24. 3. 2012

6. kolo nadstavby 3.6.2012 v 16:30 hřiště Slavice

(mistrovské utkání)

SK Slavice - Sokol Třebenice "B" -  5:1(2:0)

branky: 6´Bednář P., 31´Heralecký Lukáš, 51´Heralecký Lukáš, 83´Heralecký Lukáš, 86´Svoboda Martin

žk: Cícha, Linhart

sestava: Holý - Vidlák, Němec, Chromý, Linhart - Trojan, Cícha, Bednář P., Fogaš - Svoboda, Heralecký Lu.

střídání:

53´Janoušek - Vidlák

65´Vlčan Z. - Trojan

72´Radkovský - Fogaš

náhradníci: Janoušek, Vlčan Z., Radkovský, Křivánek, Juránek

rozhodčí: Mitáš

komentář:

K poslednímu zápasu sezóny nastoupil náš tým s odhodláním udržet vítěznou sérii. Od úvodního hvizdu rozhodčího Mitáše se hrál vyrovnaný fotbal. Byli toho hosté , kteří vsítili první branku, ale pro ofsajd jim nebyla uznána. Naše branka vstřelená v 6.minutě Bednářem již platila, ten tvrdou střelou z 20m překvapil brankáře hostů - 1:0. V dalším průběhu hry hosté měli více míč na svých kopačkách,ale branku se jim nepodařilo vstřelit. Náš celek si vypracoval v průběhu prvního poločasu několik dobrých možností, ale využili jsme pouze jednu a to v 31.min. kdy postupoval sám
na brankáře Heralecký a jeho sólo stanovilo poločasový stav 2:0. Po navrácení z kabin, se hosté v úvodu druhého poločasu snažili snížit, ale obrana v čele s brankářem Holým držela čisté konto. V 51. min. zvýšil na 3:0 opět Heralecký a to byl hřebíček do rakve hostů. Soupeř měl sice více míč na kopačkách, ale finální koncovka byla tragická. Trenér Hort dal v průběhu druhého poločasu šanci dalším, ale vliv na naši hru to nemělo. V závěru utkání přišla branková přestřelka. V 83.min. dovršil hattrick Heralecký 4:0 , v 86.min. pěknou střelou k tyči se také trefil Svoboda 5:0. Hosté se přece jenom dočkali, když v 89.min. překonali našeho brankáře. Nutno podotknout, že utkání vůbec nebylo jednoduché, ale hráči k němu přistoupili velmi svědomitě a proto i tentokrát body zůstaly ve Slavicích. A koho pochválit, byl to samozřejmě střelec tří branek Heralecký Lukáš, dále v obraně se velmi dobře jevil Michal Vidlák, bojovník v záloze Radek Cícha , no a v brance tým podržel brankář Petr Holý. Nadstavbovou část jsme tedy zvládli dobře. Je velká škoda, že taková parta nebyla i na podzim, protože tento celek měl určitě navíc než na jakém místě skončil.

autor: Petr Holý

5. kolo nadstavby 27.5.2012 v 10:15 hřiště Lesonice

SK Lesonice "B" - SK Slavice 1:4(0:1)

branky: 42´Trojan Dušan, 55´Heralecký Lukáš, 67´Heralecký Lukáš, 82´Bednář Petr

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Linhart - Trojan, Cícha, Bednář P., Křivánek - Svoboda, Murár

střídání:

45´Fogaš - Křivánek

45´Heralecký Lu. - Murár

66´Vlčan Z. - Trojan

náhradníci: Fogaš, Heralecký Lu., Vlčan Z., Vidlák, Juránek

rozhodčí: Ján

komentář:

V průběhu prvního poločasu byla hra dosti neurovnaná a plná nepřesností. O trochu více měli ze hry domácí, ale nedokázali si vytvořit brankové příležitosti. Ke konci poločasu jsme zahrávali rohový kop. Přetažený centr vrátil do malého vápna Linhart a Trojan pohotově o tyč vsítil první branku 0:1

Ve druhé půli jsme zabrali a naše hra se zlepšila. Na hřiště nastoupili nově Fogaš a Heralecký, kteří naši hru oživili. V 55. minutě vsítil naši druhou branku Heralecký, když se pěkně uvolnil na velkém vápně a ranou k tyči zavěsil 0:2. Od této doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo a domácí se zcela vytratili. V 67. minutě přidal Heralecký hlavou další gól 0:3. V 82. minutě zamířil pěknou ranou na bližší tyč Bednář a bylo 0:4. Ke konci zápasu prošel naším středem domácí hráč a po akci 3 na brankaře vstřelili domácí čestný úspěch 1:4.

Dnes jsme podali dobrý výkon, ale až v druhém poločase, v prvním jsme vzhledem k dopoledním hodinám ještě spali.

Příští utkání je poslední v této sezóně a hrajeme doma proti celku Třebenice "B".

