Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaro 2014 - muži

22. 4. 2014

sestava-jaro-2014-web-aaa.jpg

horní řada zleva: Hort Jaromír(trenér), Seifert Jan, Kopeček Petr, Tomek Lukáš, Linhart Jiří, Trojan Dušan, Němec Ladislav, Murár David, Svoboda Martin

dolní řada zleva: Janoušek Tomáš, Vlčan Miroslav, Kašiar Dominik, Vlčan Zdeněk, Jelínek Pavel, Fogaš Milan, Ruibar David

ležící: Holý Petr

chybějící hráči: Cícha Radek, Fekiač Zdeněk, Heralecký Lukáš, Kříž Pavel

muzi-podzim-2011-odd.gif

11. kolo 14.6.2014 v 16:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - SK Blatnice "B" 4:0(2:0)

branky:  12´Ruibar David, 24´Linhart Jiří, 52´vlastní branka, 81´Jelínek Pavel

žk: Vlčan Z.

sestava: Holý - Vlčan M., Němec, Linhart, Tomek L. - Vlčan Z., Trojan, Svoboda(C), Kašiar - Fogaš, Ruibar

střídání:

63´Jelínek - Vlčan Z.

70´Kopeček - Vlčan M.

80´Murár - Fogaš

náhradníci: Jelínek, Kopeček, Murár

rozhodčí: Vrtal

komentář:

Závěrečné utkání fotbalového roku 2013-2014 zvládli domácí bez problémů. Úvod utkání však patřil hostům, jejich převaha však byla platonická a naší branku neohrozili. V naší sestavě stále chyběl brankář Kříž, dále Heralecký, Cícha a zraněný Seifert. Ve 12. min. poprvé udeřilo. Po našem rohovém kopu se míč odrazil k D.Ruibarovi a ten tvrdou střelou otevřel účet utkání 1:0. Branka přece jenom naše mužstvo uklidnila a ve 24. min. přinesla další změnu na ukazateli skóre. J.Linhart využil vyběhnutého brankáře hostů a utěšenou střelou zvýšil na 2:0. Hosté zahrozili pouze jednou a to ve 27. min. kdy zahrávali přímý kop, ale střelu pod břevno brankář Holý vyrazil na rohový kop. V I. poločase jsme měli další brankové příležitosti, ale změna stavu se již nekonala. Hlavně Fogaš měl dvakrát na kopačkách tutovky, ale zklamal, no stále tam chybí trochu více klidu.
Do II.poločasu jsme nastoupili s cílem přidat alespoň branku a tím definitivně zlomit odpor hostů. Tu třetí branku si dali nakonec hosté sami, tak dlouho si hráli před velkým čtvercem až stopér Blatnice překonal svého brankáře. I za toho stavu se hosté snažili dát alespoň čestný gól, ale to se jim díky naší obraně nepodařilo. V 81. min. zvýšil na konečný stav 4:0 P.Jelínek svoji první brankou v dresu Slavic. Zasloužené vítězství, když soupeř zlobil hlavně v úvodu utkání. Opět se projevila naše bolest a to je proměňování vyložených brankových možností.                       
P. Holý

tabulka-po-sezone-2013---2014.jpg

výsledky soupeřů:

Domamil - Nové Syrovice "B" 0:2(0:1)

Štěměchy - Heraltice  1:5(1:2)

Police - Třebelovice "B" 3:1(3:0)

http://www.ofs-trebic.cz/

 muzi-podzim-2011-odd.gif

10. kolo 8.6.2014 v 16:30 hřiště Heraltice

(mistrovské utkání)

Sokol Heraltice - SK Slavice 4:4(1:4)

branka:  14´Heralecký Lukáš, 16´Fogaš Milan, 36´Heralecký Lukáš, 45´Ruibar David

žk: Heralecký Lu., Linhart, Seifert, Janoušek, Fogaš

sestava: Trojan - Janoušek, Němec, Linhart, Tomek L. - Seifert, Ruibar, Svoboda(C), Fekiač - Heralecký Lu., Fogaš

střídání:

45´Jelínek - Fekiač

náhradníci: Jelínek

rozhodčí: Ošmera

komentář:

