8. kolo nadstavby 19.6.2010 v 16:30 hřiště Lipník

Karty:

Obrazek-

Obrazek

Střídaní:

65´ObrazekPicmaus AlešVlčan ZdeněkObrazek
71'ObrazekLinhart JiříObrazekJaneček Jiří (81´zranění Linhart)

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr - Vlach Martin, Cícha Radek, Janeček Jiří - Trojan Dušan, Svoboda Martin(C), Vlčan Zdeněk

Obrazek

Náhradníci:  Picmaus Aleš, Linhart Jiří

Rozhodčí: Rygl
Komentář:
K tomuto poslednímu utkání sezóny jsme nastoupili poněkud vlažněji a podle toho také vypadala hra.
V prvním poločase jsme se snažili hrát, ale domácí proměnili všechny svoje šance a brzy to bylo 3:0. Nám se podařilo těsně před půlkou snížit Vlachem na 3:1.
Ve druhém poločase jsme dostali hned v úvodu branku a bylo prakticky po zápase. Zbytek zápasu už byl z naší strany velmi špatný a nebýt dobře chytajícího brankaře Heraleckého  a špatné koncovky domácích, mohli jsme si z Lipníka odvézt desítku. Z naší strany stojí za zmínku jen pěkná střela Janečka, kterou domácí brankař zlikvidoval. A tak zápas skončil 5:1 a nutno říct, že to byl z naší strany jeden z nejhorších zápasů jara.
Obrazek
Obrazek

7 . kolo nadstavby 13.6.2010 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice -FK Rudíkov-Trnava "B" 4:2(2:1)
Branky:
Obrazek 22´ Svoboda Martin, 27´Cícha Radek, 64´,87´Heralecký Lukáš

Karty:
Obrazek- Cícha Radek

Obrazek -

Střídaní:

60´ObrazekHeralecký LukášObrazek Picmaus Aleš

Nykl Aleš- Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Němec Ladislav- Meczl Antonín, Cícha Radek, Janeček Jiří - Picmaus Aleš, Linhart Jiří, Svoboda Martin(C)

Obrazek

Náhradníci:  Heralecký Lukáš
Rozhodčí: Ošmera
Diváci:  30
Komentář:
V posledním domácím utkání této sezóny jsme nastoupili proti celku Rudíkov-Trnava "B"
Od začátku jsme byli týmem, který se více tlačil do útoku a snažil se o vstřelení branky. To se nám povedlo asi ve 23 minutě, kdy Chromý vybojoval míč v kaluži u brány a Svoboda se z bezprostřední blízkosti nemýlil,  1:0. V 27. minutě se po chybné rozehrávce trefil krásně Cícha do šibenice hostující brány, 2:0. I nadále jsme hráli aktivně, ale bohužel jsme inkasovali po rohovém kopu hostů, 2:1.
Ve druhé půli  se obrázek hry nezměnil, pořád jsme byli aktivnějším týmem. V 60 minutě střídal Heralecký Lukáš, Picmause a za 4 minuty se dokázal prosadit, když po přihrávce mezi obránce postupoval sám na hostujícího brankaře a s přehledem uklidil míč k pravé tyči, 3:1. Na tuto branku dokázali hosté odpovědět, když po rychlé kombinaci, vsítil gól hlavou zcela neobsazený nejmenší hráč na hřišti, 3:2. Po této brance jsme začali být trochu nervózní a obávat se o výsledek a hra se začala vyrovnávat. Naštěstí v 87. minutě vsítil Heralecký Lukáš svůj druhý gól, když dorážel odražený míč, 4:2.
Dnešní zápas se nám v celku podařil, odvedli jsme bojovný a běhavý výkon a skoro po celý zápas jsme byli aktivnějším týmem.
Příští kolo je poslední kolo této sezóny a zajíždíme na hřiště Lipníka "B"
Obrazek

Obrazek

6. kolo nadstavby 6.6.2010 v 16:30 hřiště Radkovice(mistrovské utkání)

Střídaní:

57´ObrazekTrojan DušanObrazek Němec Ladislav

73'ObrazekPicmaus Aleš ObrazekOndráček Jiří

83'ObrazekJuránek Jan ObrazekJaneček Jiří

Heralecký Lukáš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr - Vlach Martin, Němec Ladislav, Cícha Radek, Janeček Jiří - Ondráček Jiří, Svoboda Martin(C)

Obrazek

Náhradníci:  Trojan Dušan, Picmaus Aleš, Juránek Jan
Rozhodčí: Čejka
Komentář:

V tomto kole jsme zavítali na hřiště Radkovic, kde nás přivítalo nádherné počasí a perfektní terén.
Od začátku zápasu jsme převzali iniciativu, ale před vápnem nám chyběla finální nahrávka, nebo střela. A tak udeřili domácí, když v 10 minutě, vyhrál domácí útočník souboj s naším obráncem a následně přehodil našeho brankaře 1:0, Po této brance se hra vyrovnala a šance se střídali na obou stranách. Ve 14. minutě nastřelil Cícha břevno a míč se k naší smůle odrazil před brankovou čáru. Domácí zase prověřili našeho brankaře dvěma nebezpečnými střelami, s kterými si ale s přehledem poradil. Ve 21. minutě napřáhl Vlach asi z 18 metrů a krásná přízemní střela se odrazilo od tyče do brány 1:1. Do konce poločasu se hrál opět vyrovnaný fotbal z náznaky šancí na obou stranách.
Do druhé půle nastoupili domácí aktivněji a snažili se o vstřelení vedoucího gólu. To se jim také podařilo, když po podběhnutí míče naším obráncem, prostřelil domácí útočník, z úhlu našeho brankaře 2:1. I nadále byli domácí aktivnější a nevyužili několik dobrých příležitostí, což se jim nakonec nevyplatilo. V 88. minutě prošel Picmaus vše co mu stálo v cestě a nakonec prostřelil domácího brankaře a stav byl 2:2. Do konce utkání se už nic nezměnilo, a tak jsme si odvezli s Radkovic 1 bod.
Dnešní zápas byl vcelku vydařený, i když ke konci zápasu na nás byla vidět dost velká únava.
V příštím kole přivítáme doma celek Rudíkov-Trnava "B"
Obrazek
Obrazek

