V sezóně 2010/2011 jsme obsadili konečné 10. místo z 19 týmů

6. kolo nadstavby 5.6.2011 v 16:30 hřiště Lipník

sestava: Nykl - Janoušek, Tomek, Chromý, Smejkal - Trojan, Cícha, Horák, Vlčan Z. - Kovář, Svoboda

45´Fogaš - Trojan

67´Bednář -Kovář

náhradníci: Fogaš, Bednář

komentář:

V posledním zápase této sezóny jsme nastoupili na hřišti v Lipníku, proti místnímu B-týmu. Pro velký počet zranění nám museli vypomoci hráči širšího kádru a nutno podotknout, že hráli velmi dobře.

Hrál se útočný fotbal na obou stranách a šance se střídaly. Domácím se jednu podařilo využít už v 10 minutě, kdy po levém křídle utekl útočník a zakončil k bližší tyči 1:0

Ve druhé půli byl obrázek hry stejný a mi jsme pomalu přidávali ve snaze vyrovnat. To se nám také podařilo po hezké kombinaci zakončoval z bezprostřední blízkosti Horák. I nadále jsme se snažili o útočnou hru a chtěli jsme vyhrát. Naši snahu přibrzdil Smejkal, když se nechal v 82 minutě, po zbytečném faulu a druhé žluté kartě vyloučit. I v deseti lidech jsme byli ke konci zápasu útočnějším a lepším týmem. Bohužel jsme, ale obdrželi branku z rychlého protiútoku 3 minuty před koncem zápasu. A tak jsme prohráli 2.1.

Hráči předvedli v celku dobrý výkon, hlavně v druhé půlce, kdy jsme domácí zatlačili na jejich polovinu.

Tato sezóna se nám příliš nevydařila, jelikož se nám nepodařilo postoupit do skupiny o postup do 3. třídy a hráli jsme jen o pořadí. Nakonec jsme skončili na 10. místě z 19 týmů.

žk: Chromý Martin

sestava: Nykl - Smejkal, Tomek, Němec, Kopeček - Trojan, Chromý, Horák - Vlčan Z., Cícha, Svoboda

střídání:

37´Linhart - Kopeček

58´Štěpánek -Smejkal (zranění)

73´Janoušek - Štěpánek (zranění)

náhradníci: Linhart, Štěpánek, Janoušek rozhodčí: Stuchlík

komentář:

Hrálo se na velmi dobrém terénu za mírného deště.

V první půlce jsme mi hráli a domácí dávali branky. Velké problémy nám dělali rychlonozí útočníci. V 11. minutě to bylo 1:0, v 19. minutě jsme po ose Trojan, Cícha a střelec Horák dokázali vyrovnat 1:1. Pak jsme, ale dvakrát hrubě propadli v obraně a do kabin se šlo za stavu 3:1.

Ve druhé půli se nám podařilo po rohovém kopu snížit, když hlavičkoval Tomek, 3:2. Ovšem potom jsme si vybrali smolný den. Nejprve se zranil Smejkal (třísla), potom skoro zároveň Štěpánek (vazy v koleni) a Linhart (svalové zranění). Linhart už musel asi od 60 minuty zápas dokulhat, protože jsme už nemohli střídat. Takto zdecimování jsme obdrželi ještě dvě branky a čekali jsme na konec zápasu.

Příště hrajeme poslední utkání této sezóny v Lipníku.

Lipník "B" - Kouty "B" 3:5

Hodov - Domamil 3:1

4. kolo nadstavby 22.5.2011 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Hodov 2:1(1:0)

branky: 31´vlastní, 65´Horák Petr

žk: Linhart Jiří

sestava: Tomek - Smejkal, Němec, Chromý, Linhart - Trojan, Horák, Křivánek - Vlčan Z., Cícha, Svoboda

střídání:

70´Janoušek - Vlčan Z.

náhradníci: Janoušek rozhodčí: Jeřábek

komentář:

V posledním jarním utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti celku Hodova.

Chyběli nám brankař Nykl a obránce Kopeček. Do brány se posunul stopér Tomek a do obrany nastoupil Linhart.

Ze začátku zápasu jsme hosty zatlačili na jejich polovinu, ale z tohoto tlaku se nám nepodařilo skórovat. Když už se začala hra vyrovnávat, vstřelili jsme z rohového kopu branku. Cícha míč tečoval hlavou a obránce Hodova si ho srazil do brány 1:0.

Ve druhé půli jsme byli aktivnějším týmem, ale chyběla nám finální nahrávka. V 65. minutě se uvolnil, po krásné kombinaci, Horák a křížnou střelou upravil na 2:0. Nadále se hrálo se spoustou nepřesností. Asi v 80. minutě kopali hosté po faulu Linharta přímý kop, asi z 18 metrů a hostující střelec trefil přesně 2:1. Po této kontaktní brance nás hosté zatlačili, ale už se jim nepodařilo vyrovnat. Zápas skončil naším vítězstvím 2:1.

V tomto zápase jsme nastoupili v dosti komplikované sestavě a navíc jsme měli jen jednoho hráče na střídání, to se nám nakonec mohlo i vymstít, protože ke konci zápasu si Horák poranil kotník a zápas už jen dohrával. I přesto jsme dokázali zvítězit a dál se vezeme na vítězné vlně.

V příštím kole hrajeme s celkem Pyšele.