Domácí nastoupili k utkání vlažně a než se stačili vzpamatovat, prohrávali o dvě branky. V 14. minutě se probil domácí obranou Lukáš Heralecký a ranou pod břevno z hranice malého vápna, nedal domácímu brankaři šanci ,0:1. V 16. minutě po krásné kombinaci Heraleckého s Fogašem, zvyšoval posledně jmenovaný na 2:0. Až po této brance se domácí probudili a zatlačili nás do defenzivy. Po jejich pěkné akci na jeden dotek snížili na 1:2. Asi ve 30. minutě nařídil rozhodčí velmi přísnou penaltu po domnělé ruce našeho obránce. Hráč domácích však vůbec netrefil branku. Hráči Heraltic nás dále tlačili, ale branky jsme dávali my. Z rychlého úniku se prosadil opět Heralecký, 1:3 a po rohovém kopu hlavou David Ruibar, 1:4

Ve druhém poločase jsme se stáhli do hluboké obrany. V 52. minutě, unikl po naší levé straně domácí útočník a přízemní centr do malého vápna dorazil jeho spoluhráč do brány 2:4. Obrázek hry byl stále stejný, domácí nás tlačili a nám docházely síly. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání a v úmorném vedru nám chyběla voda, protože vyhlášená heraltická voda byla tentokrát dosti žlutá. Domácím se podařilo do konce zápasu vyrovnat, když se trefili v 76. minutě střelou z velkého vápna a v 79. minutě po odraženém míči v naší šestnáctce. Zápas tak skončil remízou 4:4.

Dnes jsme podali na těžkém terénu a v úmorném vedru bojovný výkon.

Příští kolo je poslední v této sezóně. Hrajeme v sobotu na domácím hřišti s celkem Blatnice "B".

 

 tabulka-16.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Police - Jakubov "B" 5:2(4:0)

Blatnice "B" - Domamil  2:2(1:0)

Třebelovice "B" - Nové Syrovice "B" 2:3(0:3)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif

18. kolo

Volný los

tabulka-18.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Nové Syrovice "B" - Blatnice "B" 3:0(1:0)

Domamil - Heraltice  0:1(0:1)

Štěměchy - Police 1:2(0:1)

Třebelovice "B" - Jakubov "B" 1:5(0:1)

http://www.ofs-trebic.cz/ 

muzi-podzim-2011-odd.gif

17. kolo 25.5.2014 v 16:30 hřiště Police

(mistrovské utkání)

FC Police - SK Slavice 3:1(2:0)

branka:  76´Svoboda Martin

žk: Svoboda, Němec, Kašiar

sestava: Trojan - Janoušek, Němec, Linhart, Tomek L. - Vlčan Z., Vlčan M., Cícha, Seifert - Svoboda(C), Fogaš

střídání:

57´Kašiar - Seifert

71´Jelínek - Janoušek

náhradníci: Seifert, Jelínek, Fekiač, Kopeček

rozhodčí: Jedlička

komentář:

Hned v první minutě zápasu se nepovedená střela hráče domácích dostala na jeho spoluhráče, který stal za naší obranou a ten otevřel skóre, 1:0. Pak přišel festival našich neproměněných šancí a vše vyvrcholilo naším pokutovým kopem, který Svobodovi domácí brankař zlikvidoval. I nadále jsme byli v náporu. Branka ovšem padla na druhé straně, když naše obrana byla nedůsledná v boji o míč ve velkém vápně, 2:0.

Ve druhé půlce se domácí soustředili na obranu a naše snaha o vstřelení branky vycházela naprázdno. Opět jsme nedokázali proměnit několik šancí a domácí hrozili z rychlých protiútoků. V 75. minutě se také domácím, po rychlé akci, podařilo zvýšit na 3:0. Hned vzápětí se prosadil Martin Svoboda, když obhodil domácího brankaře, 3:1. Po této brance jsme vrhli vše do útoku, ale naše snaha vyzněla naprázdno.

V dnešním zápase jsme nepodali špatný výkon, ale sráželo nás tragické neproměňovaní i těch nejvyloženějších šancí. Tímto jsme darovali vítězství domácím.

Příští týden máme volno a za čtrnáct dní zajíždíme do Heraltic.

tabulka-17.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Jakubov "B" - Štěměchy 5:2(1:2)

Heraltice - Nové Syrovice "B"  2:2(1:0)

Blatnice "B" - Třebelovice "B" 2:3(1:1)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif

16. kolo 18.5.2014 v 16:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - TJ Družstevník Jakubov "B" 5:2(2:0)

branky:  20´Heralecký Lukáš, 35´Heralecký Lukáš, 54´Heralecký Lukáš, 62´Heralecký Lukáš, 73´Cícha Radek

žk: Heralecký, Ruibar

sestava: Trojan - Vlčan M., Němec, Linhart, Tomek L. - Vlčan Z., Cícha, Svoboda(C), Seifert - Heralecký Lu., Fogaš

střídání:

60´Ruibar - Seifert

70´Jelínek - Heralecký Lu.