5. kolo nadstavby 11.6.2010 v 17:00 hřiště Slavice(mistrovské utkání)

Střídaní:
45´ObrazekJuránek Jan    Obrazek Křivánek Filip
64'ObrazekHeralecký LukášObrazekPicmaus Aleš
70'ObrazekLinhart Jiří     ObrazekOndráček Jiří

Nykl Aleš- Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Němec Ladislav- Trojan Dušan, Cícha Radek(C), Křivánek Filip- Vlčan Zdeněk, Ondráček Jiří, Picmaus Aleš

Obrazek
Náhradníci:  Juránek Jan, Heralecký Lukáš, Linhart Jiří
Rozhodčí: Nováček
Diváci:  40
Komentář:

V páteční dohrávce jsme hostili tým ze Smrku
V tomto zápase nám chyběli 3 hráči základní sestavy. Z počátku byla hra vyrovnaná, ale postupně získávali více za hry hosté. Jejich snaha vyústila ve 24. minutě, kdy vstřelili svoji první branku. Ještě do přestávky nastřelili hosté břevno. My jsme si žádnou větší šanci nevypracovali.
Ve druhé půli byl obraz hry podobný, a tak hosté přidali asi v 65 minutě druhý gól. Trochu oživení do naší hry přineslo střídání v 64. minutě, kdy nastoupil Heralecký Lukáš místo Picmause  a poté nastoupení Linharta místo Ondráčka. Hosté už hráli na údržbu a dohrání zápasu a to se jim nemuselo vyplatit. Asi v 80. minutě snížil Linhart po krásném vysunutí od Cíchy na 1:2. V 83.minutě byl vyloučen Smejkal po druhé žluté kartě. Po totožné akci v 85. minutě srovnal opět Linhart, s přispěním hostujícího obránce na 2:2.  Jenže hosté dokázali ještě zabojovat a asi v 88. minutě dali na konečných 2:3.
Musíme uznat, že v tomto zápase byli hosté lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když jsme sahali po bodu. V příštím kole nás čeká tým Trnavy

Střídaní:

45´ObrazekPicmaus AlešObrazek Meczl Antonín(nemoc)
70'ObrazekJuránek JanObrazekVlčan Zdeněk

Heralecký Lukáš- Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Chromý Martin, Kopeček Petr - Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlach Martin - Vlčan Zdeněk, Svoboda Martin(C), Křivánek Filip
Obrazek
Náhradníci:  Picmaus Aleš, Juránek Jan, Linhart Jiří

Rozhodčí: Kudlík

Diváci:  30

Komentář:

V dalším domácím utkání v nadstavbové části jsme nastoupili proti celku z Lipníka
Od začátku utkání byli hosté postupně aktivnější a měli více ze hry. První branka v naší síti skončila asi v 17 minutě po zaváhání našeho stopera, druhou hosté přidali po úniku z křídla a zpětné přihrávce do vápna a třetí gól jsme dostali v poslední minutě prvního poločasu poté co se hostující útočník dostal s míčem do zámezí, ale hra pokračovala dál, ovšem naší obránci už ne. My jsme ohrozili hostující bránu pouze jednou, to když hlavičkoval Vlach, bohužel ale jen do připraveného hostujícího golmana. Poločas tedy skončil 0:3 a bylo prakticky po zápase.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním s výsledkem ještě něco udělat, ale dobře hrající obrana hostů nás celý poločas prakticky k ničemu nepustila a naopak hosté hrozili z rychlých protiútoků. Dvakrát nás musel zachraňovat brankař Heralecký a v jednom případě, když postupovali dva osamocení hráči na našeho brankaře, si sami školácky nahráli do postavení mimo hru.
Výsledek je pro nás krutý, ale dobře hrající hosté si vítězství zasloužili.
Příští utkání hrajeme v pátek, dohrávku v Rudíkově s Trnavou a v neděli přivítáme celek Smrku
ObrazekObrazek

3. kolo nadstavby 28.5.2010 v 17:30 hřiště Rudíkov(mistrovské utkání)

Střídaní:

63´ObrazekVlčan ZdeněkObrazek Křivánek Filip
71'ObrazekHeralecký LukášObrazekOndráček Jiří
86'ObrazekKopeček PetrObrazekSvoboda Martin

Nykl Aleš- Trojan Dušan, Chromý Martin, Němec Ladislav, Smejkal Vladimír - Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlach Martin - Svoboda Martin(C), Ondráček Jiří, Křivánek Filip

Náhradníci:  Vlčan Zdeněk, Heralecký Lukáš, Kopeček Petr

Rozhodčí: Jurka