4. kolo nadstavby 20.5.2012

SK Slavice - Volný los

3. kolo nadstavby 13.5.2012 v 16:30 hřiště Třebenice

Sokol Třebenice "B" - SK Slavice 0:3(0:1)

branky: 45´Bednář P., 79´Chromý Martin, 84´Cícha Radek

žk: Tomek, Bednář P.

sestava: Heralecký Lu. - Janoušek, Němec, Chromý, Linhart - Trojan, Cícha, Bednář P., Křivánek - Svoboda, Tomek

střídání:

70´Vidlák - Janoušek

85´Vlčan Z. - Tomek

89´Juránek - Bednář P.

náhradníci: Vidlák, Vlčan Z., Juránek

rozhodčí: Coufal

komentář:

Zápas začal naší velkou minelou v zadních řadách, kdy postupoval domácí útočník sám na brankaře Heraleckého, ale netrefil branku. Postupně jsme se více tlačili do zakončení a byli jsme aktivnějším týmem. Neujala se hlavička Bednáře a i Trojan mířil z bezprostřední blízkosti nad. V samém závěru poločasu posunul Cícha míč do vápna Bednářovi a ten pohotově zavěsil 0:1.

Ve druhé půli jsme hráli proti větru a domácí nás zatlačili na naší polovinu hřiště. Jejich útoky, ale končily na hranici velkého vápna. Asi v 79. minutě se dostali Svoboda s Bednářem do "brejkové" situace¨. Ze zadních řad je doplnil Chromý a po zpětné nahrávce od Svobody a střele přes obránce zvýšil náš náskok na dvě branky 0:2. V 84. minutě si našel odražený míč Cícha a křížnou střelou nedal šanci domácímu golmanovi 0:3.

Domácí ještě v závěru nastřelili břevno, ale jinak ze svého tlaku v druhé půli nic nevytěžili.

Dnes podali všichni hráči slušný výkon, škoda jen promarněných šancí v prvním poločase.

Příští kolo, máme volný los

2. kolo nadstavby 6.5.2012 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - SK Lesonice "B" 7:2(3:2)

branka: 17´Linhart Jiří, 27´Svoboda Martin, 34´Svoboda Martin, 57´Heralecký Lukáš, 62´Svoboda Martin, 70´Heralecký Lukáš(PK), 88´Heralecký Lukáš

žk: Murár

sestava: Kříž - Janoušek, Tomek, Chromý, Linhart - Trojan, Heralecký Lu., Bednář P., Křivánek - Svoboda, Murár

střídání:

66´Radkovský - Murár

78´Vidlák - Janoušek

náhradníci: Fogaš, Radkovský, Vidlák, Juránek

rozhodčí: Kubíček

komentář:

Do nadstavbové části vstoupili domácím zápasem proti celku Lesonice "B"

Ze začátku zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez větších šancí. V 17. minutě si Linhart naběhl na ostrý centr Trojana a z bezprostřední blízkosti hlavou zavěsil 1:0. Hosté, ale dokázali rychle odpovědět, kdy přetažený centr vrátil útočník do malého vápna na volného hráče a ten neomylně skóroval 1:1. Naše odpověď přišla ještě rychleji. V 27. minutě prodloužil hlavou centr z pravé strany Křivánek a Svoboda hlavou uklidil míč do sítě 2:1. Další branku jsme přidali v 34. minutě. Bednář vysunul kolmou přihrávkou Svobody a ten zakončil ke vzdálenější tyči 3:1. Ke konci poločasu vzniklo nedorozumění mezi naším obráncem a záložníkem a z následného tlaku protlačil hostující hráč míč až za naše obránce a snížil na 3:2. Je nutno říct, že ke konci poločasu jsme si vybrali oddechový čas a hosté z dalšího útoku nastřelili tyč. Další branka, ale již nepadla.

Ve druhé půli jsme se vrhli do útoku a snažili se zápas rozhodnout. V 57. minutě trefil odražený míč z voleje Heralecký přímo do pravého rohu hostující brány. Míč se při této krásné střele ještě odrazil od břevna 4:2. Do druhé půle nastoupil Fogaš a notně proháněl hostující obranu. V 62. minutě zatáhl míč po pravé straně a nahrávkou pod sebe našel zcela osamoceného Svobodu, který s velkým klidem poslal míč ke vzdálenější tyči 5:2. V 70. minutě byl faulován ve vápně Radkovský a nařízenou penaltu proměnil Heralecký 6:2. I nadále jsme útočili a zejména po pravé straně unikal lesonické obraně Fogaš. V 88. minutě předložil míč Heraleckému a ten krásnou přízemní střelou na bližší tyč uzavřel skóre na 7:2.

V tomto zápase, až na drobný výpadek na konci prvního poločasu, předvedli všichni hráči velmi dobrý výkon.

Příští zápas hrajeme venku s celkem Třebenice "B"

1. kolo nadstavby 28.4.2012

18. kolo  21.4.2012 v 16:00 hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Kouty "B" 3:2(0:1)

branka: 62´Murár David, 68´Svoboda Martin, 76´Cícha Radek

žk: Chromý, Janoušek

sestava: Kříž - Janoušek, Němec, Chromý, Linhart - Trojan, Cícha, Bednář P., Fogaš - Murár, Svoboda

střídání:

35´Křivánek - Trojan(zranění)

63´Radkovský - Murár