hřiště Slavice (dohrávka)

SK Slavice - FC Svatoslav 2:2(2:1)

branky:  3´Dokulil Dominik, 12´Fogaš Milan - 30´Novák Bohumír, 57´Jenerál Stanislav

žk: 75´Zima Petr, 85´Kopeček Petr

sestava: Kříž P. - Trojan D.,  Svoboda M., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Dokulil D., Bede P. /Soural M., Vlčan Z.,

komentář:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už ve 3. minutě se ve vápně prosadil Dominik Dokulil, 1:0. Ve 12. minutě unikl po levé strany Fogaš a bylo to 2:0. Po této brance jsme měli ještě několik šancí, ale nedokázali je proměnit. Ve 30. minutě se po naší levé straně prosadili hosté, když hostující útočník prostřelil našeho brankaře, 2:1. Hosté se dostali do zápasu a dokonce poločasu se hra vyrovnala.

​Do druhé půlky jsme nastoupili opět aktivně a dál pálili naše šance. V 57. minutě přišel trest, když hosté dorazili střelu odraženou od tyče do naší brány, 2:2. Po zbytek zápasu se hrál fotbal se šancemi na obou stranách, ale branka už nepadla.

​V dnešním zápase jsme určitě ztratili, díky naším velikým nevyužitým šancím.​

Ocmanice - Hodov 1:5(1:2)

Třebenice "B" - Trnava 3:3(1:2)

Pyšel "B" - Rouchovany 1:6(1:4)

16. kolo 6.5.2018 v 15:30 hřiště Trnava

TJ Trnava - SK Slavice 5:1(1:0)

branky:  41´Hnízdil Pavel, 53´Hnízdil Pavel, 73´Buďa Vojtěch, 76´Hnízdil Pavel, 87´Buďa Vojtěch - 79´Tomek Štěpán

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Němec L., Tomek L., Trojan D. - Bede P., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Dokulil D., Dokulil J. /Linhart J., Soural M.

rozhodčí: Mitáš Milan