6. kolo nadstavby 13.6.2009 v 16:30 hřiště Želetava

Karty:

Obrazek-

Obrazek

Střídaní:

45'ObrazekJanoušek TomášObrazek Heralecký Leoš

75'ObrazekŠíbl JakubObrazekVlčan Zdeněk

Sestava:

Heralecký Lukáš- Smejkal Vladimír, Trojan Dušan, Němec Ladislav(C), Kopeček Petr- Vlčan Zdeněk, Janeček Jiří, Křivánek Filip- Kovář Petr, Linhart Jiří, Heralecký Leoš

65ObrazekHeralecký LeošObrazek Ondráček Jiří

72'ObrazekJanoušek TomášObrazekMeczl Antonín

Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Trojan Dušan, Kopeček Petr- Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav - Vlčan Zdeněk, Ondráček Jiří, Svoboda Martin(C)

Obrazek

Náhradníci: Stuchlík Pavel, Heralecký Leoš, Janoušek Tomáš

Rozhodčí: Neuman

Diváci:  40

Komentář:

V dalším domácím utkání jsme hostili celek z Blatnice. Ze začátku utkání byla hra vyrovnaná, ale postupně jsme začali přebírat iniciativu. Ve 29 minutě se prosadil po ideální nahrávce mezi obránce kanonýr Cícha. I nadále jsme byli aktivnější, ikdyž hosté hrozili ze standartních situací. Ve 40 minutě se prosadil ve vápně Vlčan Zdeněk a upravil poločasový výsledek na 2:0.

Ve druhé půlce jsme kontrolovali výsledek a vytvářeli si další šance, které jsme ale nedokázali proměnit. Hosté korigovali výsledek v závěru utkání po ojedinělé chybě naší obrany.

Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči. V příštím kole zajíždíme na hřiště Želetavy.

Střídaní:

57'ObrazekStuchlík PavelObrazek Linhart Jiří(zranění)

Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Kopeček Petr- Trojan Dušan, Cícha Radek, Meczl Antonín- Svoboda Martin(C), Linhart Jiří, Janeček Jiří

Obrazek

3. kolo nadstavby 24.5.2009 v 16:30 hřiště Slavice

SK Slavice - SK Želetava "B" 5:2(3:0)

Branky:

Obrazek 28´Cícha Radek, 37´Cícha Radek, 45´Svoboda Martin, 62´Svoboda Martin, 84´Cícha Radek

Karty:

Obrazek-

Obrazek

Střídaní:

65ObrazekKopeček Petr Obrazek Ondráček Jiří

70'ObrazekKřivánek FilipObrazekVlčan Miroslav

82'ObrazekBednář Jan  ObrazekLinhart Jiří

Sestava:

Nykl Aleš - Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Smejkal Vladimír- Meczl Antonín, Cícha Radek, Vlčan Miroslav - Linhart Jiří, Ondráček Jiří, Svoboda Martin(C)

Sestava:

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Linhart Jiří - Meczl Antonín, Cícha Radek, Trojan Dušan, Vlčan Miroslav - Svoboda Martin(C), Křivánek Filip

Obrazek

Náhradníci: Heralecký Leoš

Rozhodčí: Ošmera František

Komentář:

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Blatnice. Po počátečním vzájemném oťukávání jsme převzali iniciativu a začali jsme si vytvářet brankové příležitosti. Asi v 10 minutě byl faulován ve vápně Cícha, ale nařízený pokutový kop, nedokázal Tomek proměnit. To nás nezlomilo a dál jsme byli aktivnějším týmem. Ve 23 minutě se prosadil sám na brankaře Svoboda, když prostřelil domácího brankaře střelou mezi nohy. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, ale naše obrana spolu s brankařem Nyklem si dokázala poradit. Před koncem poločasu postupoval Křivánek na bránu. Střelou z poza vápna, zahranou kladenským nártem, poslal míč okolo bránícího hráče k pravé tyčce. A tak se šlo do kabin za stavu 0:2

Do druhé půle domácí prostřídali a hra se začala pomalu vyrovnávat. I když na začátku poločasu jsme měli opět několik slibných šancí. V posledních deseti minutách nás domácí zatlačili do hluboké defenzívy a v 84 minutě byli odměněni brankou na 1:2. Ve zbytku času jsme, ale již výsledek udrželi a zaslouženě si odvážíme všechny body. Všichni hráči podali velmi dobrý a bojovný výkon.

