horní řada zleva: Trojan Dušan, Hort Jaromír(trenér), Chromý Martin, Svoboda Martin, Uhlíř Jiří, Tomek Lukáš, Heralecký Lukáš, Kutina Ondřej, Němec Ladislav, Kopeček Petr

dolní řada zleva: Fogaš Milan, Jelínek Pavel II., Kříž Pavel, Janoušek Tomáš, Jelínek Pavel I., Tomek Štěpán, Holý Petr

chybějící hráči: Cícha Radek, Daňhel Jaroslav, Fekiač Zdeněk, Křivánek Filip, Linhart Jiří, Novotný Jiří, Vlčan Miroslav, Vlčan Zdeněk, Zima Petr

21. kolo 12.6.2016 v 10:15 hřiště Jakubov

Družstevník Jakubov "B" - SK Slavice 0:0(0:0)

sestava: Kříž - Tomek L., Němec L., Chromý., Jelínek P. II. - Němec T., Trojan, Zima, Tomek Š. - Jelínek P. I., Svoboda(C)

náhradníci: Holý, Linhart

rozhodčí: Vrzal Vlastimil

komentář:

Jak naznačuje sestava, opět nebyl náš tým kompletní. U této věci je zarážející, že by si mohli zahrát ti hráči, kteří toho během jarní části moc nenahráli, ale bohužel se ani nedostaví.  Od začátku utkání se hrál pohodový fotbal bez velkých šancí. Domácí se snažili tvořit hru a my čekali na rychlé protiútoky. Na obou stranách však chybělo přesné zakončení.  My jsme sice měli nějaké střelecké  možnosti , ale branku jsme netrefili. Naše velká příležitost  přišla ve 26.min. to vystřelil M. Chromý  a jeho střela vypadla brankáři z rukou, dorážející P. Jelínek ovšem zaváhal a střelu mu zablokoval domácí obránce. Tak se šlo na poločas za bezbrankového  stavu. Domácí po změně stran vystřídali 4 hráče a obraz hry se změnil. Zatlačili naše obranu hluboko na vlastní polovinu, ale i jim střelba nevycházela.  V 72.min se dostal do rychlého brejku Š Tomek a byl podražen ve velkém čtverci brankářem, ale píšťalka rozhodčího Vrzala zůstala němá. Hned z protiútoku měli domácí velkou šanci, ale P. Kříž  skvělým zákrokem zachránil naší branku od pohromy. Zápas se dohrál tak jak začal tedy v poklidném tempu.  Náš tým hlavně v I. poločase odehrál velmi dobrý zápas. Po změně stran nám došel dech a domácí měli chvílemi velký tlak. P. Kříž před zápasem řekl, dnes  to vzadu  vidím na nulu a svoje předsevzetí zcela splnil, byl v tomto utkání velkou oporou.                                                                                         P.H.21.-kolo-jaro-2016.jpg

Výsledky soupeřů:

Blatnice "B" - Domamil 4:7(2:5)

Rokytnice "B" - Štěměchy 6:2(3:1)

20. kolo 4.6.2016 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - 1.SK Rokytnice n.R. "B" 0:1(0:1)

branka:  43´Veleba Jiří

sestava: Holý - Tomek L., Němec L.(C), Chromý, Kopeček - Jelínek P. II., Fogaš, Daňhel, Tomek Š. - Bláha, Zima

střídání:

23´Jelínek P. I. - Bláha(zranění)

59´ Něměc T. - Kopeček

náhradníci: Jelínek p. I., Němec T., Vlčan Z.

rozhodčí: Nováček Ivo

komentář:

Poslední utkání na vlastním hřišti jsme přivítali B mužstvo Rokytnice.  Jak ukazuje sestava opět náš tým nebyl kompletní.  Od úvodního hvizdu třetiligového rozhodčího Nováčka  se hrálo mezi šestnáctkami.  Hosté byli fotbalovější a s přibývajícím časem získali územní převahu. Naši branku ohrozili pouze z přímých kopů, které brankář Holý zneškodnil. V 25. min. po chybě brankáře hostů jsme měli dobrou šanci, která však zůstala nevyužita. V 36. min. se dostal sám před našeho brankáře hostující útočník, ale ani zde branka nepadla. Vyloženou šanci vyrazil Holý na rohový kop. Již to vypadalo, že poločas skončí remízou, ale nestalo se tak. Běžela 43. min. a po rychlém brejku hosté vsítili branku 0:1.  Ve II. poločase trenér Hort pozměnil sestavu  tím, že někteří hráči změnili svůj post a přišlo zlepšení. Hru jsme vyrovnali, ale chybělo nám zakončení. Ani hosté již nebyli tolik aktivní a tak se hrálo po většinu času mezi šestnáctkami bez ohrožení branky  Naše střelecké trápení tedy pokračuje. Musíme však přiznat, že si hosté z Rokytnice zasloužili vyhrát, protože u nich byla větší fotbalová kvalita. Naše mužstvo se snažilo, ale to bylo málo.                                                                                                                                                               P.H.

Štěměchy - Blatnice "B" 8:1(3:0)

Police - Jakubov "B" 2:4(0:2)

19. kolo 28.5.2016 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Štěměchy "B" 1:1(1:0)

branky:  40´Zima Petr - 75´Bobek Lukáš

žk: Fogaš, Jelínek P. I.

sestava: Linhart - Vlčan Z., Němec L., Tomek L., Kopeček - Bláha, Fogaš, Zima, Tomek Š. - Jelínek P. I., Svoboda(C)

střídání:

76´Němec T. - Němec L.(zranění)

náhradníci: Němec T.

rozhodčí: Vala Vladimír

komentář:

Opět jsme měli problém se sestavou na tento zápas. Sešlo se nás dvanáct hráčů.