Domamil - Lipník "B" 6:3

Kouty "B" - Pyšel 6:2

3. kolo nadstavby 15.5.2011 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Lipník "B" 4:1(0:0)

branky: 46´Horák Petr, 57´Cícha Radek, 59´Cícha Radek, 78´Svoboda Martin

sestava: Nykl - Smejkal, Tomek, Němec, Kopeček - Trojan, Cícha, Chromý, Horák - Křivánek, Svoboda

střídání:

62´Štěpánek - Trojan

82´Vlčan - Křivánek

86´Janoušek - Němec

náhradníci: Štěpánek, Vlčan Z., Janoušek, Linhart rozhodčí: Ošmera

komentář:

V dalším kole nadstavby jsme nastoupili opět doma a to proti celku Lipník "B"

Tentokrát se hrál pěkný a rychlý fotbal už v první půlce. Hráli jsme velmi aktivně a vytvářeli si i šance. První přišla v 9. minutě, kdy se ocitl Křivánek sám před hostujícím brankařem, ale přestřelil. Ve 25. minutě nastřelil Cícha, po rohovém kopu, z voleje břevno a následnou dorážku nevešel do brány.

Do druhé půlky jsme nastoupili ze stejnou chutí a hned v 46. minutě si zaběhl Horák mezi obránce a po pěkné nahrávce Cíchy skóroval 1:0. V 57. minutě prostřelil Cícha z velkého úhlu brankaře hostí a bylo 2:0. V 59. minutě zapracovala pěkná kombinace skoro celé zálohy a útoku a Cícha sám před gólmanem hostí nezaváhal 3:0. Po této brance jsme si vybrali jedinou slabší chvilku zápasu a hosté dokázali z protiútoku korigovat na 3:1. V 78. minutě se prosadil opět po pravé straně Svoboda a upravil na konečných 4:1.

Dnešní zápas se nám velmi povedl, pochvalu zaslouží všichni hráči.

Příští zápas hrajeme na jaře naposled doma, a to s celkem Hodova.

Na závěr ještě nestranné a objektivní hodnocení Petra Holého, který vše bedlivě sledoval z lajny.

Nykl 2,5 - Kopeček 3 - Tomek 2 - Smejkal 1,5 - Němec 2,5 - Horák 2,5 - Chromý 2,5 - Cícha 1,5 - Trojan 3 - Křivánek 3 - Svoboda 2

Pyšel - Domamil 0:3

Hodov - Kouty "B" 1:0

2. kolo nadstavby 7.5.2011 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Pyšel 6:0(1:0)

branky: 45´Křivánek Filip, 59´Svoboda Martin, 63´Cícha Radek, 71´Štěpánek Marek, 82´Křivánek Filip, 90´Štěpánek Marek

žk: Křivánek Filip, Chromý Martin

sestava: Nykl - Smejkal, Němec, Chromý, Kopeček - Trojan, Cícha, Horák, Štěpánek - Křivánek, Svoboda

střídání:

65´Vlčan - Kopeček

75´Janoušek - Svoboda

náhradníci: Smejkal, Janoušek, Linhart rozhodčí: Tormová

komentář:

Ve druhém zápase nadstavby jsme hráli na domácím hřišti proti celku Pyšele.

První půlka byla z obou stran plná nepřesností a odehrávala se většinou uprostřed hřiště. Až ke konci poločasu rozehrávali hosté rohový kop a po zmatku naší obrany se dostal míč k zcela osamocenému hráči hostí a ten z bezprostřední blízkosti trefil padajícího gólmana Nykla. Chvíli po této akci dostal míč rozběhnutý Křivánek a sám před brankařem nezaváhal 1:0.

Ve druhé půlce se začal hrát mnohem lepší fotbal a hra se zpřesnila. V 59. minutě se na hranici vápna uvolnil Svoboda a krásnou střelou pod břevno přehodil hostujícího brankaře 2:0, V 63. minutě šel Cícha důrazně do hlavičkového souboje s brankařem a upravil na 3:0. Po této brance existovalo na hřišti už jen jedno mužstvo a bylo otázkou času, kdy přidáme další branky. V 71. se prodral po pravé straně do vápna Štěpánek a zvýšil na 4:0. V 82. minutě si naběhl na vhazování Janouška Křivánek a dal na 5:0. V této chvíli si náš stopér dovolil velkou chybu, když netrefil míč a hostující útočník postupoval sám na brankaře Nykla, ten však dobře vyběhl a zablokoval střílejícího hráče. V 90.minutě přidal poslední branku Štěpánek, když se opět prosadil po pravé straně a pěkně obstřelil brankaře hostí 6:0. A tak jsme vysoko a zaslouženě vyhráli první domácí utkání v nadstavbě.

Za dnešní výkon zaslouží pochvalu všichni hráči, ale až za druhou polovinu zápasu, z té první bolely oči.

V příštím utkání hrajeme opět doma a to z celkem Lipník "B".

Kouty "B" - Lipník "B" 4:2

Domamil - Hodov 0:0

1. kolo nadstavby 1.5.2011 v 16:30 hřiště Hodov

Sokol Hodov - SK Slavice 0:2(0:1)

branky: 5´Křivánek Filip, 85´Cícha Radek

žk: Svoboda Martin

sestava: Nykl - Linhart, Tomek, Němec, Kopeček - Trojan, Chromý, Cícha, Meczl - Křivánek, Svoboda

střídání:

52´Smejkal - Linhart(zranění)

60´Horák - Meczl

86´Štěpánek - Kopeček

náhradníci: Smejkal, Horák, Štěpánek, Janoušek rozhodčí: Klein