Družstevník Jakubov - SK Slavice 7:2(3:1)

branky: Křivánek Filip, Hronek Jiří

Obrazek

10.10.2009 v 15:00 hřiště Slavice

SK Slavice - Sokol Kouty 11:3(5:1)

Branky:Fekiač Zdeněk 2x, Chytra Martin 2x, Janoušek Tomáš, Veselý Marek, Křivánek Filip, Štěpánek Marek, Fogaš Milan, Kutina Jakub, Tomek Štěpán

19.9.2009 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - FC Čáslavice-Sádek 2:4(1:3)

Branky:

Obrazek -38´Kutina Jakub, 89´Heralecký Lukáš(PK)

Karty:

Obrazek - Janoušek Tomáš

Obrazek

Střídaní:

65'ObrazekHronek Jiří   Obrazek Fekiač Zdeněk

85´ObrazekTomek ŠtěpánObrazek Kutina Jakub

Sestava:

Heralecký Lukáš - Štěpánek Marek, Janoušek Tomáš, Tomek Lukáš, Petrů Ondřej - Nováček Libor, Křivánek Filip(C), Chytra Martin, Fekiač Zdeněk - Kutina Jakub, Fogaš Milan

Obrazek

Náhradníci: Tomek Štěpán, Hronek Jiří

Rozhodčí: Mahel

Diváci:  20

Komentář:

4.minuta – střela z vápna do tyče, dorážka do prázdný – 0:1

7 minuta – průnik zprava, střela Kutiny , brankář vyrazil, Chytra netrefil prázdnou branku

21 minuta – po sérii minel, z malého vápna do prázdný – 0:2

25 minuta - po sérii minel, z malého vápna do prázdný – 0:3

37 minuta – po výkopu, důraz Kutiny do brankáře, střela do prázdné - 1:3

42 minuta – průnik Chytry, střela z penalty do gólmana (TUTOVKA)

47 minuta – po chybě, přihrávka na penaltu, střela – 1:4

61 minuta – ŽK Janoušek

65 minuta – střídání: Fekiač – Hronek

78 minuta – ztráta balonu před vápnem, průnik do vápna, centr na malé vápno – 1:5

79 minuta – zatažení po levé straně , centr na zadní tyč, hlavička – 1:6

85 minuta – střídání: Kutina – Tomek Š.

89 minuta  - po přímém kopu, centr, ruka na brankové čáře, červená karta, pokutový kop který s přehledem  proměnil Heralecký  2:6

Střídaní:

46'ObrazekHronek Jiří   Obrazek Dvořák Jakub

58´ObrazekTomek ŠtěpánObrazek Široký Jiří

Sestava:

Heralecký Lukáš - Štěpánek Marek, Janoušek Tomáš, Tomek Lukáš, Petrů Ondřej- Dvořák Jakub, Křivánek Filip(C), Chytra Martin, Nováček Libor- Kutina Jakub, Široký Jiří

Obrazek

Náhradníci: Tomek Štěpán, Hobza Tomáš, Hronek Jiří

Rozhodčí: Pintér Štefan

Komentář:

10´ - 1:0

33´ - 2:0

42´ - 3:0

46´ - střídání Dvořák – Hronek

47´ - 4:0

58´ - střídání Široký – Tomek Š.

62´ - 4:1 Chytra Martin

79´ - 4:2 Chytra Martin

89´ - 5:2

V příštím kole na domácím hřišti přivítáme celek Dukovan.

Střídaní:

55'ObrazekHronek Jiří  Obrazek Fekiač Zdeněk

72´ObrazekŠiroký Jiří   Obrazek Nováček Libor

87´ObrazekTomek Lukáš Obrazek Vidlák Michal (zranění)

Sestava:

Heralecký Lukáš - Štěpánek Marek, Janoušek Tomáš, Vidlák Michal, Veselý Marek - Petrů Ondřej, Křivánek Filip(C), Chytra Martin, Fekiač Zdeněk - Nováček Libor, Fogaš Milan

Obrazek

Náhradníci: Tomek Štěpán, Tomek Lukáš, Široký Jiří, Hronek Jiří

Rozhodčí: Valík

Diváci:  40

Komentář:

V prvním mistrovském utkání sezóny 2009/2010 jsme přivítali na domácím trávníku mužstvo Starče. V našem kádru došlo v letní přestávce k jedné změně, a to když se z hostování v HFK Třebíč vrátil náš odchovanec Martin Chytra.

Do utkání vstoupili aktivněji hostující hráči, kteří ve 2 minutě z hranice vápna vystřelili, Heralecký balon neudržel a nebezpečí před bránou uhasili obránci odkopem na roh. Po této pološanci se hra vyrovnala  a přelévala na obě stany. V 10 minutě jsme zahrávali přímý kop, hostující brankář střelu vyrazil, dorážka Chytry z 15 metrů šla vysoko nad. Ke změně skóre došlo v 29 minutě . Uprostřed hřiště vybojoval Štěpánek míč a svůj drzý průnik středem hřiště zakončil střelou k tyči – 1:0. Po vstřelení branky jsme malinko polevili a hosté se dostali ve 33 a 35 minutě ke dvěma nebezpečným pokusům, ale oba náš brankář zneškodnil. Ve 37 minutě mohl naše vedení zvýšit Fekiač, když po průniku po pravé straně se dostal až před vyběhnutého gólmana, ale v koncovce zaváhal. A tak za příznivého stavu 1:0 se odcházelo na poločasovou přestávku.

Do druhého poločasu vtrhli hosté se snahou o rychlé vyrovnání a to se jim bohužel také povedlo ve 49 minutě, po zaváhání obrany i brankáře, střelou  z penalty do prázdné brány, srovnali na 1:1. V 54 minutě se po průniku Chytry dostal do zakončení Nováček, ale opět pouze nastřelil gólmana. V 55 minutě přímý kop Janouška těsně minul bránu. Po té nás hosté mírně zatlačili a dostali se do několika nadějných střeleckých pozic, ale Heralecký si s nimi poradil. Do největší šance se hosté dostali v 74 minutě. Střelu z 11 metrů Heralecký vyrazil a následný pokus o dorážku z malého vápna výborně zablokoval Štěpánek. Poslední šance na změnu skóre přišla v 90 minutě, ovšem střela Křivánka z 20 metrů mířila nad.

A tak po devadesáti minutách byl stav 1:1 a my jsme se mohli radovat se zisku bodu. Získali jsme první bod, ale bohužel ztratili pro zbytek podzimu Michala Vidláka , který se v samém závěru utkání zranil po nešťastném zákroku hostujícího hráče. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a věříme, že se brzy zapojí zpět a pomůže nám v dalších utkáních.

V příštím kole zavítáme na hřiště Vyčap, utkání se hraje v sobotu 15.8. od 16:30 hod.