Střídaní:

7'ObrazekLinhart Jiří    Obrazek Vlčan Zdeněk(zranění)

63'ObrazekKopeček PetrObrazekVlčan Miroslav

Sestava:

Nykl Aleš - Trojan Dušan, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Smejkal Vladimír- Vlčan Miroslav, Cícha Radek, Meczl Antonín- Svoboda Martin(C), Ondráček Jiří, Vlčan Zdeněk

Obrazek

Náhradníci: Linhart Jiří,Kopeček Petr, Heralecký Leoš

Rozhodčí: Vrtal

Diváci:  40

Komentář:

V prvním utkání nadstavbové části o 1-6 místo IV.třídy jsme přivítali na domácím hřišti celek Jaroměřic "B"

V prvním poločase se hned po sedmi minutách hry zranil Vlčan Zdeněk a nahradil jej Linhart. Po počátečním oťukávání, začínali přebírat iniciativu hosté a snažili se tvořit hru. Poprvé zahrozili  hlavou po rohovém kopu. Asi ve 30 minutě již dokázali proměnit svoji šanci, když jsme špatně pokryli jejich útočníka a ten vstřelil branku střelou po zemi podél našeho brankaře. I mi jsme měli velikou šanci, když po odraženém míči po rohu, střílel Cícha asi ze 16 metrů vysoko nad bránu.

Ve druhé půlce se obraz hry příliš nezměnil hosté i nadále drželi míč častěji na svých kopačkách, ale mi jsme hrozili z protiútoků. Jednou hlavičkoval Ondráček po rohu těsně vedle brány a podruhé opět Ondráček po pěkné střele s otočky trefil tyč. A tak paradoxně, ikdyž hosté měli v druhé půli více ze hry, blíže ke gólu jsme měli mi.

Soupeř nás přehrál hlavně bojovností a nasazením,ale i přesto náš výkon nebyl úplně špatný, hlavně obrana až na jedno zaváhání, pracovala dobře.

Střídaní:

33'ObrazekKovář Petr      Obrazek Smejkal Vladimír(zranění)

82'ObrazekJanoušek TomášObrazek Vlčan Miroslav

Nykl Aleš - Smejkal Vladimír, Tomek Vlastimil, Němec Ladislav, Bednář Jan- Trojan Dušan, Cícha Radek, Vlčan Miroslav- Vlčan Zdeněk, Linhart Jiří, Svoboda Martin(C)

Obrazek

Náhradníci:  Kovář Petr, Janoušek Tomáš, Heralecký Leoš

Rozhodčí: Svoboda

Komentář:

K rozhodujícímu utkání o postup mezi nejlepší tři týmy naší skupiny jsme zajížděli na hřiště Trnavy. Hrálo se na velmi nerovném a tvrdém terénu.

První půlka byla vyrovnaná s náznaky šancí na obou stranách. V 33 minutě byl při rohovém kopu domácích faulován náš obránce Smejkal. Po zásahu loktem do hlavy a po roztrženém obočí musel ze zápasu odstoupit. Vystřídal ho Kovář a Linhart se posunul na místo obránce. První poločas se dohrál bez větších šancí.

Náš nástup do druhého poločasu byl povedený. První branku vstřelil po odraženém míči tvrdou střelou z poza vápna Cícha. Za pár minut nato dostal ideální pas Kovář a po obhození brankáře skóroval do prázdné brány. Domácí poté vrhli vše do útoku a v jejich obraně byly obrovské díry. Měli jsme ještě několik gólových příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit. Při jedné z nich vykopával bránící hráč na poslední chvíli míč z brankové čáry. Asi v 65 minutě byl očividně faulován Svoboda ve vápně. Rozhodčí nejprve neomylně nařídil pokutový kop, ale pak jej po konzultaci s domácím pomezním rozhodčím odvolal. Domácí i nadále útočili ,ale ztroskotávali na naší dobré obraně. Zejména Němec, který hrál na postu předstopera, ač byl o hlavu menší než útočící hráči posbíral všechny hlavičky a přispěl tak k bezradnosti domácích. V 73 minutě uvolnil Cícha ideálně Zdenka Vlčana, ten přesnou přihrávkou našel na malém vápně Kováře a ten s otočky neomylně zavěsil. Asi v 80 minutě vytěžili domácí s úporné snahy branku to když skórovali s rohového kopu. Na konci utkání se ještě s úhlu křížnou střelou míč otřel o naši tyč.

Předvedli jsme výborný výkon a zaslouženě vyhráli. V příštím kole(nadstavbovém) přivítáme na domácím hřišti zřejmě celek Jaroměřic "B"

Střídaní:

67'ObrazekOndráček Jiří Obrazek Linhart Jiří