79´Kašiar - Vlčan M.

náhradníci: Ruibar, Jelínek, Kašiar

rozhodčí: Ján

komentář:

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v 9. minutě šel Lukáš Heralecký sám na branku, jeho střelu ale dokázal hostující brankař vyrazit na roh. Ve 20. minutě se ale už Heralecký nemýlil, když z úniku poslal míč ke vzdálenější tyči, 1:0. Chvíli po této brance byl Heralecký faulován ve velkém vápně. Martin Svoboda z pokutového kopu, ale jen orazítkoval břevno. Ve 35. minutě opět utekl z levé strany Lukáš Heralecký a nekompromisní ranou prostřelil brankaře, 2:0. Další šanci měl Cícha, který nastřelil břevno. Hosté drželi místy míč, ale hrozili jen střelami z dálky, které míjeli naší bránu.

Ve druhém poločase hosté přidali a ze svojí snahy vytěžili branku, když nepovedený centr z pravé strany zapadl do naší brány, 2:1. Následný tlak hostů otupil opět Heralecký, který po samostatném úniku nezaváhal, 3:1. V 62. minutě vystřelil z poza velkého vápna technickou střelu Lukáš Heralecký a míč zapadl do brány, 4:1. V 73. minutě utekl z pravé strany Fogaš, naservíroval míč Cíchovi a ten uklidil míč do brány, 5:1. Po naší ztrátě míče na velkém vápně hostí a rychlém úniku, prostřelil útočník hostů brankaře Trojana na bližší tyč, 5:2. Zápas tak skončil naší výhrou 5:2.

V dnešním zápase jsme podali velmi dobrý výkon, obrana hrála soustředěně a spolehlivě, záloha dokázala podržet a rozehrát míč a  útočníci Lukáš Heralecký a létající Milan Fogaš dělali hostům velké problémy.

Příští kolo zajíždíme do Police.

tabulka-16.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Blatnice "B" - Heraltice 0:1(0:1)

Domamil - Police  0:0(0:0)

Třebelovice "B" - Štěměchy 2:0(2:0)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif.

15. kolo 10.5.2014 v 16:30 hřiště Štěměchy

(mistrovské utkání)

TJ Štěměchy - SK Slavice 2:4(2:1)

branky:  25´Heralecký Lukáš, 51´Svoboda Martin, 67´Heralecký Lukáš, 79´Fogaš Milan

žk: Fogaš, Heralecký

sestava: Kříž - Trojan, Němec, Linhart, Kašiar - Vlčan Z., Svoboda(C), Cícha, Fogaš - Heralecký Lu., Ruibar

střídání:

55´Seifert - Vlčan Z.

78´Jelínek - Heralecký Lu.

82´Fekiač - Ruibar

náhradníci: Sifert, Jelínek, Fekiač, Kopeček

rozhodčí: Klíma

komentář:

Ze začátku zápasu jsme nebyli příliš aktivní a domácí měli územní převahu. Hráči Štěměch ze svojí snahy vytěžili také první branku, když se po naší pravé straně uvolnil domácí útočník a křížnou střelou otevřel skóre, 1:0. Hra se začala postupně vyrovnávat a asi v 25. minutě se individuálně prosadil Lukáš Heralecký, když obešel postupně tři protihráče a z levé strany prostřelil domácího brankaře, 1:1. Asi v 35. minutě jsme nepohlídali přímý kop domácích a ti se přesnou hlavičkou znovu ujali vedení, 2:1.

Ve druhé polovině zápasu jsme zvýšili svoje úsilí a postupně jsme přebrali iniciativu. Asi v 51. minutě utekl po pravé straně Martin Svoboda a tvrdou, křížnou střelou zavěsil do vzdálenějšího rohu domácí brány, 2:2. Běžela 67. minuta a Lukáš Heralecký dostal ideální přihrávku mezi obránce a sám před brankařem nezaváhal, 2:3. V 79. minutě se kopal rohový kop, na hlavičku si naběhl David Ruibar, trefil břevno, míč se odrazil k volnému Fogašovi a ten donesl míč nejcitlivější části mužského těla do brány, 2:4. Domácí zahrozili ke konci zápasu velmi povedenou střelu z přímého kopu, která směřovala do pravého rohu naší brány. Pavel Kříž ji ale bravurně vyrazil.

