14. kolo 11.4.2009 v 15:30 hřiště Šebkovice

Karty:

Obrazek -

Obrazek

Střídaní:

67'ObrazekNováček LiborObrazek Petrů Ondřej

73´ObrazekTomek LukášObrazek Tomek Štěpán

85´ObrazekNestrojil JanObrazek Fogaš Milan

Sestava:

Heralecký Lukáš-Veselý Marek, Janoušek Tomáš, Vidlák Michal, Štěpánek Marek-Petrů Ondřej, Fogaš Milan(C), Křivánek Filip, Tomek Štěpán-Hronek Jiří, Fekiač Zdeněk

Obrazek

Náhradníci: Hobza Tomáš, Nováček Libor, Nestrojil Jan

Rozhodčí: Macháček

Komentář k zápasu:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Šebkovic, se kterými jsme na podzim doma prohráli 0:5 .

Od úvodního hvizdu měli domácí hráči převahu a zatlačili nás na naši polovinu, ale do 20 min  se nedostali k žádné střele ani do gólové šance. Ve 21 min po nedůrazném odkopu domácí zakončili střelu z vápna nad bránu. Ve 31 min ze 17 metrů šla těsně vedle. Ve 33 min rychlý útok domácích středem řešil Heralecký vyběhnutím z brány a následným faulem na hranici velkého vápna, který se obešel bez karty. Nařízený přímý kop domácí nastřelili do zdi, opakovanou střelu k tyči brankář vyrazil na roh. Ve 36 minutě po rychlém útoku střelu domácích z 9 metrů vyrazil brankář na roh. Ve 40 minutě po chybě Veselého domácí zakončovali střelou z vápna, brankář opět vyrazil. Ve 41 minutě jsme se mohli dostat do vedení, to když domácí zahráli z poloviny hřiště ,,malou domů ‘‘ , která skončila na břevně. Ve 45 min se před vápnem uvolnil Fogoš, ale jeho střela těsně minula bránu. A tak se o poločase odcházelo do kabin za bezbrankového stavu, který však neodpovídal průběhu hry.

Do druhého poločasu jsme vstoupili impozantně. Ve 46 min po chybě celé obrany domácí střelou z penalty skórovali 1:0 . 49 minuta – další chyba obrany, střela domácích ze 7 metrů – 2:0 . 52 minuta – průnik domácích do vápna z pravé strany, střela 3:0 . v tomto okamžiku bylo rozhodnuto a mohlo být ještě hůř. V 55 minutě domácí s pravé strany poslali centr na penaltu, kde nepokrytý útočník střílel z voleje, ale výborný zákrok brankáře nás ochránil od pohromy. Poté se hra přelévala na obě strany bez šancí na obou stranách. Skóre se měnilo naposled v 89 min, kdy domácí pronikli do vápna a střela skončila v síti – 4:0 .

Co dodat závěrem: Na slušný výsledek nestačí hrát 45 minut. Někteří z hráčů jsou schopni a ochotni na hřišti makat celý zápas, ovšem někteří pravděpodobně podléhají sebeuspokojení a myslí si, že dobrý výsledek se dostaví bez jejich přičinění. Ale to si musí každý z hráčů sáhnout do svého svědomí a srovnat si to v hlavě.

Další utkání sehrajeme v sobotu 18.4.2009 od 16:00, kdy přivítáme na domácím hřišti Želetavu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13.kolo 4.4.2009 v 15:30 hřiště Slavice

SK Slavice - Družtevník Jakubov 1:1(1:1)

Branky:

Obrazek - Kovář Petr

Karty:

Obrazek -

Obrazek

Střídaní:

46'ObrazekHronek Jiří  Obrazek Tomek Lukáš

77´ObrazekNestrojil JanObrazek Nováček Libor