horní řada zleva: Fuchs Kevin, Vlčan Zdeněk, Cícha Radek, Trojan Dušan, Chromý Martin, Němec Ladislav, Svoboda Martin, Hort Jaromír(trenér)

dolní řada zleva: Tomek Štěpán, Heralecký Lukáš, Janoušek Tomáš, Jelínek Pavel I., Kříž Pavel, Fekiač Zdeněk, Fogaš Milan, Jelínek Pavel II.

chybějící hráči: Kopeček Petr, Kratochvíl Jakub, Křivánek Filip, Linhart Jiří, Murár David, Pelánek Leoš, Radkovský Roman, Ruibar David, Seifert Jan, Vlčan Miroslav

6. kolo nadstavby 14.6.2015 v 16:30 hřiště Trnava

FK Rudíkov/Trnava "B" - SK Slavice 3:0(2:0)

žk: Křivánek

sestava: Trojan - Janoušek, Němec, Jelínek P. II., Kopeček -Vlčan Z., Chromý, Křivánek, Tomek Š. - Fekiač, Svoboda(C)

střídání:

55´Jelínek P. I. - Fekiač

náhradníci: Jelínek P. I., Holý

rozhodčí: Vídenský Bohumil

komentář:

Za úmorného vedra nastoupil náš celek oslaben o několik hráčů. V brance chyběl P. Kříž, dále nebyl zraněný R. Cícha a z pracovních důvodů M. Fogaš.  Úvod zápasu patřil nám. Nejprve ohrozil brankáře domácích Š. Tomek, ale jeho střelu kryl. V dalším průběhu  I . poločasu jsme si vytvořili šance, ale opět se ukázala naše velká slabina a to je vstřelit branku.  Nejprve ve 12.min. postupoval sám na brankáře Š.Tomek, ale ten jeho střelu vyrazil, ve 23.min. postupoval taky sám M.Svoboda, ale i ten branku nedal a jeho střela šla asi 1 m od levé tyče domácí branky. Domácí měli v úvodu jedinou šanci a to po rohovém kopu, když náš hráč F.Křivánek špatně odkopl balon a ten jen těsně minul naši branku.  Jenže domácí využili další rohový kop ve 33.min. když se trefil k tyči Malec. To nebylo do poločasu vše. Běžela 43.min. a po našem nedůrazném bránění domácí zvýšili na 2:0. Fotbal se hraje na branky a ne na šance, to domácí byli efektivnější. Hned po změně stran měl další tutovku Fekiač, ale stále stejná písnička – nedal. Nedáš – dostaneš, tento slogan ukázal opět svoji pravdivost, z rychlého útoku domácí vstřelili třetí branku. Potom se již hrálo většinou mezi šestnáctkami. Naše snaha o vstřelení branky byla marná. V samotném závěru nastřelili domácí ještě levou tyč branky, kterou v tomto zápase strážil D.Trojan a za obdržené branky nemůže. Měl v zápase několik dobrých zásahů a byl určitě oporou našeho celku. Výsledek ukazuje jednoznačný průběh zápasu, ale na hřišti tomu tak nebylo. Jen naše nemohoucnost vstřelit branku rozhodla o celkem jasném brankovém poměru. Co je platná pěkná hra, když nedáte šanci. A těch šanci bylo docela dost, hlavně byly 100%.

5. kolo nadstavby 7.6.2015 v 16:30 hřiště Březník

TJ Sokol Březník "B" - SK Slavice 2:3(1:0)

branka:  55´Vlčan Zdeněk, 85´Svoboda Martin, 90´Svoboda Martin

žk: Křivánek, Svoboda

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Svoboda(C), Kopeček -Vlčan Z., Cícha, Křivánek, Trojan - Fekiač, Tomek Š.

střídání:

58´Jelínek P. II. - Fekiač

náhradníci: Jelínek P. II.

rozhodčí: ...

komentář:

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení, když zapomenutý hráč ve velkém vápně tvrdou střelou k tyči otevřel skóre, 1:0. Domácí měli ještě jednu velikou příležitost, kdy nedokázali dotlačit míč do brány, který se pohyboval na brankové čáře. Naše náznaky šancí se rodily zejména z protiútoků, ale všechny naše pokusy končily mimo bránu.