V tomto zápase jsme po vlažnějším začátku podali ,zejména ve druhém poločase, velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.

Příští kolo hrajeme doma s celkem Jakubov "B".

    tabulka-15.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Jakubov "B" - Domamil 0:0(0:0)

Police - Nové Syrovice "B" 2:4(0:1)

Heraltice - Třebelovice "B" 5:1(1:0)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif

14. kolo 3.5.2014 v 16:30 hřiště Třebelovice

(mistrovské utkání)

TJ Třebelovie "B"- SK Slavice 8:2(5:1)

branky:  33´Svoboda Martin, 90´Svoboda Martin(PK)

sestava: Kříž - Janoušek(Vlčan Z.), Němec, Linhart, Kopeček - Trojan, Cícha, Vlčan M., Ruibar(Jelínek) - Svoboda(C), Heralecký Lu.

střídání:

20´Vlčan Z. - Janoušek

45´Jelínek - Ruibar

náhradníci: Vlčan Z., Jelínek

rozhodčí: Vídeňský

komentář:

Domácí byli od začátku lepším týmem a už v 17. minutě to bylo, po našich hrubých chybách 3:0. Asi ve 33. minutě se uvolnil na velkém vápně Svoboda a uklidil míč k pravé tyči 3:1. Od této chvíle jsme se snažili se zápasem ještě něco udělat. K naší velké škodě neproměnil Lukáš Heralecký asi ve 40. minutě samostatný únik. Domácí prakticky z protiútoku zvýšili náskok na 4:1 a pak přidali ještě další branku a bylo definitivně rozhodnuto.

Ve druhém poločase domácí kontrolovali zápas a přidávali další branky. Až v úplném závěru byl ve vápně stažen Martin Svoboda a nařízený pokutový kop sám proměnil. Zápas tak skončil naší ostudnou porážkou 8:2.

Dnes jsme podali velmi špatný výkon ve všech řadách.

Příští kolo hrajeme s celkem Štěměchy.

tabulka-14.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Blatnice "B" - Police 1:0(1:0)

Nové Syrovice "B" - Jakubov "B" 9:1(1:0)

Domamil - Štěměchy 0:2(0:0)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif

13. kolo 27.4.2014 v 16:00 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Domamil 0:1(0:0)

sestava: Kříž - Janoušek(Tomek L.), Němec, Linhart, Kopeček - Ruibar, Trojan, Cícha, Seifert - Svoboda(C), Jelínek(Murár)

střídání:

45´Tomek L. - Janoušek

70´Murár - Jelínek

náhradníci: Tomek L., Murár, Fekiač

rozhodčí: Ján

komentář:

V první půli jsme pokračovali ve vlažném výkonu z minulého zápasu, hosté měli více ze hry, ale nedokázali si vytvořit žádné brankové příležitosti. Z naší strany stojí za zmínku jen střela Linharta z velkého vápna, která měla dobrý směr, ale malou razanci. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0

O poločase musel střídat Janoušek(pracovní povinnosti) a místo něho nastoupil Tomek L. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a zatlačili hosty na jejich polovinu, měli jsme několik povedených střel, ale chybělo trochu štěstíčka, aby se nějaká ujala. Hosté se u naší brány objevovali jen sporadicky. V 75. minutě ovšem přišla pro náš tým studená sprcha, když hosté po sérii autových vhazování, odcentrovali míč do velkého vápna a nekrytý Kovář otevřel skóre zápasu 0:1. I po této brance jsme byli nadále aktivní, ale hostující bránu se nám ohrozit nepodařilo. Zápas tak skončil naší porážkou 0:1. Hosté, vytěžili z minima maximum. Pokud nevstřelíme branku, nemůžeme myslet na body.