V první půlce byla hra vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Hosté nastřelili břevno naší brány. Ve 40. minutě se nám podařilo protlačit míč do sítě Štěměch, když autorem gólu byl Petr Zíma, 1:0.

Ve druhé půlce začali postupně přebírat iniciativu hosté a v 75. minutě se jím podařilo vyrovnat, když jejich hráč prošel středem hřiště a zakončil k levé tyči naší brány, 1:1. Nadále byly hosté aktivnější, ale nám se podařilo další akce hostů ubránit, jednou i díky břevnu naší brány. Z rychlého protiútoku na konci zápasu mohl zvrátit výsledek na naší stranu Petr Zima, ale hostující brankař jeho akci včasným vyběhnutím zlikvidoval.

Zápas tak skončil remízou 1:1. Naši dosti neúplnou sestavu je dnes potřeba pochválit hlavně za bojovnost, s kterou zápas odehráli. Po konci zápasu nám předseda OFS pan Radek Zima předal pohár za první místo v letošním ročníku IV. třídy sk.B.

Příští kolo hrajeme opět na domácím hřišti s celkem Rokytnice "B".

Rokytnice n.R. "B" - Police 3:3(2:1)

Jakubov "B" - Domamil 2:3(1:2)

18. kolo 21.5.2016 v 16:30 hřiště Police

FC Police - SK Slavice 5:0(2:0)

branky:  18´Doležal Ondřej, 21´Doležal Ondřej, 49´Michal Karel, 87´Karásek Tomáš, 89´ Michal Karel

žk: Janoušek

sestava: Kříž - Janoušek, Svoboda(C), Tomek L., Kopeček - Němec L., Trojan, Jelínek P. II., Vlčan Z. - Zima

rozhodčí: Ján Jiří

komentář:

V tomto utkání jsme nastoupili pouze v deseti lidech a to ještě dva dlouhodobě nehrají. Sešlo se více okolností - zranění, práce atd. Jen ze základní sestavy chyběli Chromý, Fogaš, Uhlíř, Cícha, Tomek Š., Němec,  atd. Poločas byl 2:0.

Na začátku druhé půle jsme dostali třetí branku a další dvě v samém závěru zápasu.

Dnešní zápas nemá cenu hodnotit, jen lze poděkovat hráčům, kteří zápas odehráli.

Příští zápas hrajeme doma s celkem Štěměch.

Domamil - Rokytnice n.R. "B"  4:1(1:0)

Blatnice "B" - Jakubov "B" 0:8(0:5)

17. kolo 14.5.2016 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Sokol Domamil 2:2(0:2)

branky:  80´Tomek Lukáš, 88´Tomek Lukáš - 4´Vyskot Tomáš, 42´Soukup Zdeněk

žk: Zima

sestava: Trojan - Tomek L., Němec(C), Jelínek P. II., Kopeček - Kutina, Fogaš, Chromý, Tomek Š. - Daňhel, Zima

střídání:

59´Bláha - Tomek Š.

náhradníci: Bláha

rozhodčí: Syrový Ondřej

komentář:

Zápas jsme začali aktivně a po několika našich zmařených šancích nás hosté zmrazili, když z rychlého protiútoku skórovali, 0:1. Skoro celý první poločas jsme odehráli na polovině soupeře a vytvářeli si brankové příležitosti, nastřelili i břevno, ale nedokázali jsme dostat míč do sítě hostů. Na konci poločasu při ojedinělé návštěvě hráčů Domamile na naší polovině, došlo k nedorozumění našich obránců s naším brankařem, které využil hostující útočník a pohodlně zakončil, 0:2. V samém závěru poločasu neproměnil Ladislav Němec pokutový kop, po faulu na Daňhela, když nastřelil tyč.

Ve druhé půlce jsme se snažili i nadále o aktivní hru, hosté se ale stáhli a hráli na udržení výsledku. Dlouho se nám nedařilo obranu soupeře překonat. Ke konci zápasu se vysunul na hrot náš levý obránce Lukáš Tomek a v 80. minutě se po nákupu do vápna poprvé prosadil, 1:2. V 88. minutě si zaběhl na přetažený centr a podél brankaře zasunul míč do brány, 2:2.

Dnešní zápas jsme nehráli špatně, ale opět jsme nedokázali proměnit i ty největší šance. Velmi pozitivní je, že jsme zápas nevzdali a bojovali až do konce a získali potřebný bod. Tento bod nám už čtyři zápasy před koncem soutěže stačí na vítězství v naší skupině.

Příští kolo zajíždíme do Police

Police - Štěměchy 1:1(0:1)

Rokytnice n.R. "B" - Blatnice "B" 4:2(2:1)

16. kolo 8.5.2016 v 16:30 hřiště Blatnice

SK Blatnice "B" - SK

Slavice 1:1(0:1)

branky:  81´ Trnka Milan - 7´Zima Petr

sestava: Kříž - Jelínek P. II., Němec, Tomek L., Kopeček  - Uhlíř, Fogaš, Cícha, Tomek Š. - Zima, Svoboda(C)

střídání:

59´Kutina - Uhlíř

66´Fekiač - Tomek Štěpán

84´ Janoušek - Kopeček

náhradníci: Kutina, Fekiač, Janoušek

rozhodčí: Nováček Ivo