spodní řada z leva: Tomek Lukáš, Tomek Štěpán, Fogaš Milan, Nováček Libor, Hronek Jiří, Štěpánek Marek

horní řada z leva: Heralecký Leoš - trenér, Hobza Tomáš, Široký Jiří, Kučera Jiří, Petrů Ondřej, Veselý Marek, Příkazský Lukáš - trenér

Obrazek

Obrazek

Obrazek

střelci 2007/2008 ke stažení                                                                               Tabulky 2007/2008

100 hlasů

Pravdu měli ti, kteří hlasovali, že žáci obsadí na konci sezóny 5. místo.

Střídaní:

36'ObrazekHobza Tomáš Obrazek Tomek Štěpán

36´ObrazekNováček LiborObrazek Petrů Ondřej

Sestava:

Široký Jiří- Veselý Marek, Kučera Jiří, Fogaš Milan, Štěpánek Marek - Petrů Ondřej, Heralecký Lukáš, Hronek Jiří, Tomek Štěpán -Vidlák Michal, Hronek Jiří

Obrazek

Náhradníci: Hobza Tomáš, Nováček Libor

Rozhodčí: Karas Petr

Komentář k zápasu:

V posledním mistrovském utkání jsme zajížděli do Tasova, kde svá domácí utkání hraje Pyšel. S tím jsme na podzim doma remizovali 3:3. Do utkání jsme vstoupili s taktikou a sestavou kterou si určili sami hráči.

1. minuta - průnik domácích z levé strany, nahrávka před branku - 1:0.

2. minuta - průnik středem hřiště a střela Dohnala z vápna - 1:1.

3. minuta - rychlé vhazování domácích, střela z 18 metrů - 2:1.

7. minuta - hrubá chyba obrany i brankaře, střela do prázdné branky - 3:1.

20. minuta - rychlý útok domácích, faul Heraleckého oceněný žlutou kartou a penaltou - 4:1.

24. minuta - chybné vyběhnutí brankaře Širokého, střela do prázdné branky - 5:1.

29. minuta - po útoku domácích série chyb celé obrany - 6:1.

Do druhého poločasu nastoupil do branky místo Širokého Dohnal, Hobza střídal Tomka Š. a Nováček střídal Petrů. Také domácí dali šanci hráčům z lavičky, ale i po těchto změnách se obraz hry moc nezměnil - domácí si s našimi hráči dělali co chtěli.

41. minuta - Nováček vystřelil z hranice vápna a trefil tyč.

50.minuta - po zmatku v naší obraně, střela domácích z 15 metrů - 7:1.

54. minuta - další chyba obrany, faul Vidláka oceněný žlutou kartou, penalta - domácí netrefili mezi tyče.

56. minuta - Hronek po rychlém útoku sám na brankaře nedal.

61. minuta - ruka Štěpánka ve vápně, penalta - 8:1.

Hodnocení utkání. Zasloužený výprask a "krásné" ukončení jinak povedené sezóny.

Sestava:

Heralecký Lukáš - Veselý Marek, Tomek Lukáš, Fogaš Milan, Štěpánek Marek - Petrů Ondřej, Dohnal Michal, Tomek Štěpán - Široký Jiří, Hronek Jiří

Obrazek

Rozhodčí: Ošmera František

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Svatoslavi. S tímto soupeřem jsme na domácím hřišti remizovali 1:1. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si mírnou převahu. Ve 4. minutě vystřelil Fogaš z 25 metrů a jeho střela skončila těsně nad brankou. V 11. minutě se po kombinační akci dostal do zakončení Kučera, ale jeho střelu srazil obránce na roh. Ten zahrával Tomek a krásným centrem našel na zadní tyči Dohnala a ten hlavou nezaváhal - 0:1. V 15. minutě se dostal do zakončení po dravém úniku Široký, ale s jeho slabou střelou si domácí brankař poradil. Od tohoto okamžiku začali domácí vystrkovat růžky a tak se hra po zbytek poločasu odehrávala mezi vápny.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s přeskupenou sestavou a snahou vyrovnat. Zatlačili nás na naši polovinu a tak jsme domácí ohrožovali pouze z rychlých protiútoků. Ve 40 minutě Hronek vybojoval na domácí obraně po důrazném napadání balon, ale zakončil mimi tyče. Ve 41. minutě jsme se dočkali, Kučera poslal krásnou kolmou přihrávku mezi obránce, kam si zaběhl Hronek,a ten podél vyběhnuvšího brankaře uklidil míč do sítě - 0:2. Ve 43. minutě po chybě Veselého šel domácí útočník sám na brankaře, který balon vyrazil a po následné skrumáži se nám ho podařilo uklidit do autu. Ale v těchto okamžicích převzali iniciativu domácí a zatlačili nás před naši branku. V 51. minutě se již domácí dočkali, když střelou ze 30 metrů snížili na 1:2. Po tomto gólu domácí vystupňovali svůj tlak a mi jsme hrozili pouze protiútoky. Při jednom z nich byl v 58. minutě faulován Fogaš, ale střela z přímého kopu nenašla cestu mezi tyče. Ve zbývajících minutách jsme posílili obranu a domácí se již do žádné šance nedostali. A tak jsme se po závěrečném hvizdu mohli radovat ze zisku tří bodů za vítězství v poměru 2:1.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

16. kolo 25.5.2008 v 10:45 hřiště Slavice

SK Slavice- Jipap Přibyslavice 3:0 (0:0)

Branky:

Obrazek 50´ Tomek Lukáš, 52´Hronek Jiří, 61´Petrů Ondřej

Karty:

Obrazek - Petrů Ondřej, Heralecký Lukáš

Obrazek

Střídaní:

52'ObrazekHobza TomášObrazek Nováček Libor

Sestava:

Heralecký Lukáš - Veselý Marek, Tomek Lukáš, Fogaš Milan, Štěpánek Marek - Petrů Ondřej, Kučera Jiří, Hronek Jiří, Tomek Štěpán - Nováček Libor, Široký Jiří

Obrazek

Náhradníci: Hobza Tomáš

Rozhodčí: Veselý Marek

Diváci: 40

Komentář k zápasu

V posledním domácím utkání v této sezóně jsme přivítali Přibyslavice, kde jsme na podzim zvítězili 3:0. Do utkání jsme nastupovali se snahou odčinit výpadek z minulého víkendu, kdy jsme v Rokytnici předvedli mizerný výkon. Od první minuty jsme si vytvořili územní převahu, ale ve finální fázi jsme nedokázali nic vymyslet. A tak v první šanci zápasu se objevili v 11. minutě hosté, kdy po autovém vhazování naše defenzíva zaspala, ale hosté nedokázali šance využít. Od tohoto okamžiku jsme hosty zatlačili na jejich polovinu, ale střely Tomka L., Petrů a Fogaše nám radost ze vstřelení branky nepřinesli a žádnou další gólovou příležitost jsme si nevytvořili. A tak v prvním poločase stojí za zmínku pouze žluté karty, které dostali Petrů a Heralecký.

Do druhého poločasu naše omladina vstoupila se snahou o rychlé vstřelení branky, ale málem jsme inkasovali, to když hosté z ojedinělého protiútoku prověřili pozornost naší obrany. V dalších minutách jsme měli trvalou převahu a hosty jsme nepouštěli za polovinu hřiště, ale v koncovce to vázlo. V 50 minutě jsme se dočkali, to když Lukáš Tomek za velkým vápnem vystřelil a hostující brankář si jeho střelu srazil do branky -1:0. V 52 minutě se po kolmém vysunutí objevil sám před brankařem Hronek a nezaváhal. Vyběhnuvšímu brankaři udělal kličku a míč dovedl až do prázdné brány -2:0. Po této brance jsme se uklidnili a začali konečně předvádět hru plnou narážeček a přihrávek do volných prostorů. V 61 minutě vystřelil tvrdě Fogaš, branakař pouze ze štěstím vyrazil a na správném místě stál Petrů a uklidil míč do branky-3:0. V posledních minutách si naši hráči s chutí zakombinovali a neustále ohrožovali hostující branku jak častou střelou z dálky tak i pěknými centry z křídelních prostorů. Další branka už nepadla a tak jsme se mohli radovat z výhry 3:0. To znamená, že ani v posledním domácím utkání v této sezóně jsme nepoznali hořkost porážky a doma ztratily pouze body za tři remízové výsledky. V posledních dvou mistrovských utkáních hrajeme na hřištích soupeřů - ve Svatoslavi a s Pyšelem v Tasově. A tak jsme rádi, že jsme se z našimi fanoušky rozloučili vítězstvím, protože po celou sezónu byli v domácích utkáních našim dvanáctým hráčem a svým povzbuzováním nám pomáhali k dobrým výkonům, které přinesli i zisk cenných bodů, Děkujeme

Střídaní:

35'ObrazekVidlák MichalObrazek Nováček Libor

Sestava:

Obrazek

Náhradníci: Hobza Tomáš, Vidlák Michal

Rozhodčí: Čurda Jiří

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště soupeře do Rokytnice nad Rokytnou, kterou jsme na podzim porazili 11:0. Od úvodního hvizdu jsme si vytvořili mírnou převahu a měli míč častěji v držení, ale domácí pozorně bránili. V 6. minutě udělala domácí obrana první chybu, ale Nováček nikým neatakován z malého vápna přestřelil. V 8. minutě Široký důrazným napadáním obránce vybojoval míč, ale brankař včasným vyběhnutím tuto šanci zlikvidoval. ve 14 minutě prověřil pozornost domácího brankaře Kučera střelou z úhlu, ale opět bez efektu. v téže minutě poprvé zahrozili i domácí, ale střela minula branku. V 16. minutě se domácí dostali do další šance kolmým vysunutím útočníka, ale náš brankař tuto nadějnou situaci domácích zlikvidoval. Ve 20. minutě se objevil tváří v tvář domácímu brankaři Kučera, ale s jeho slabou střelou neměl žádný problém. Tím naše aktivita skončila a díky zbytečnému držení míče a nepřesným přihrávkám jsme se nedostali k zakončení ani vytvoření náznaků šancí. Stejně si počínali i domácí, a tak se o poločase odcházelo do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vstřelení branky, ale mizerný výkon nám to neumožňoval. Do žádné šance jsme se za celý druhý poločas nedostali a domácího brankaře jsme udržovali v pozornosti pouze střelami za velkým vápnem, které však byly slabé a nepřesné. A tak moc nechybělo a mohli se ze vstřelené branky radovat domácí, když v 68. minutě po chybě obrany měli stoprocentní šanci, kterou nevyužili. A tak závěrečný hvizd rozhodčího ukončil utkání za stavu 0:0, což pro domácí znamenalo zisk prvního bodu v soutěži.

Co dodat závěrem: Za předvedenou hru jsme si víc jak bod nezasloužili, předvedený výkon byl doslova tragický. Doufáme, že v příštím zápase, kdy hostíme Přibyslavice, předvedou naši hráči podstatně lepší výkon a omluví se tak našim příznivcům za toto nemilé překvapení, které jim připravili.

Střídaní:

55'ObrazekVidlák MichalObrazek Nováček Libor