Příští zápas hrajeme v Třebelovicích.

tabulka-13.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Štěměchy - Nové Syrovice "B" 3:2(1:2)

Jakubov "B" - Blatnice "B" 3:0(0:0)

Police - Heraltice 1:4(1:2)

http://www.ofs-trebic.cz/

 muzi-podzim-2011-odd.gif

12. kolo 19.4.2014 v 16:00 hřiště Nové Syrovice

(mistrovské utkání)

SK Nové Syrovice "B"- SK Slavice 2:0(1:0)

žk: Vlčan Z., Linhart, Heralecký Lu.

sestava: Kříž - Ruibar, Němec, Linhart, Kopeček - Seifert, Trojan, Vlčan M.(Vlčan Z.), Fogaš - Svoboda(C), Heralecký Lu.

střídání:

65´Vlčan Z. - Vlčan M.

náhradníci: Vlčan Z.

rozhodčí: Pojezný

komentář:

K prvnímu utkání jarní části jsme zajížděli na soupeřovo hřiště. Jak je vidět ze sestavy chyběli někteří hráči. Zranění Jelínek, nemocný Křivánek, z pracovních důvodů chyběl Janoušek, omluvený Cícha a Tomek, který jel raději na výlet než nám pomoci v boji o pralesní body.

Od úvodního hvizdu rozhodčího Pojezného, mimo jiné podal dobrý výkon, byli domácí fotbalovější. V 7. min. měli první velkou brankovou příležitost, ale Pavel Kříž výborně zasáhl. Náš celek se snažil o rychlé brejky, ale chybělo finální zakončení. V dalším průběhu I. poločasu se hrálo sice více na naší polovině, ale bezchybný Kříž branku nepustil. Ke změně stavu došlo ve 23.min. kdy po fatální chybě Jirky Linharta se dostal před našeho brankáře domácí útočník Fiala, jeho první střelu náš brankář vyrazil, ale jeho dorážka skončila v naší síti. Naše možnost k vyrovnání přišla ve 33.min., když zahrával Heralecký přímý kop a jeho dorážku Svoboda neumístil do sítě. V 41. min. se dostal do vyložené šance Fogaš, ale centr Trojana umístil mimo branku. Po změně stran domácí trochu ustoupili od svoji hry, ale do žádné velké šance nás nepustili. V závěru sice přišel z naší strany tlak, ale bohužel bez úspěchu. V 88.min. po rychlém brejku domácí upravili stav na 2:0. Co k utkání. Domácí byli na tom herně lépe, ale je nutno dodat, že našemu týmu chybělo více nasazení a bojovnosti. Přísné měřítko snese jen pár hráčů, zato někteří jen zápas odchodili a vůbec přístup některých mě zaráží.                                                           Petr Holý

 Příští kolo hrajeme doma s celkem Domamil

tabulka-10.-kolo-jaro-2014.jpg

výsledky soupeřů:

Heraltice - Jakubov "B" 0:3(kontumace - neoprávněný start hráče)

Blatnice "B" - Štěměchy 1:1(0:0)

Třebelovice "B" - Domamil 4:0(3:0)

http://www.ofs-trebic.cz/

muzi-podzim-2011-odd.gif 

Přípravné utkání

12.4.2014 v 15:00, hřiště Smrk

 FC Smrk - SK Slavice 1:1(1:0)

branka: Linhart Jiří

muzi-podzim-2011-odd.gif

  Přípravné utkání

6.4.2014 v 10:15, hřiště Ocmanice

 SK Ocmanice - SK Slavice 2:4(1:1)

   branky: Kříž, Šťáva - Heralecký Lukáš 3, Ruibar David 

muzi-podzim-2011-odd.gif 

Přípravné utkání

23.3.2014 v 14:00, hřiště Slavice

 SK Slavice - SK Radkovice 3:2(1:1)

  branky: vlastní, Ruibar David, Heralecký Lukáš - Jelínek, Pekárek

muzi-podzim-2011-odd.gif

9. ROČNÍK MEMORIÁLU LADISLAVA VEŠKRNY A ROSTISLAVA DURDY

(v Horním Újezdě)

Horní Újezd - Slavice 3:2(1:0)

branky: Křivánek Filip, Svoboda Martin

Horní Újezd - Čáslavice 3:2(PK)

Slavice - Čáslavice 1:0(1:0)

branka: Svoboda Martin

V turnaji jsme se umístili na druhém místě, turnaje se účastnili tito hráči: Holý Petr, Janoušek Tomáš, Jelínek Pavel, Kašiar Dominik, Křivánek Filip, Kříž Pavel, Linhart Jiří, Murár David, Svoboda Martin, Trojan Dušan, Vlčan Miroslav, Vlčan Zdeněk