Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaro 2018

9. 4. 2018

 

oddelovac-podzim-2017.gif

13. kolo 14.4.2018 v 15:30 hřiště Pyšel

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Třebenice "B" 0:2(0:1)

branky:  30´Fiala Vlastimil, 80´Fiala Jaroslav

sestava: Soural M. - Kratochvíl J., Trojan D., Tomek L., Kopeček P. - Němec T., Fogaš M.(C), Bláha L., Tomek Š. - Dokulil J., Zima P. /Dokulil D., Janoušek T., Kutina O., Němec L., Vlčan Z.

rozhodčí: Čejka Jaromír

komentář:

Hned v úvodu utkání měli hosté po sérii našich nepřesností dvě veliké šance, když nastřelili břevno a posléze tyč naší brány. Hráči Třebenic hráli hodně zataženě a nám se nedařilo překonat jejich obranu. Ve 30. minutě jsme inkasovali po našem nedůrazném odkopu, 0:1

​Ve druhé půli byl obrázek hry stejný. My jsme útočili do dobře organizované obrany a hosté hrozili z protiútoků. V 80. minutě hosté navýšili svoje vedení na 2:0, když se prosadili po rohovém kopu. Naše hra byla pořád stejná, snažili jsme se o překonání obrany, ale chyběl větší pohyb a  finální přihrávka.​ Zápas tak skončil vítězstvím hostů 2:0. 

V tomto zápase jsme narazili na zkušeného a dobře sehraného soupeře. Jejich taktika na jednoho útočníka a zataženou obranu na nás platila. Za celý zápas jsme si nedokázali vytvořit ani jednu brankovou příležitost.

​Příští kolo hrajeme opět doma s celkem z Ocmanic.

 

14.-kolo-jaro-2018.jpg

výsledky soupeřů:

Svatoslav - Ocmanice 4:2(2:2)

Rouchovany - Trnava 6:​2(3:2)

Hodov - Pyšel "B" 4:2(3:0)

oddelovac-podzim-2017.gif

13. kolo 14.4.2018 v 15:30 hřiště Pyšel

(mistrovské utkání)

TJ Sokol Pyšel "B" - SK Slavice 1:1(1:1)

branky:  43´Chadim Petr - 31´Tomek Lukáš

žk: 62´Kadlec Leoš

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Jonáš P. - Němec T., Fogaš M.(C), Zima P., Tomek Š. - Bláha L., Dokulil J. /Kutina O., Linhart J., Němec L.

rozhodčí: Ošmera František

komentář:

Hned v úvodu zápasu se zranil náš střelec Kuba Dokulil. Dál zkoušel ještě hrát, ale nemohl se pořádně rozběhnout. Po úvodní hluché pasáži jsme postupně převzali iniciativu, za kterou jsme byli odměněni v 31. minutě, kdy se prosadil hlavou Lukáš Tomek, 0:1. Zbytek poločasu se hrálo většinou na polovině domácích. Šance, které měl Kuba Dokulil jsme i díky jeho zranění neproměnili. Ke konci poločasu vyslali domácí dlouhý osvobozující míč, který nedokázal náš hráč odehrát a domácí útočník sám na brankaře proměnil, 1:1. 

​Na začátku druhé půle si obnovil zranění kyčle Milan Fogaš a ke všemu začali problémy Petra Zimy se zády. Jednu chvíli vypadalo naše mužstvo jako sraz invalidů. I přes tyto komplikace jsme byli nadále lepším týmem, ale svoje gólové šance jsme nedokázali proměnit. Domácí měli několik rohů a střel, které šly mimo naší bránu, ale vyložené šance si nevytvořili. Zápas skončil remízou 1:1. Dnes jsme díky velké smůle určitě dva body ztratili.

​Hráči zaslouží pochvalu, že i přes zdravotní komplikace bojovali a snažili se zápas rozhodnout. Škoda, že jsme neměli více hráčů na střídání.

​Příští kolo hrajeme poprvé letos doma s celkem Třebenice "B"

 

13.-kolo-jaro-2018.jpg

 

výsledky soupeřů:

Trnava - Hodov 3:2(0:0)

Ocmanice - Rouchovany 0:​12(0:5)

Třebenice "B" - Svatoslav 8:1(5:1)

oddelovac-podzim-2017.gif

12. kolo 8.4.2018 v 15:30 hřiště Hodov

(mistrovské utkání)

Sokol Hodov - SK Slavice 3:3(2:1)

branky:  3´Zahrádka Vojtěch, 15´Valenta Michal, 74´Syrový Bořek - 28´Dokulil Jakub, 57´Dokulil Jakub, 80´Dokulil Jakub(PK)

žk: 73´Trojan Dušan

sestava: Kříž P. - Janoušek T., Trojan D., Tomek L., Jonáš P. - Němec T., Fogaš M.(C), Dvořák J., Tomek Š. - Zima P., Dokulil J. /Bede P.,  Linhart J., Němec L.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Hrálo se na dosti těžkém terénu a za silného větru. Než jsme se stačili rozkoukat, přišla hrubá chyba naší obrany a domácí útočník sám na brankaře proměnil, 1:0. V 15. minutě nastřelil při odkopu Dušan Trojan našeho hráče Tomáše Janouška  a domácí situaci dva na jednoho dokázali vyřešit, 2:0. Po těchto dvou brankách, které jsme domácím sami nabídli, jsme se nesložili a dál hráli svoji hru. Ve 28. minutě snížil Kuba Dokulil hlavou z rohu na 2:1. Nadále jsme se tlačili do šancí a snažili se vyrovnat. Asi v 35. minutě stáhl domácí brankař Lukáše Tomka ve velkém vápně, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. 

​Ve druhém poločase jsme hráli opět aktivně. V 57. minutě vysunul Štěpán Tomek dopředu Kuby Dokulila. Ten přesprintoval domácího hráče a následně obešel dva obránce i s brankařem a zasunul do prázdné brány, 2:2. Poté přišel opět penaltový zákrok, když domácí hráč "koňarem" složil Jirku Dvořáka, rozhodčí opět nic. V 74. minutě zahrávali hráči Hodova přímý kop na hranici velkého vápna a tečovaný míč propadl do brány, 3:2. V 79. minutě nastoupil místo Petra Zimy do útoku Laďa Němec a hru výrazně oživil.  V 80. minutě vysunul přihrávkou mezi obránci Kuby Dokulila do šance, ten byl ve vápně sražen a následnou penaltu pak sám proměnil, 3:3. V 88. minutě se dostal ke střele Milan Fogaš, ale domácí brankař byl pozorný a střelu vyrazil. Na druhé straně trefili domácí v 89. minutě břevno. Zápas skončil remízou 3:3.

​Vzhledem k průběhu zápasu musíme být s remízou spokojeni. Nebýt zbytečných hrubých chyb na začátku utkání mohlo se ze zápasu vytěžit víc.

​Všichni hráči zaslouží pochvalu, že i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a bojovali.

​Příští kolo hrajeme opět venku  a to s celkem Pyšel "B".

12.-kolo-jaro-2018.jpg

výsledky soupeřů:

Třebenice "B" - Rouchovany 0:6(0:2)

Trnava - Ocmanice 2:​2(0.1)

Svatoslav - Pyšel "B" 2:4(1:1)

oddelovac-podzim-2017.gif