Druhý poločas se z počátku odehrával ve stejném duchu jako první. V 55. minutě se nám podařilo po nenápadné akci vyrovnat. Zdeněk Vlčan dostal pěknou přihrávku mezi obránce a následnou střelou obstřelil brankaře domácích, 1:1.  Již za 2. minuty dokázali domácí opět strhnout vedení na svoji stranu, když po pěkné kombinaci zakončovali do prázdné brány, 2:1. V 58. minutě nastoupil na hřiště střídající Pavel Jelínek II., který velmi oživil hru svým aktivním napadáním a rozehrávkou. Od této doby se hra vyrovnala a postupně jsme začali být lepším týmem. V 85. minutě jsme zachytili špatný odkop domácích a Martin Svoboda asi z 30 metrů přeloboval brankaře Březníku, 2:2. V 90. minutě zahrával Pavel Jelínek II. přímý kop, Radek Cícha hlavou posunul na druhou tyč a Martin Svoboda zakončoval z bezprostřední blízkosti pod "víko", 2:3.

Dnešní zápas se hrál v úmorném vedru a všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Příští kolo je poslední v sezóně a hrajeme ho v Trnavě.

žk: Svoboda

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Kopeček - Fogaš, Cícha, Křivánek, Tomek Š. - Fekiač, Svoboda(C)

střídání:

59´Jelínek P. I. - Fekiač

náhradníci: Jelínek P. I., Seifert

rozhodčí: Syrový Ondřej

komentář:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hrozili zejména z protiútoků. Ve 12. minutě dostal ideální přihrávku Martin Svoboda, posunul na Zdeňka Fekiače a ten uklidil míč do sítě, 1:0. Za chvíli na to se opakovala podobná situace, kdy utekl po pravé straně Martin Svoboda a nahrál zcela osamocenému Fekiačovi, který však nedokázal zkrotit míč. Hosté se snažili o kombinaci, ale jejich akce končily před naším velkým vápnem. Měli jsme ještě další příležitosti, kdy střelu Radka Cíchy vytáhl hostující brankař nad bránu a křížná střela Martina Svobody těsně minula tyč. A tak udeřili hosté, kdy po závaru před naší bránou a nepodařeném odkopu naší obrany, vymetl útočník hostů pravou šibenici, 1:1.

Do druhé půle nastoupili hosté aktivněji a byli lepším týmem. Dočkali se zasloužené odměny, kdy v 53. minutě po rohovém kopu, vstřelili svoji druhou branku, 1:2. I poté hráli hosté aktivně a nám se naše hra nedařila, až ke konci zápasu jsme ohrozili branku Kralic po hlavičce Radka Cíchy, která šla nad bránu. Zápas tak skončil naší těsnou prohrou 1:2.

Příští zápas zajíždíme do Březníku.

OFS Třebíč

Domamil - Rudíkov/Trnava "B" 1:1

Přibyslavice "B" - Březník "B" 3:1

Obrazek

3. kolo nadstavby 24.5.2015 v 15:00 hřiště Slavice

SK Slavice - FK Rudíkov/Trnava "B" 1:4(0:1)

branka:  88´Fogaš Milan

žk: Trojan

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Kopeček - Vlčan Z., Cícha(C), Fogaš, Trojan - Fekiač, Tomek Š.

střídání:

52´Seifert - Chromý

66´Fuchs - Vlčan Z.

73´Jelínek P. I. - Fekiač

náhradníci: Seifert, Fuchs, Jelínek P. I.

rozhodčí: Vévoda Jiří

komentář:

První poločas jsme kopali osm rohových kopů a měli asi sedm brankových příležitostí, z toho nejméně tři vyložené - nedali jsme nic. Hosté měli dvě šance a jednu dokázali proměnit, 0:1.

Na začátku druhé půle jsme měli ještě dvě šance, které jsme opět neproměnili. V 52. minutě musel odstoupit pro křeče Martin Chromý a naše hra se rozpadla. Hosté začali být aktivnější, nastřelili tyč a poté nám v rozmezí osmi minut ukázali, jak se střílí góly. Postupně jsme obdrželi tři branky, 0:4. Až v závěru korigoval výsledek Milan Fogaš, 1:4.

Nedaří se nám ani z těch nejvyloženějších šancí vstřelit branku, proto nemůžeme pomýšlet na body.

Příští kolo hrajeme doma s mužstvem Kralic.

OFS Třebíč

Březník "B" - Domamil 0:2

Kralice - Přibyslavice "B" 1:2

Obrazek

2. kolo nadstavby 17.5.2015 v 15:00 hřiště Slavice

SK Slavice - TJ Sokol Březník "B" 0:0

sestava: Kříž - Trojan, Němec, Chromý, Kopeček - Vlčan Z., Cícha, Fogaš, Tomek Š. - Fekiač, Svoboda(C)

střídání:

45´Pelánek - Vlčan Z.

56´Jelínek P. I. - Fekiač

76´Vlčan M. - Tomek Š.